Dodaj do ulubionych

world communication .. ????/

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.06, 10:53
mam pyt jaka to szkola .. w internecie przeczyatlam pare fajnych opini na jeje
temat wiec sie zapisalam pierwsze zajecia i klapa kompletna nie podoba mi sie
a wykladowca ciagle patrzy na zegarek i przeciaga zeby jka najmniej materialu
zrealizowac...:( co wy na to ..?
Obserwuj wątek
    • scarlet_agta Re: world communication .. ????/ 12.10.06, 07:16
      tez widziałam te 'opinie' i wydaje mi się, że to była reklama, a nie opinie :(
      • Gość: hhh Re: world communication .. ????/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.06, 10:22
        chodzisz tam ../ wies zmielismy drugie spotkanie i bylo troszke lepiej choc
        wydaje mi sie z efacet nei umie tłumaczyc jak na razie wiem cos niecos wiec nei
        ma problemu obawiam sie jka beda nawe rzeczy co wtedy..? pozzdrawiam ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka