Dodaj do ulubionych

Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP,

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:35
kto się z tym nie zgadza ma ode mnie w ryja.
Obserwuj wątek
    • bsl Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, 27.09.06, 10:37
      ja się nie zgadzam , ale kobiet sie nie bije :))
      • Gość: kolos rodyjski Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:39
        kobiecie dam klapsa na gołą pupę
        • bsl Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, 27.09.06, 10:42
          o cholera , jakaś perwersja ?:)))
          może być miło
          • trudny2002 Re: Renata Beger?, 27.09.06, 10:43
            No uczciwość jest pani Renacie odległa...ale bywa czasem, ze prwo powołuje się
            na świadka koronnego...i jego zeznania są jak mawia i pan Ziobro bardzo
            cenne...bowiem bez jego udziału trudno aby przestępstwa zobaczyły światło
            dzienne
            trudny
          • Gość: kolos rodyjski Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:53
            bsl napisała:

            > może być miło

            no ba ;)
            • Gość: lilita Re: Renata Beger ma ku..ki w oczach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:59
              sama się chwaliła .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka