Dodaj do ulubionych

Unieważniono czwarty przetarg na remont ul. Kal...

IP: 5.2.* / *.chello.pl 22.05.04, 10:13
Prezydent Gołaś postawił trzy mosty, obecny nie potrafi wyremontować jednej
(1) ulicy. Żaden prezydent nie okazał się aż takim nieudacznikim od 1989. Ale
czego możan się spodziewać po lewicującym apologecie PRL? Czas na zmianę, bo
Kraków bardzo traci na tych rządach.
Obserwuj wątek
    • Gość: zen Re: Unieważniono czwarty przetarg na remont ul. K IP: *.zabierzow.sdi.tpnet.pl 23.05.04, 20:42
      Przecież wiadomo było,że są błędy, wszędzie się o tym mówiło, tylko ZDiK nie
      uznał protestu i trzeba było orzeczenia UZP.Ciekawe czy ktoś wreszcie odpowie
      za naruszenie prawa i rozstrzygnięcie przetaru niezgodnie z przepisami?
      Obstawiam, że w przypadku negocjacji wygra ZIM ...., dlaczego?....hm
    • Gość: x Re: Unieważniono czwarty przetarg na remont ul. K IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.04, 21:13
    • Gość: M. Gołaś IP: *.crowley.pl 24.05.04, 10:37
      Kadencja Gołasia to typowo gierkowskie inwestycje na pokaz - np. Most Wandy,
      którym nikt nie chce jeździć, czy Most Zwierzyniecki. Wiadukt na Powstańców to
      także popis bezmyślności - za taką kasę możnaby wybudować 2 wiadukty, np. na
      Rondzie Ofiar Katynia. Trasa Centralna też nie rozwiąże problemów, korki
      pozostaną.
      Udana niewątpliwie jest Trasa Nowohucka, wiadukt Opolska-Lublańska ale to
      trochę mało biorąc pod uwagę zadłużenie miasta...
      M.
    • Gość: bąk Re: Unieważniono czwarty przetarg na remont ul. K IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 25.05.04, 16:53
      Ludzie.
      Sprawa jest prosta .
      Uniewazniaja bo nie wygrywa ten ,któremu obiecano .
      To bedzie ten , kto w końcu podpisze umowę .
      A kolejne przetargi pozwalaja na zweryfikowanie ceny na podstawie ofert
      przeciwników.
      Czyli : o k.... za mało dał - unieważnic , itd .
      Po jasną cholerę wprowadzili ustawę o zamówieniach i teraz aby swojego
      rozprowadzić trzeba sie tak męczyć .
      Najgorzej jest gdy wygrywa ten co się go nie lubi .
      Nie chcą go a on znowu się ryje i nie można go uwalić .. cholerna ustawa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka