Gość: marcin177 IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 19.03.03, 11:39 Tym razem do piatku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pavlack Re: Widziane 19.03 - GT6 na '8' 19.03.03, 13:33 A z jakiej okazji tym razem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: Widziane 19.03 - BUSy IP: Odrzanska4:* 19.03.03, 15:45 Kolejna ciekawostka, tym razem na Grota-Roweckiego zauwazylem BUS'a chyba Ford Transit na trasie .. KLINY-URZĄD PRACY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: Widziane 19.03 - BUSy IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 17:09 Jak dalej będzie to osobiście stworzę busa KUŹNICA K. - RYNEK GŁ> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Widziane 19.03 - GT6 na '8' IP: *.chello.pl 19.03.03, 16:55 zobacz pod : www.komunikacja.krakow.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Widziane 19.03 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 17:17 Rośnie frekwencja w 177, akt 23 osoby!! dobrze że dziś dwudrzwiowy DA121, widziałem też dwa nieszczęsne 142 w każdym po 6 osób - do piachu!!! Błękitek HBO do Wegrzc, reklama bezcelowa w tamtym rejonie hihi Za to 138 wczoraj i dziś bardzo zatłoczony , nawet o 11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ I już nie ma LG-ika IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 19:25 Ja po prostu tego nie rozumiem. Dziś 10-12 obsługiwał niebieszczak 681+680, co oznacza, że i z niego ściągnęli reklamę LG. Znając świat (czyli MPK w tym przypadku) to 686+687 to też kwestia dni. Choć go przedwczoraj widziałem z Faltronem na blasze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Re: I już nie ma LG-ika IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 19:28 Szkoda że chujni nie zdjęli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Re: I już nie ma LG-ika IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 20:01 Gość portalu: mouset napisał(a): > Szkoda że chujni nie zdjęli Jeśli masz na myśli Naj + Claudia, to już nie ma ani jednego. 804+807 i 634+635 niebieszczaki, a 766+767 wozi lek Klarin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset HurrA!!!!!1 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 20:12 Niech jeszcze tylkko KMKKMy zdejmą z witryny zdjęcie solo Claudii na 18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kmk Re: HurrA!!!!!1 IP: *.chello.pl 19.03.03, 21:46 nie żadne KMKKM-y tylko KMK ( www.kmk.krakow.prv.pl/ ) :-) już nie długo już niedługo ściągniemy niemartw się ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Widziane 19.03 19.03.03, 21:41 939+940 jeździ na 2 patykach :)) (dziś na 3) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mouset Widziane 19.03 na Kleparzu IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 22:32 Jak donosi moja żona hihi. na Kleparzu MPK intensywnie fociło jelcza na 132 (DD314) komentując "gdyby wrzucili na ludzi to nieźle byłoby" lub "jak to rzucili do środka" Czyżby atak? Odpowiedz Link Zgłoś