Gość: Rzeszowiak
IP: *.pp.rzeszow.pl / 192.168.0.*
15.11.02, 21:15
Gratuluje wyniku a przede wszystkim stylu w jakim udalo sie ten wynik
osiagnac. To bylo wspaniale widowisko sportowe. Chcialoby sie miec taka
druzyne u siebie. Na szczescie Misiek tym razem byl we wlasciwym miejscu i
nie zdolal zaszkodzic Wisle swoja obecnoscia chociaz paru neandertalczykow
probowalo przywrocic jego wspomnienie napisem na transparencie.
A tak swoja drogą nie mialbym nic przeciwko aby ich pragnienie łączności z
Miskiem zostało kiedyś spełnione.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Wisly a tymi pseudo gardzę.
BRAWO!!!!!!!!!!!!