iwonas74 15.05.07, 10:32 Witam, właśnie dowiedziałam się, że mój 3 letni maluch nie został przyjęty do przedszkola na Niedziałkowskiego. Może ktoś się orientuje gdzie są jeszcze wolne miejsca w przedszkolach od września w grupie maluszków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maja285 Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 15.05.07, 23:14 a czy wogóle przyjmowali 3-latki? w przedszkolu nr 1 też wiele maluchów się nie dostało. Odpowiedz Link Zgłoś
anisr Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 17.05.07, 19:49 Najlepiej dowiedziećsie w wydziale oświaty-powinni mieć listę.a w jedynce nie przyjęto 50-rga dzieci-to najbardziej oblegane przedszkole,bo słusznie ma opinie najlepszego Odpowiedz Link Zgłoś
iw77 Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 17.05.07, 22:30 Gdzie jest w Zabrzu przedszkole nr 1? Tak poza tym takie pytanie. To od kiedy powinno sie zapisywac dziecko, zeby sie dostac. Moja dzidzia ma 11 miesiecy. Moze to juz najwyzszy czas?)) Odpowiedz Link Zgłoś
elx2 Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 18.05.07, 10:10 Przedszkole nr 1 jest przy ul. Reymonta (za Politechniką Śląską). Zapisy do przedszkola odbywaja się przeważnie od 1 kwietnia. Do przedszkola nr 1 chodzi moje dziecko i jest to faktycznie dobre przedszkole i co roku tyle dzieci jest nieprzyjetych. Przecież do grupy maluszków można tylko przyjąć 25 dzieci, a chętnych jest znacznie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
anisr Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 20.05.07, 13:45 Moja córka tez tam chodziA starsza w zaszłym roku skończyła też właśnie jedynkęJest super Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 do mam przedszloaków z "1" 20.05.07, 16:29 możecie mi coś napisać o Pani Grażynie K. ? będzie w tym roku miała maluszki a w tym moja córeczkę jaką jest osobą? Odpowiedz Link Zgłoś
dorotafx Re: do mam przedszloaków z "1" 20.05.07, 20:56 ja też jestm zła bo moje dziecko się nie dostało właśnie do 1. Jestem ciekawa co tam jest priorytetem podczas przyjęć bo z tego co wiem, w pierwszej kolejności przyjmują dzieci z rejonu następnie dzieci których oboje rodziców pracuje no in oczywiście dziecko ma skonczon 3 latka. Moje dziecko wszystkie t kryteria spełniło. W dodatku w zeszłym roku też próbowaliśmy i też się nie dostał. Wiem że kolejność zgłoszeń wogóle nie jest brana pod uwagę bo ja składałam wniosek 2 kwietnia. Zaczynam się zastanawiać czy dzieci się tam nie wybiera na zasadzie wyliczanki , ty zostajesz ty odpadasz. Nie ukrywam że jestem zła. Bo pewni większość dzieci przyjęta jest po znajomości, dlatego że to dobre przedszkole. Odpowiedz Link Zgłoś
elx2 Re: do mam przedszloaków z "1" 21.05.07, 09:12 Witam, Najlepiej idź porozmawiaj z dyrektorką a nie mów, że dzieci przyjmowane są po znajomości. Moje dziecko chodzi tam drugi rok, złożyłam podanie i się dostało a nie miałam żadnych znajomości. Obydwoje z mężem pracujemy, mieszkamy obok przedszkola. Też może bym się wkurzała gdyby drugi rok z rzędu dziecka mi nie przyjęli. Dlatego najlepiej rozmawiaj z dyrektorkę, to bardzo fajna, kontaktowa młoda osoba. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
anisr Re: do mam przedszloaków z "1" 26.05.07, 21:54 Masz niepełne informacje.Najpierw są przyjmowane dzieci juz chodzące,rodzeństwo tychże,dzieci samotnych matek,rodziców niepełnosprawnych a dopiero potem rodziców pracujących itd...Takie zasady sa we wszystkich przedszkolach w Zabrzu-a to po prostu ma najwięcej chętnych. Rozmowa z Dyrektorka też jest dobrym pomysłem. Odpowiedz Link Zgłoś
maja285 do anisr 26.05.07, 23:01 napisz mi prosze coś o Pani którA będzie miała maluszki w tym roku - Grażyna K.. może byc na priv. Czy jest raczej ciepłą osóbką czy zimną i wymagającą? Odpowiedz Link Zgłoś
magda9730 Re: Zabrze- wolne miejsca w przedszkolach 30.07.07, 14:32 A kto mi powie jakie są kryteria przyjęć do przedszkola nr 23 na ślęczka, bo co słysze to chodzą tam dzieci ale spoza rejonu, a dla tych z rejonu to już nie ma miejsca! Odpowiedz Link Zgłoś