Gość: 7
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
18.06.04, 11:53
na tych zdjeciach zamieszczonych w dzisiejszej gazecie nie wiele widac, ale juz sie
wlasciwie zdazylem utwierdzic w przekonaniu, ze sheratona spod wawelu nic nie przebije :/
taka brzydota dawno nie powstala w krakowie, do tego jeszcze w takim miejscu, ja musze go
codziennie ogladac i z kazdym dniem wydaje sie coraz brzydszy ... btw- nie zgadzam sie z
opinia z gazety , ze hotel cracovia moze byc jakims niedoscignionym wzorem (chyba ze to
bylo ironicznie, ale sie nie zorientowalem?:) - jak dla mnie taki sam szajs jak sheraton, tylko
nie bedacy az tak na widoku