Gość: Remmstein
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
31.12.03, 09:50
Proponuję utworzenie Fan - Clubu p.Adamczyka .Pozyskiwać informacje na temat
jego życia osobistego, żony , dzieci ,sposobu spędznia czasu .Liczymy ,iż
Dyrektor zapozna Nas ze swoim życiorysem