Dodaj do ulubionych

Nowe centra handlowe

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.02, 19:39
Czy sa budowane lub planowane jeszcze jakies centra handlowe w Krakowie oprocz
obecnie istniejacych? Slyszalem o Galerii Kazimierz. Ale czy na forum wie ktos
o jeszcze jakis?
Obserwuj wątek
    • kuba203 Re: Nowe centra handlowe 12.03.02, 17:27
      Carrefour przy Bieńczyckiej, koło Tomexu.
    • Gość: Aneta Re: Nowe centra handlowe IP: 62.233.210.* 13.03.02, 14:07
      Pisze o tym prace mag. Nie wiem, co masz na mysli poslugujac sie
      pojeciem "centrum handlowe". Generalnie buduje sie Carrefour w Czyzynach
      otwarcoie ponoc w pazdzierniku), jest plan Ivaco kolo Cracovii (zlozona
      sprawa!!), mowilo sie o planach dotyczacych Borku Faleckiego. No i KCK. W to
      zaczynam jednak watpic...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka