Dodaj do ulubionych

Zamachowiec w sieci. Internetowy żywot Brunona K.

21.11.12, 10:05
znam sie bardzo dobrze na materialach wybuchowych, zainteresowanych prosze o kontakt w wiadomo jakiej sprawie ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • zmij666 Zamachowiec w sieci. Internetowy żywot Brunona K. 21.11.12, 10:06
      znam sie bardzo dobrze na materialach wybuchowych, zainteresowanych prosze o kontakt w wiadomo jakiej sprawie ;)))))
    • Gość: maala Re: Zamachowiec w sieci. Internetowy żywot Brunon IP: *.ghnet.pl 21.11.12, 11:05
      przecież to jakieś bzdury są, jak oni dorobili do tego ideologie o zamachu?
      takich wpisów na różnych forach jest tysiące, i co sami terroryści?
      jakieś to wszystko dente jest.
    • Gość: świstak a świstak siedzi IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.12, 11:29
      a świstak siedzi i zawija te sreberka :)
    • gnom_opluwacz Re: Zamachowiec w sieci. Internetowy żywot Brunon 21.11.12, 11:35
      No, to rzeczywiście obciążające poszlaki. Nie ma co, ćwiara się jak nic należy.
      • Gość: lol Re: Zamachowiec w sieci. Internetowy żywot Brunon IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.12, 21:49
        prezentował poglądy bardzo dzisiaj powszechne- i w internecie i w realu. O co chodzi?
    • Gość: muka Przecież tego gościa wkręciło ABW IP: *.247.3.194.capgemini.fr 21.11.12, 12:19
      Facet głosi podglądy radykalne i co z tego? Tak długo jak długo nie propaguje faszyzmy lub nienawiści rasowej - no cóż tylko głosi poglądy radykalne. Skoro zaczął się bawić w bombera - to trzeba go było rozbroić już rok temu i pogrozić palcem o ile łamał prawo.


      A tak przez rok ABW podpuszczała oszołoma i szkoda, że nie czekali aż wyprodukuje 5 ton ładunków wybuchowych, całkiem tak samo jak drogówka w cywilnym samochodzie uczepiając się zderzaka i czekają aż wkurzony kierowca przyspieszy powyżej dozwolonego limitu prędkości.


      I dziwne, że chwalą się "sukcesem" gdy rozpoczyna sie dyskusja o przebudowie służb.
    • teczowa-szmata piekarza 21.11.12, 22:41
      za 4 tony mąki też wsadza do kicia? www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-wybuch-za-pomoca-maki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka