Gość: mimin IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.02, 19:39 Czy sa budowane lub planowane jeszcze jakies centra handlowe w Krakowie oprocz obecnie istniejacych? Slyszalem o Galerii Kazimierz. Ale czy na forum wie ktos o jeszcze jakis? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuba203 Re: Nowe centra handlowe 12.03.02, 17:27 Carrefour przy Bieńczyckiej, koło Tomexu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta Re: Nowe centra handlowe IP: 62.233.210.* 13.03.02, 14:07 Pisze o tym prace mag. Nie wiem, co masz na mysli poslugujac sie pojeciem "centrum handlowe". Generalnie buduje sie Carrefour w Czyzynach otwarcoie ponoc w pazdzierniku), jest plan Ivaco kolo Cracovii (zlozona sprawa!!), mowilo sie o planach dotyczacych Borku Faleckiego. No i KCK. W to zaczynam jednak watpic... Odpowiedz Link Zgłoś