Dodaj do ulubionych

Szukam....

20.06.05, 20:09
kropli absurdu
Obserwuj wątek
    • Gość: leszkong Re: Szukam.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 20:14
      dobrze trafiłeś.... w tym mieście można się nim nieżle opić...
    • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 20:16
      polecam absynt
      zamiast absurdu
      • columbia Re: Szukam.... 20.06.05, 20:23
        Witaj Leonku,
        może kropla absurdu troche ożywi KF?
        Pozdr.Cola
        • leofritz Re: Szukam.... 20.06.05, 20:25
          może?
          jak dotąd tylko poszukiwania krawcowych....
      • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 21:04
        zalecam absent

        doktor wrać
        • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 21:34
          absurd

          absent minded cammelia
          • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:03
            cara amelia

            ad rem
            ab ovo

            abyss
            aby surr

            tenpe
        • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:07
          po absyncie zwykłem być absent...
          • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:09
            absent absmak
            • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:10
              absmak na absynta?
              • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:11
                po!

                po trzykroć tak
                • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:14
                  po trzykroć po szklaneczce?
                  absmaku na absynt?
                  to ja rzeczywiście mogę być po...
                • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:14
                  aha
                  jestes juz po
                  • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:18
                    aha
                    jest w po rzo
                    • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:20
                      żeby nie powiedzieć w po ra
                      • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:22
                        nie lubie
                        wole se lera
                        • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:23
                          seler tylko wzdycha...
                        • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:23
                          po francuzgu to będzie
                          leser
                          • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:25
                            le ser to w le pica
                            • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:26
                              picu picu
                              moj dziedzicu
                              • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:28
                                Autor!
                                Autor!
                                • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:46
                                  absurd!
                                  absurd!
                                  • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:47
                                    absynt!
                                    absynt!
                                    ab synt!
                                    a..synt
                                    ...syn...
                                    tttttttttttttttttt...
                                    ...
                                    • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:50
                                      wanna help
                                      synt etyk?
                                      • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:51
                                        wanna?
                                        syntetyk?
                                        bimber???
                                        • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:52
                                          jeno wino
                                          • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:53
                                            tapir?
                                            opos?
                                            opój???
                                            • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:54
                                              jaki tapir?
                                              jeno wyjmij mi z tych oczu...
                                              • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:56
                                                szkło to z kredoesensu
                                                • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:56
                                                  i tak to nie ma sensu
                                              • mrug Re: Szukam.... 20.06.05, 22:59
                                                tapir z powyłamywanymi nogami.
                                          • tempe Re: Szukam.... 20.06.05, 22:55
                                            oj niejedno
                                            • cammelia Re: Szukam.... 20.06.05, 22:59
                                              duzo wina
                                              i winy
    • mrug Kropli?! 20.06.05, 20:46
      Ja Ci mogę dać całe morze...!
      • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 20:47
        to ja poproszę
        i piasku troszku
        • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 20:48
          budujesz się?
          to wapno trzeba lasować!
          • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 20:50
            budu jeść
            kolacju

            wapno to się lansuje
            • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 20:52
              lansuje to się co innego;)
              smaczne Ci go
              • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 20:55
                diakuju Pane diakuju
                od netu odjołem by co do ryja włożyć

                lansuje to się kto innego
                a co?
                • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 20:59
                  no jak nie, jak tak
                  • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 21:01
                    nie jak nie? ja tak
                    • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:04
                      3 x TAK
                      • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:08
                        ja tak
                        ale raz
                        dwóch brak /chyba że czytać na wspak
                        • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:09
                          tak
      • leofritz Re: Kropli?! 20.06.05, 21:59
        mrug napisał:

        > Ja Ci mogę dać całe morze...!
        może, czemu nie
        • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:06
          tylko może?
          tu pewnym trzeba być...;)
          • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:09
            tak!
            • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:10
              ZDECYDOWANIE tak!
              • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:12
                e, decydent!
                do stomatologa!
                • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:15
                  no przecież się zalogowałem...
            • leofritz Re: Kropli?! 20.06.05, 22:11
              zawszem ostrożny, jak za chętnie dają ; )
              • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:12
                nie!
                • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:16
                  nie tak t ?
                  • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:17
                    jak nie takt to w morde
                    • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:21
                      z mord to ja tylko jeża znam...
              • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:13
                Chwali Cię się to!
                Ale czasami ŻYCIE zmusza do czego innego...
                • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:15
                  zycie trza za rogi
                  • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:17
                    Jak mawiał filozof...Trzeba mocno trzymać się cycka, co by nie odpaść!
                    • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:22
                      co jest argumentem na rzecz kształtu i wielkości
                      • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:24
                        bo chodzi o to, aby kształt i wielkość...
                      • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:25
                        jezeli o ksztalt chodzi
                        i o wielkosc to odsylam do:

