Dodaj do ulubionych

Widziane 19.03 - GT6 na "8"

IP: *.szpitaljp2.krakow.pl 19.03.03, 11:39
Tym razem do piatku
Obserwuj wątek
    • pavlack Re: Widziane 19.03 - GT6 na '8' 19.03.03, 13:33
      A z jakiej okazji tym razem?
      • Gość: Clint Re: Widziane 19.03 - BUSy IP: Odrzanska4:* 19.03.03, 15:45
        Kolejna ciekawostka, tym razem na Grota-Roweckiego zauwazylem BUS'a chyba Ford
        Transit na trasie .. KLINY-URZĄD PRACY.
        • Gość: mouset Re: Widziane 19.03 - BUSy IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 17:09
          Jak dalej będzie to osobiście stworzę busa KUŹNICA K. - RYNEK GŁ>
      • Gość: misiek Re: Widziane 19.03 - GT6 na '8' IP: *.chello.pl 19.03.03, 16:55
        zobacz pod : www.komunikacja.krakow.pl/
        • Gość: mouset Widziane 19.03 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 17:17
          Rośnie frekwencja w 177, akt 23 osoby!! dobrze że dziś dwudrzwiowy DA121,
          widziałem też dwa nieszczęsne 142 w każdym po 6 osób - do piachu!!!
          Błękitek HBO do Wegrzc, reklama bezcelowa w tamtym rejonie hihi
          Za to 138 wczoraj i dziś bardzo zatłoczony , nawet o 11
    • Gość: ADAŚ I już nie ma LG-ika IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 19:25
      Ja po prostu tego nie rozumiem. Dziś 10-12 obsługiwał niebieszczak 681+680, co
      oznacza, że i z niego ściągnęli reklamę LG.
      Znając świat (czyli MPK w tym przypadku) to 686+687 to też kwestia dni. Choć go
      przedwczoraj widziałem z Faltronem na blasze.
      • Gość: mouset Re: I już nie ma LG-ika IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 19:28
        Szkoda że chujni nie zdjęli
        • Gość: ADAŚ Re: I już nie ma LG-ika IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 19.03.03, 20:01
          Gość portalu: mouset napisał(a):

          > Szkoda że chujni nie zdjęli

          Jeśli masz na myśli Naj + Claudia, to już nie ma ani jednego.
          804+807 i 634+635 niebieszczaki, a 766+767 wozi lek Klarin.
          • Gość: mouset HurrA!!!!!1 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 20:12
            Niech jeszcze tylkko KMKKMy zdejmą z witryny zdjęcie solo Claudii na 18
            • Gość: kmk Re: HurrA!!!!!1 IP: *.chello.pl 19.03.03, 21:46
              nie żadne KMKKM-y tylko KMK ( www.kmk.krakow.prv.pl/ ) :-)
              już nie długo już niedługo ściągniemy niemartw się ;-)
    • kuba203 Re: Widziane 19.03 19.03.03, 21:41
      939+940 jeździ na 2 patykach :))
      (dziś na 3)
      • Gość: mouset Widziane 19.03 na Kleparzu IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 19.03.03, 22:32
        Jak donosi moja żona hihi. na Kleparzu MPK intensywnie fociło jelcza na 132
        (DD314) komentując "gdyby wrzucili na ludzi to nieźle byłoby" lub "jak to
        rzucili do środka"
        Czyżby atak?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka