Gość: koloa rodyjski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:35 kto się z tym nie zgadza ma ode mnie w ryja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bsl Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, 27.09.06, 10:37 ja się nie zgadzam , ale kobiet sie nie bije :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolos rodyjski Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:39 kobiecie dam klapsa na gołą pupę Odpowiedz Link Zgłoś
bsl Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, 27.09.06, 10:42 o cholera , jakaś perwersja ?:))) może być miło Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Re: Renata Beger?, 27.09.06, 10:43 No uczciwość jest pani Renacie odległa...ale bywa czasem, ze prwo powołuje się na świadka koronnego...i jego zeznania są jak mawia i pan Ziobro bardzo cenne...bowiem bez jego udziału trudno aby przestępstwa zobaczyły światło dzienne trudny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolos rodyjski Re: Renata Beger najuczciwszym politykiem IV RP, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:53 bsl napisała: > może być miło no ba ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilita Re: Renata Beger ma ku..ki w oczach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 10:59 sama się chwaliła . Odpowiedz Link Zgłoś