Dodaj do ulubionych

pedagogika na AP

IP: *.net-pol.com.pl 14.04.06, 11:16
POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO STUDIUJE NA KRAKOWIESKIEJ AP PEDAGOGIKE WCZESNOSZKOLNA I
PRZEDSZKOLNA NA I ROKU,I ZDAWAL NOWA MATURE...I MAM KILKA PYTAN
1. NA JAKKIM POZIOMIE ZDAWAŁES J.POLSKI(JAKI WYNIK UZYSKAŁES)
2.CZY WYSTARCZY MATURA PODSTAWOWOAz POLSKEGO
3JAK DOKŁADNEI WYGLADA TO SPRAWDZANIE PREDYSPOZYCJI(TEST), CO TRZEBA MOWIC,
CO SPIEWAC ITD
4.TE TESTY REKRYTACYNJE MOZNA ZDOBYC W BIBLIOTECE(CZY TO PRAWDA,GDZIE I JAK??)
5.CZY CI SIE TAM PODOBA??:)
PROSZE O ODPOWIEDZ I DZIEKUJE Z GORY:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka