Gość: ewelka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.10.06, 10:53
mam pyt jaka to szkola .. w internecie przeczyatlam pare fajnych opini na jeje
temat wiec sie zapisalam pierwsze zajecia i klapa kompletna nie podoba mi sie
a wykladowca ciagle patrzy na zegarek i przeciaga zeby jka najmniej materialu
zrealizowac...:( co wy na to ..?