06.09.06, 14:59
Hej dziewczyny.Mam pytanko.moze to zabrzmi smieszie,ale czy jest to mozliwe
zeby dzidzius mial 2-3 razy dziennie czkawke?Jestem w 37 tyg.
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: czkawka 06.09.06, 15:02
      Jest możliwe nawet częściej niż myślisz i też jest to normą.
      Pzdr.Gosia
    • kiwi1910 Re: czkawka 06.09.06, 15:05
      też jestem w 37tc i mój maluch ma czkawkę 3-5 razy dziennie. Dla maluszka to
      zdrowe i świadczy o prawidłowym rozwoju - dla mnie to jest upierdliwe, męczy
      mnie to jakbym sama tę czkawkę miała. Wszystkie dzidize czkają tylko nie
      wszystkie mamuśki czują.
      Pozdrawiam mamuśkę i czkająca dzidzie wink
      • mkmarek5 Re: czkawka 06.09.06, 15:54
        Normalne. Mój bobas też jest z tych czkających, mnie to łaskocze i jest
        przyjemne. Choć na początku bałam się czy to nie jest groźne!smilenie jest!!!
    • charge69 Re: czkawka 06.09.06, 15:57
      A może słuchasz dużo muzyki i to nie czkawaka tylko "tańce". Uważam to za wielce
      prawdopodobne.
    • kropeczka27 Re: czkawka 06.09.06, 16:32
      moje maleństwo też ma czkawke pare razy dziennie smilesmile
    • superktosia Re: czkawka 06.09.06, 16:34
      a mozliwe jest zeby nie mialo czkawki?? bo ja czekam az moje zacznie czkac i do
      tej pory sie nie doczekalam a ponoc taskie to powszechne... uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka