bonczu
18.09.12, 18:33
Wydaje mi się że K.Kutz uzurpuje sobie prawo do decydowania co kto może powiedzieć, kogo poprzeć, jak się zachować. Zamiast rzetelnej polemiki - karcenie, zawstydzanie. Rozumiem podeszły wiek ale bez przesady ! Metropolicie takie joby ? To tak na zmianę z M.Smolorzem. Że rodowity Ślązak to musi być za RAŚ.... a jak nie to nierasowy albo zakamuflowany obrzydliwy Polak (jak każdy Polak). W złym kierunku pchacie ludzi.
Sąd w Opolu nie orzekł o istnieniu narodowości tylko stwierdził że nie ma prawa zabraniać ludziom czuć się jak chcą, choćby kosmitami. Dla tego nie ma przy tej sprawie nic do roboty.
Mam pytanie; czy macie już przygotowane naklejki "P" dla Polaków?