katka222 27.11.08, 22:36 Witam. Pragnę nawiązać kontakt z osobami które adoptowały lub są w trakcie procedury adopcyjnej w OAO w Sieradzu na 1000-lecia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj