viking73
29.01.03, 12:05
Czy zdarzyło się Wam coś kupić w ten sposób. Jakis rewelacyjny budzik od
przemiłej panienki na Floriańskiej, albo przy Plantach cudowną pastę
wybielającą zęby. A może szczotkę, która sama zamiata, albo przynajmniej
święty obrazek dokonujący cudów na każde życzenie?