Gość: kiko IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 10:13 Prezydent i premier jednocześnie!!!!!! I tak trzymać drodzy rodacy!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trudny2002 Kiko... 13.10.05, 10:21 :))) cokolwiek nie napiszesz, jakąkolwiek nie okażesz się być na koniec, proszę Cię pamietaj. ze z dniem wyborów nikt nie zamierza zamykac ego ani innego Forum, a świat losami ldzi wodzi tak, ze spotykają sie to tu o tam... Ty lubisz pośród krzywymi spojrzeniami? A na...Ci to? trudny :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiko Re: Kiko...do Trudnego... IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 10:27 Życie nie jest łatwe, niesie rózne niespodzianki, ale wszystko ma swój niepowtarzalny smak.............. :}} Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Smak ... kiko 13.10.05, 10:32 Smakiem,ale nieprzekonuj mnie, ze po pierwsze wszystkie sa dla Ciebie nowością, że wszystkie jednakowo Ci odpowiadają, ze wszystkie stanowić mogą harmonijny zestaw... Nie bez powodu trudno znaleźć kawałki czkolady truskawkowej w kiszonej kapuście...a jesli juz to jasnym, ze złośliwy je tam powrzucał...bo o wyrafinowaniu nie chcemy rozmawiac , prawda? trudny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werti Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 20:52 Coś jak masło roślinne, czy czerniak a,la łosoś? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk 13.10.05, 20:55 A ładnie to tak samemu sobie odpowiadać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuku Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk IP: *.net.autocom.pl 13.10.05, 21:56 Szampon i odżywka - hahahahaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Donald Tusk - dwa w jednym! Szampon i odżywk 13.10.05, 22:21 Ciężki przypadek... Odpowiedz Link Zgłoś