                        tygodnikforum.onet.pl/1232851,0,9230,,artykul.html
                        ;)
                        • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 22:29
                          ej
                          to nie fer
                          to moje argumenty
                          • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:30
                            to wspólne dobro
                            • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:31
                              oczywiscie masz na mysli
                              dzieci
                              • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 22:33
                                dziadki...
                                • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 22:59
                                  zdecyduj sie
                                  albo dzieci albo dziadki
                                  • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 23:00
                                    pośrodku
                                    rodzaj żeński
                                  • tempe Re: Kropli?! 20.06.05, 23:00
                                    dzierlatki
                                    • cammelia Re: Kropli?! 20.06.05, 23:02
                                      hohohoho
                                      ale smaki mamy ;)
                                      • mrug Re: Kropli?! 20.06.05, 23:04
                                        YEAH!
                                        Tak!
    • leofritz kocia łza 20.06.05, 22:15
      upadła

      na klawiaturę
      • cammelia Re: kocia łza 20.06.05, 22:16
        zmien na angielska
      • tempe spox - kocia łza 20.06.05, 22:16
        kot ma dziewięc łez
        • cammelia Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:19
          nieprawda 9 dup
          9 zyc znaczy siem
          • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:19
            a Ty ciągle o tym bzykaniu...
            • cammelia Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:22
              koty tez?
              • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:26
                Nie wiem.
                Ty masz większe doświadczenie.
                Przynajmniej jeśli chodzi o muchy...
        • leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:36
          tempe napisał:

          > kot ma dziewięc łez
          ma wiele łez, bo czyta smutną książkę
          • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:37
            to nie kot...
            to miś...
            smutny miś...
            • leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:39
              mrug napisał:

              > to nie kot...
              > to miś...
              > smutny miś...
              przecie wiem, co obok siedzi
              kot to
              • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:42
                to tylko imaginacja...
                • leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:51
                  imaginacją jest ten drugi, który ogląda smutny film
                  • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:54
                    smutny film mu się urwał...
              • tempe Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:51
                nie kot to
                to skowronek

                nie kop w to!
                • leofritz Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:55
                  nie kopnę, bo odda
                • mrug Re: spox - kocia łza 20.06.05, 22:55
                  skoro wronek
                  to kop mu w dołek
      • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:19
        czasami tak jest...
        czasami umiera niewinna mucha...
        • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:25
          tak!
          • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:27
            mucha?
            nie!
            a może?
            tak!
            • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:44
              tak czy siak
              muchy brak!
              • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:46
                łał!
                sakramencko!
                • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:48
                  yeah
                  madafaka

                  ps. nie przeklinam tylko mówię jak jest
                  • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:50
                    mówi się młodafoka
                    ochrona języka
                    tak!
                    • cammelia Re: kocia łza 20.06.05, 22:52
                      mloda foka pod ochrona
                      przed norweskimi zbojcami
                      • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:56
                        mówi się szwedzi
                        fokę zatopił potop
                        młodą też...
                    • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:53
                      och łona języka?

                      YEAH! madafaka
                      łał!!
                      • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:58
                        łona to cy nie łona?
                        pyrsk!
                        tak!
                        • cammelia Re: kocia łza 20.06.05, 23:00
                          to nie lona
                          to mucha
                          • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 23:06
                            mucha?
                            Jeff Goldblum?
                            nie?
        • cammelia Re: kocia łza 20.06.05, 22:27
          jaka ona tam niewinna byla?
          sprawdzales?
          • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:29
            nie zdążyłem
            zginęła...
            • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:33
              pękła?
              • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:35
                roz penkne ła
                • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:36
                  jak to mówią
                  łał!
                  • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:38
                    pochwalę się obcym językiem
                    WOW
                    tak!
                    • tempe Re: kocia łza 20.06.05, 22:42
                      łał!
                      YEAH

                      tak!
                      • mrug Re: kocia łza 20.06.05, 22:43
                        tak!
                        YMCA!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka