Dodaj do ulubionych

Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywka!

IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 10:13
Prezydent i premier jednocześnie!!!!!!
I tak trzymać drodzy rodacy!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • trudny2002 Kiko... 13.10.05, 10:21
      :))) cokolwiek nie napiszesz, jakąkolwiek nie okażesz się być na koniec,
      proszę Cię pamietaj. ze z dniem wyborów nikt nie zamierza zamykac ego ani
      innego Forum, a świat losami ldzi wodzi tak, ze spotykają sie to tu o tam...
      Ty lubisz pośród krzywymi spojrzeniami?
      A na...Ci to?
      trudny
      :)))
      • Gość: kiko Re: Kiko...do Trudnego... IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 10:27
        Życie nie jest łatwe, niesie rózne niespodzianki, ale wszystko ma swój
        niepowtarzalny smak..............
        :}}
        • trudny2002 Smak ... kiko 13.10.05, 10:32
          Smakiem,ale nieprzekonuj mnie, ze po pierwsze wszystkie sa dla Ciebie nowością,
          że wszystkie jednakowo Ci odpowiadają, ze wszystkie stanowić mogą harmonijny
          zestaw...
          Nie bez powodu trudno znaleźć kawałki czkolady truskawkowej w kiszonej
          kapuście...a jesli juz to jasnym, ze złośliwy je tam powrzucał...bo o
          wyrafinowaniu nie chcemy rozmawiac , prawda?
          trudny
    • Gość: werti Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 20:52
      Coś jak masło roślinne, czy czerniak a,la łosoś?
      • mrug Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk 13.10.05, 20:55
        A ładnie to tak samemu sobie odpowiadać?
        • Gość: kuku Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 21:56
          Szampon i odżywka - hahahahaaaaaaaaa
          • mrug Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk 13.10.05, 22:21
            Ciężki przypadek...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka