Dodaj do ulubionych

czy u was też nie było mleczarza w zeszłym tyg.?

04.09.11, 06:08
kilka razy żem wystawił butelkę na mleko przed drzwi i co? nic. może w sensie zachorował deliwery milki men? czy ktoś widział go w sensie jak pchał swen wózek z mlekiem pełnym i półpełnym? mnie ominoł. może coś się stało mu albo wózku jego?
Obserwuj wątek
    • kasia_od_smoka milky way 04.09.11, 13:29

      O, kacyk świtem wyrwał z pościeli. Razem z nostaldżiją. Masz:)

      www.youtube.com/watch?v=IjEo4Fdhqas
      • szlumerek Re: milky way 04.09.11, 17:22
        dziekuje za jutubowe nowosci... pójdę do empku na małym rynku może będzie jakaś ich płyta, albo kaseta? a jeśli nie to pod przewiązkę pójdę i wymienię na kasetę maanamu.
        • kasia_od_smoka Re: milky way 04.09.11, 21:42
          Ale co z siateczką, co z siateczką. Ten tu też wiele stracił - ku pokrzepieniu:)

          www.youtube.com/watch?v=eXVVqRx4OLE
    • gosia.43 Toś nie wiedział ? 04.09.11, 22:26
      Mleczarze ogłosili strajk ! Za małoim płacą ! Przez cztery dni nie będzie dostawy mleka , a póżniej się zobaczy....
      Gosia
      • szlumerek Re: Toś nie wiedział ? 04.09.11, 23:44
        nszz "S" mleczarzow roznosicieli białego szaleństwa o poj. litra ogłosiła strejk włoski. w sensie w każdym butelku będzie włos. a teraz to co apropo powiedziała gosia to ja powiem kawał sytuacyjny, sam go wymyśliłem: ona tam pisze że strajk mleczników i że tego, tam skończą za kilka dni skończą a ja na to (to teraz ten żart będzie): o! to chyba nam przyniesom kwaśne mleko! (hahahaaaa! ależ żem się uśmiał!!!, zjawiskowy, że tak powiem kawał, żarcik). alesz kawalarz ze mnie!
        • kasia_od_smoka Re: Toś nie wiedział ? 05.09.11, 00:16
          By se mućkę przygarnął, by i zgryzoty nie miał:)
        • jadzka42 Re: Toś nie wiedział ? 22.09.11, 14:14
          Tez siem usmiala bo to ci przedni kawal ;)

        • wynick Re: Toś nie wiedział ? 23.09.11, 08:09
          szlumerek napisał:
          alesz kawalarz ze mnie!

          Rzeczywiście, tysz sie uśmiałem asz mi łzy pociekły.
          W niedziele pewnie go Strasburger w familiadzie schrzani.
    • nocnymarek2 Re: czy u was też nie było mleczarza w zeszłym ty 20.09.11, 23:40
      szlumerek napisał:

      > kilka razy żem wystawił butelkę na mleko przed drzwi i co? nic. może w sensie z
      > achorował deliwery milki men? czy ktoś widział go w sensie jak pchał swen wóze
      > k z mlekiem pełnym i półpełnym? mnie ominoł. może coś się stało mu albo wózku j
      > ego?

      No milk today, my love has gone away
      The bottle stands forlorn, a symbol of the dawn
      No milk today, it seems a common sight
      But people passing by don't know the reason why

      How could they know just what this message means
      The end of my hopes, the end of all my dreams
      How could they know the palace there had been
      Behind the door where my love reigned as queen

      No milk today, it wasn't always so
      The company was merry, we'd turn night into day
    • krzychut Re: czy u was też nie było mleczarza w zeszłym ty 21.09.11, 08:54
      "A społeczeństwo śpi i mleko mu się śni
      co w półlitrówkach tkwi cicho na progu.
      Dzieci i starsza brać, wszyscy chcą mleko chlać,
      przerażająca jest siła nałogu !"

      Nieodżałowany i niezapomniany Jasiu Kaczmarek...
    • al-kochol-8 nie było mleczarza, ale byla mleczarka 21.09.11, 08:57
      a jakie oczy miala...
    • spokojny.zenek Re: czy u was też nie było mleczarza w zeszłym ty 23.09.11, 07:08
      Był i szczyloł flaszkami jak zawsze.
    • wynick Re: czy u was też nie było mleczarza w zeszłym ty 23.09.11, 08:06
      Ani wcz., ani w zeszłym tyg., ani w zeszłym mies. czy r. skurwel nie przyszed.
      Może im sie ustrój nie podoba?
      Może szto tawariszcz cuś wie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka