Gość: też spółdzielca
IP: *.lerkins.com / 195.46.43.*
03.11.04, 22:34
Brawo !!!
Nareszcie niezależna inicjatywa zwalczająca repubiliki kolesiów w Spółdzielniach mieszkaniowych. Też mam to "szczęscie" być członkiem SM i przechodzę to samo. Głos na walnnym zgromadzeniu ma tylko prezes, wiceprezes i cała rodzinka wybrana w "DEMOKRATYCZNYCH" (tfu) wyborach. Ta gromadka po 5 godzinach nudnego odczytywania wyników finansowych zmiania statut na korzystny dla siebie i ma pełną nieograniczoną władzę w Spółdzielni.
Należy koniecznie zmienić prawo spółdzielcze. Czas by wreszcie lokatorzy mieli głos w sprawach swoich mieszkań.