Gość: anulcia7
IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl
19.06.02, 10:42
Słonecznie i upalnie w Szczecinie ale nudno - no "trudno". Przeglądam forum -
jesteś naprawdę aktywnym uczestnikiem. Co porabiasz oprócz tego, że piszesz,
piszesz i piszesz.
Oglądam właśnie prace plastyczne dzieci (na konkurs) - totalny odjazd, choć
temat jak najbardziej poważny. Pozdrawiam i przesyłam pozytywne wibracje.