magdalenka77
22.01.09, 11:21
Już któryś kolejny lekarz (w tym alergolog) mówił, że jak dziecko
nie chce pić Nutramigenu, to żeby podawać chociaż mleko ryżowe.
Sprawdziłam skład kilku takich "mlek" i jest tam woda, ryż, i w
niektórych olej słonecznikowy.
Czy naprawdę jest konieczność podawania dziecku jakiegokolwiek
białego płynu (="mleka")? Przecież to nic nowego odżywczo nie
wnosi!!!
Moja mała ma rok i 9 miesiący, ryż brązowy je pomieszany z gruszkami
ze słoiczka na 2.śniadanie oraz w postaci chleba chrupkiego i
naprawdę nie bardzo widzę, po co jeszcze miałabym jej podawać to
mleko ryżowe.
Słyszałyście o jakichś rozsądnych argumentch, dlaczego dziecko (nie
niemowlak, który jeszcze niewiele potrafi jeść) powinno pić
jakiekolwiek "mleko"?