Dodaj do ulubionych

OAO Sieradz

27.11.08, 22:36
Witam.
Pragnę nawiązać kontakt z osobami które adoptowały lub są w trakcie
procedury adopcyjnej w OAO w Sieradzu na 1000-lecia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka