Forum   lubawka

lubawka

(22 wyniki)
 • Witam, ktoś się może orientuje, ile może kosztować przejazd taksówką z centrum Wałbrzycha do przejścia granicznego w Lubawce?
 • ciekawe, czy spece od oznakowania autostrady, będą dalej udawali, że są skarbnicami wiedzy wszelakiej ...
 • Czy ktoś z Was zna to przejscie? A jak wygląda przejazd przez Jakuszyce (w piątek, a więc początek weekendu)? Musze dojechać do miejscowości Vrchlabi i patrząc tylko na mapę z obu przejść wydaje się podobna (?) odleglość, a obawiam się że od Szklarskiej Poręby będzie tłoczno. Z góry dziękuję za Wasze opnie!
 • Czy ktoś wie w jaki sposób ta firma zdominowała wywóz śmieci w powiecie wałbrzyskim w Czarnym Borze, Mieroszowie, Starych Bogaczewicach, teraz zdobywa Boguszow-Gorce. O co tu chodzi?
 • Mocno ją zdołowło, ale chyba teraz wychodzi na prostą, jak myslisz... grasz w nią jeszcze czy dałeś pokój...? Ktoś z Was jeszcze z nią walczy? bo ja oddałem prawie po cenie zakupu jak dochodziła do 3.
 • Wiem, że moje pytanie jest trochę nie na temat, bo dotyczy Czech, a nie języka. Ale, że często tu zaglądam z sentymentu do języka, to może ktoś pomoże : Chodzi o to, że Bilet na trasie Wrocław -Praha kosztuje koszmarnie drogo (ale wtedy nie jest długo). Patrzyłam, że od granicy, jakby jechać czeską koleją to do Prahy koszt koło 30 zł , ale za to dojazd do Kudowy - kilka godzin pociągiem! Czy ktoś może ma przetestowaną trasę nie samochodem (ale autobus, bus, pociąg) żeby nie kosztowało ...
 • Czy ktoś wie może, jak dostać się do Janskich Lazni z Wroclawia (chodzi mi o komunikacje publiczną)? Albo przynajmniej czy kursują jakiś busy między Lubawką/Kamienną Górą/ Ogorzelcem a stroną czeską? Będę wdzięczna za pomoc.
 • Czy może ktoś zorientowany napisać co zlokalem komuchów z SLD sie stanie. Widziałem gdzieś że kobylybbb (wróg nr 1 Czerwonych), który czasem mnie wkurwia, ale ogólnie to mam dobre zdanie cos o tym pisał i wie.
 • Cyklobusem na przełęcz KARKONOSZE Miłośnicy górskich wycieczek rowerowych mogą w czasie wakacji jeździć cyklobusem karkonoskim. W każdą sobotę i niedzielę można dojechać z rowerem z Jeleniej Góry przez Kowary na przełęcz Okraj. Tam zaczynają się liczne trasy rowerowe oraz piesze po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Cyklobus rusza z Jeleniej Góry o godz. 9 i 14.40. Bilet – 13 zł. RS
 • Kilkadziesiąt osób znajdzie pracę w dwóch nowych firmach, które rozpoczynają swoje inwestycje na terenie kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Jedna z nich to przedsiębiorstwo CM3, które podejmie produkcję w Nowogrodżcu, a druga to Poliplastik, inwestująca w lubańskiej części strefy. Info: "Nasz Region"
 • Powiem tak, przydał by się highway łączący te dwa piękne miasta. Pozdrawiam, Majcher.
 • Mój mały paluszek mi mówi że to pewnie dzięki umowie inwestycyjnej Toyoty. W Czeskiej prasie się doczytałem że w umowie z Czechami była obietnica dobudowania autostrady do naszej granicy. Pewnie podobnie było przy inwestycji Toyoty w Wałbrzychu.
 • Jaką trasą (i przez jakie przejście graniczne) najłatwiej dotrzeć z Wałbrzycha do Hradec Kralove?
 • Dlaczego został odwołany koncert grupy LOMBARD w hotelu MARIA , wie ktoś?
 • kiedy przedłużenie mostu do nikąd? kiedy AOW? kiedy droga na Poznań? kiedy odnoga A4 na Lubawkę?Nie wspomne o A8 na Warszawe. Ktoś się orientuje, bo gazety milczą? Ciągle tylko papka i papka
 • Rusza remont krajowej "trójki"? Tomasz Ziemba, Majka Majewska 22-11-2004 , ostatnia aktualizacja 22-11-2004 21:29 Jeśli znajdą się pieniądze, za rok ruszy budowa drogi ekspresowej S-3 z Lubawki na Pomorze. Dzięki niej kilka dolnośląskich miast zyska obwodnice O planach przebudowy drogi poinformował wiceminister infrastruktury Jan Ryszard Kurylczyk. Droga ekspresowa - obok autostrady A1 - to najpilniejsze inwestycje, jakie powinien przeprowadzić w najbliższym czas...
 • Informacja w poniższym linku gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2845190.html Uważam, że miasto powinno przejąć najważniejsze dworce we Wrocławiu a następnie dążyć do ich kapitalnego remontu. Mamy piękne dworce więc pozwólmy im odzyskać ich dawny blask. Wszak Dworzec Główny, Nadodrze i Świebocki to wiekowe obiekty. Jakieś dofinansowanie z UE pozwoliłoby na przeprowadzenie tych prac, które można powiązać z planami budowy kolejki miejskiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się