sylhans
09.09.02, 07:35
Wczoraj, tzn. w niedzielę zginęła mi kotka gdzies w okolicach Starowislnej, Dietla, Sarego. Jest czarna, drobna,
wšski pyszczek, duże uszy. Dajcie znać jesli ktos jš widział albo znalazł, bo chyba zwariuję. Jak macie
zwierzštko to rozumiecie.