Gość: leszkong Re: Szukam.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 20:14 dobrze trafiłeś.... w tym mieście można się nim nieżle opić... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Szukam.... 20.06.05, 20:23 Witaj Leonku, może kropla absurdu troche ożywi KF? Pozdr.Cola Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Re: Szukam.... 20.06.05, 20:25 może? jak dotąd tylko poszukiwania krawcowych.... Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:03 cara amelia ad rem ab ovo abyss aby surr tenpe Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:14 po trzykroć po szklaneczce? absmaku na absynt? to ja rzeczywiście mogę być po... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:47 absynt! absynt! ab synt! a..synt ...syn... tttttttttttttttttt... ... Odpowiedz Link Zgłoś
cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:54 jaki tapir? jeno wyjmij mi z tych oczu... Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 20:55 diakuju Pane diakuju od netu odjołem by co do ryja włożyć lansuje to się kto innego a co? Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:08 ja tak ale raz dwóch brak /chyba że czytać na wspak Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Re: Kropli?! 20.06.05, 21:59 mrug napisał: > Ja Ci mogę dać całe morze...! może, czemu nie Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:13 Chwali Cię się to! Ale czasami ŻYCIE zmusza do czego innego... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:17 Jak mawiał filozof...Trzeba mocno trzymać się cycka, co by nie odpaść! Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:22 co jest argumentem na rzecz kształtu i wielkości Odpowiedz Link Zgłoś
cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:25 jezeli o ksztalt chodzi i o wielkosc to odsylam do: tygodnikforum.onet.pl/1232851,0,9230,,artykul.html ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:26 Nie wiem. Ty masz większe doświadczenie. Przynajmniej jeśli chodzi o muchy... Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:36 tempe napisał: > kot ma dziewięc łez ma wiele łez, bo czyta smutną książkę Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:39 mrug napisał: > to nie kot... > to miś... > smutny miś... przecie wiem, co obok siedzi kot to Odpowiedz Link Zgłoś
leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:51 imaginacją jest ten drugi, który ogląda smutny film Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:51 nie kot to to skowronek nie kop w to! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:19 czasami tak jest... czasami umiera niewinna mucha... Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:48 yeah madafaka ps. nie przeklinam tylko mówię jak jest Odpowiedz Link Zgłoś
cammelia Re: kocia łza 20.06.05, 22:52 mloda foka pod ochrona przed norweskimi zbojcami Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:56 mówi się szwedzi fokę zatopił potop młodą też... Odpowiedz Link Zgłoś