Gość: magda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.05, 18:50 Czy ktoś był może na takim badaniu oceniającym znamiona barwnikowe i mógłby polecić gabinet i dobrego lek. dermatologa ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj