trudny2002
21.10.05, 08:28
czyli Tusk Prezydenem...
a nie z tym rozdrapywaniem i zapomogami, z tym jęątrzeniem i ściganiem ducha
cienia przeszłości...To ma być normalny Kraj normalnych, dynamiznych i
otwartych ludzi, a nie enklawa ścigających wszystko łacznie z garażowymi
bramami. Schizofrenikom nie, a polityka finasowa, monetarną mają zajmowac sie
fachowcy, nie zaś jakby Pankaczyński sadził naprawiacze ideologiczni...
Prezydentem dla wszyskich Plaków moze być Tusk a miło że młodzi nie beda
musieli zawstydzeni siedzieć w kąciku i czekać na kolejny dekret oszołoma lub
brata
trudny