Dodaj do ulubionych

Pomóżcie!

09.09.02, 07:35
Wczoraj, tzn. w niedzielę zginęła mi kotka gdzies w okolicach Starowislnej, Dietla, Sarego. Jest czarna, drobna,
wšski pyszczek, duże uszy. Dajcie znać jesli ktos jš widział albo znalazł, bo chyba zwariuję. Jak macie
zwierzštko to rozumiecie.
Obserwuj wątek
    • bloodzio Re: Pomóżcie! 09.09.02, 08:54
      mialem kiedys kota i rozumiem cie doskonale , jesli spotkam gdzies twoja kotke
      dam ci znac. Życze powodzenia w szukaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka