rena23 06.09.06, 14:59 Hej dziewczyny.Mam pytanko.moze to zabrzmi smieszie,ale czy jest to mozliwe zeby dzidzius mial 2-3 razy dziennie czkawke?Jestem w 37 tyg. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosiek2 Re: czkawka 06.09.06, 15:02 Jest możliwe nawet częściej niż myślisz i też jest to normą. Pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
kiwi1910 Re: czkawka 06.09.06, 15:05 też jestem w 37tc i mój maluch ma czkawkę 3-5 razy dziennie. Dla maluszka to zdrowe i świadczy o prawidłowym rozwoju - dla mnie to jest upierdliwe, męczy mnie to jakbym sama tę czkawkę miała. Wszystkie dzidize czkają tylko nie wszystkie mamuśki czują. Pozdrawiam mamuśkę i czkająca dzidzie Odpowiedz Link Zgłoś
mkmarek5 Re: czkawka 06.09.06, 15:54 Normalne. Mój bobas też jest z tych czkających, mnie to łaskocze i jest przyjemne. Choć na początku bałam się czy to nie jest groźne!nie jest!!! Odpowiedz Link Zgłoś
charge69 Re: czkawka 06.09.06, 15:57 A może słuchasz dużo muzyki i to nie czkawaka tylko "tańce". Uważam to za wielce prawdopodobne. Odpowiedz Link Zgłoś
kropeczka27 Re: czkawka 06.09.06, 16:32 moje maleństwo też ma czkawke pare razy dziennie Odpowiedz Link Zgłoś
superktosia Re: czkawka 06.09.06, 16:34 a mozliwe jest zeby nie mialo czkawki?? bo ja czekam az moje zacznie czkac i do tej pory sie nie doczekalam a ponoc taskie to powszechne... Odpowiedz Link Zgłoś