IP: *.pp.rzeszow.pl / 192.168.0.* 15.11.02, 21:15
Gratuluje wyniku a przede wszystkim stylu w jakim udalo sie ten wynik
osiagnac. To bylo wspaniale widowisko sportowe. Chcialoby sie miec taka
druzyne u siebie. Na szczescie Misiek tym razem byl we wlasciwym miejscu i
nie zdolal zaszkodzic Wisle swoja obecnoscia chociaz paru neandertalczykow
probowalo przywrocic jego wspomnienie napisem na transparencie.
A tak swoja drogą nie mialbym nic przeciwko aby ich pragnienie łączności z
Miskiem zostało kiedyś spełnione.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Wisly a tymi pseudo gardzę.
BRAWO!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • magazyn1 Re: 4:1 16.11.02, 01:46
      Watpiacy z Szikagowa dziekuje za gratulacje z Rzeszowa,czytalem dzisiaj o tym
      meczu i szkoda,ze tego nie widzialem aczkolwiek mysle,ze za pare dni ktos
      podesle tutaj kasetke.Znakomicie natomiast trafilismy w III rundzie.I nic to,ze
      najpierw gramy w Krakowie.MY nie Legia!!

      >Zeby czytac trzeba pisac: Z sygnatoorkami precz<

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka