Forum   work travel

work travel

(3 wyniki)
  • czy ktos z was bral udzial w work&travel USA z almaturu?? prosze powiedzcie mi czy warto, czy ktos z was zostal oszukany, czy ciezko jest wytrzymac tak dlugo 3500 km od domu.... powiedzcie mi wszystko na ten temat bo nie moge sie zdecydowac!!!
  • mam pytanie do osób które były w USA i pracowały tam w wakacje. jak to jest, czy pracę zapewnia organizator wyjazdu, czy szuka się samemu?dla mnie to b ważne bo wiem, że taka ze mnie sierota, że zostawiona sama sobie nie znajdę na pewno nic.i jeszcze jedno, czy z zarobionych tam pieniędzy da się coś odłażyć i przywiezc do Polski?
  • Jestem studentem. Dostałem propozycję pracy w USA - na czarno oczywiście. Polega na robieniu tatuaży z henny na deptaku w kurorcie amerykańskim. Praca 12 h na dobę, 7 dni w tygodniu - tyle, że lekka. Za dwa miesiące (wakacje) facet oferuje mi 15 tysięcy złotych na czysto! Jeszcze nie zarabiałem dotychczas żadnych większych pieniędzy, więc jak dla mnie to kasa kosmiczna. Zaczynam podejrzewać, że to jakaś lewa sprawa i że może chodzić o zupełnie co innego niż ta praca konkretnie. Cz...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?