Dodaj do ulubionych

polycheck - ktoś robił ?

22.04.09, 13:53
Witam .
Dostałam od lekarza skierowanie na badanie PolyCheck . Czy może ktoś z was
robił to badanie ? Obdzwoniłam już wiele przychodni , szpitali i nikt nie wie
o co mi chodzi , zachowują się tak jakby pierwszy raz słyszeli o takim badaniu
a ja nie wiem gdzie mogę je zrobić . Może ktoś z was robił i mógłby mi
podpowiedzieć gdzie wykonać to badanie i na czym ono polega . Z góry dziękuję
za pomoc .
Obserwuj wątek
    • alabama8 Re: polycheck - ktoś robił ? 22.04.09, 14:45
      Wygoglać można. Wcześniej o tym nie słyszałam, ale w googlach
      znalazłam setki odnośników.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka