Dodaj do ulubionych

szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę.....

IP: 82.160.57.* 17.12.04, 12:19
mam 16 lat i szukam ginekologa.czy mogłybyście polecić mi kogoś kto nie
wyśmieje mnie i naprawdę jest świetnym lekarzem?? wybieram się
do ginekologa z 3 powodów: chcę ogólnie się zbadać,sprawdzić czy ze mną jest
wszystko w porządku; mam straszne bóle jajników...chciałam się przebadać czy
czasem nie odziedziczylam po mamie chorubska...mogę mieć w przyszłości
problemy
z zajściem w ciąże,albo ogólnie bezpłodność:( potrzebuję dowiedzieć się od
lekarza coś na ten temat; a trzeci powód to są tabletki
antykoncepcyjne...chciałabym je zacząć brać,ale wcześniej sprawdzić czy
wogole
moge...szukam ginekologa,który naprawde zrozumie ze to jest przemyślana
dezycja
a nie będzie mieć jakiś głupich komentarzy co do mojego wieku tylko naprawde
mi
wszystko wytlumaczy,doradzi:)
szukam kogoś naprawdę dobrego...i najlepiej żeby to...była kobieta...mój
chłopak ma jakieś uprzedzenia do facetów i nie chce żeby NIKT nie dotykał
JEGO
własności...
prosiłabym o jak najszybsze informacje bo z tymi jajnikami jest coraz
gorzej...z góry jestem wdzięczna:)
prosilabym o imię,nazwisko,adres,cene wizyty,dni przyjec albo telefon.bardzo
dziękuje:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewelina Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 12:36
      o boże jakie te nasze polkie dziewczyny są zacofane !

      kobieto masz już 16 lat i dopiero idziesz do ginekologa ?

      powinnaś być u niego jak miałaś 13 - 14 lat,

      to normalny czas kiedy w USA, czy na Zach. Europy dziewczyny rozpoczynają być
      pod opieką ginekologa !

      nie zwlekaj, idź jak najszybciej !
      • kati_p hehe dobre 17.12.04, 15:13
        tylko po co miała iść do ginekologa w wielu 13?
        • Gość: Ewelina Re: hehe dobre IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 15:40
          łaojezu jak wam wszystko trzeba łopatologicznie tłumaczyć,

          zaraz po pierwszym okresie normalna dziewczyna powinna zacząć kontrolnie
          chodzić do ginekologa,

          ach te loklane zacofanie...
          • kati_p Ach, jaka ja zacofana jestem :) /nt 18.12.04, 23:23

          • carolinuss Re: hehe dobre 20.12.04, 08:34
            moze i powinna, ale ton w jakim to piszesz świadczy, że ktoś inny powinien
            poznac nieco dobrych manier i częściej się usmiechać do siebie i innych.
            Pozdrawiam:)

            Wierzę w nieskończoną siłę wyobraźni,bo...niemożliwe nie istnieje
    • Gość: jersk Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.zsyp.lan / *.net 17.12.04, 13:21
      Wejdź na www.katalog.krakow.pl a na pewno znajdziesz.
    • Gość: aga Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 13:27
      Jego własności? jesteś własnością swojego chłopaka? fajnie.

      co do lekarza, to polecam dr Sitko,tel: 6333368, ul. Reymonta 21A, 60 zł.
      • Gość: pola Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 14:09
        Jeśli ginekolog to tylko facet, uwierz mi. Bardzo polecam dr Sowińskiego. Ma
        gabinet na Sarego. Jest tabliczka, nie pamiętam numeru. Na codzień pracuje w
        Narutowiczu. Super gość!
    • Gość: figa Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.pstrykup.pl. / 62.233.151.* 17.12.04, 20:13
      A ja mam 21 lat i jeszcze nie byłam i nie płacze z tego powodu-zadna tragedia
      chyba sie nie stała przez to...
    • Gość: słonko Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 21:22
      Znakomity lekarz specjalista to Jan Kuś jego strona internetowa
      www.jankus.viapc.pl.Możesz iść ze swoim chlopakiem.Zobaczysz że się nie
      rozczarujecie :)To na prawdę bardzo dobry fachowiec, przy tym dobry i pogodny
      człowiek.Wizyta kosztuje 70 zł.Rejestracja telefoniczna. Na stronie
      internetowej masz wszystko napisane. Powodzenia i pozdrawiam.
      • kasia091 Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę 18.12.04, 22:52
        Potwierdzam ,dr Kuś to cudowny człowiek, prowadził moją ciążę 6 lat
        temu ,pracuje w Narutowiczu.Polecam!.
    • Gość: Ania Re: szukam dobrego ginekologa w Kraku na I wizytę IP: 62.111.174.* 18.12.04, 15:11
      Jeśli zależy Ci, żeby to była kobieta, to polecam przychodnię Towarzystwa
      Rozwoju Rodziny na Bronowickiej, tel. 638 34 34. Zadzwoń i poproś o wizytę u
      kobiety. Ich nic nie zdziwi, a w rejestracji są bardzo życzliwe panie.
      Ja chodzę od lat do dr Staszkiewicz (prowadzi już drugą moją ciążę). To już
      starsza pani, ale jest naprawdę na bieżąco z różnymi nowinkami. Jest poza tym
      również ginekologiem dziecięcym, tak więc jest naprawdę bardzo delikatna. Nie
      traktuje pacjentek "taśmowo", każdej poświęca tyle czasu ile trzeba. Zanim
      zapisze Ci tabletki anty-, skieruje Cię na badania. Ona działa jakoś tak
      uspokajająco i kojąco na pacjentki, nie panikuje, nie straszy, a przy tym jest
      miła i ciepła.
      Jeśli nie ona, to są tam też inne, np. dr Barczyńska. Byłam u niej raz, kiedy
      moja lekarka była chora. Innych nazwisk nie pamiętam, ale tam są dobrzy lekarze.
      Badania można zrobić na miejscu, rónież cytologię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka