14.12.06, 21:42
Najwyraźniej wrosła już nie tyle w pejzaż forum,co całego Krakowa.
Gnie nie zerkniesz-Koko.
Czy na innych forach regionalnych też udzielają się takie lokalne ewenementy?.
Swego czasu rekordy głupoty,bodaj na forum warszawskim,bił człek podpisujący
się nickiem >piecyk gazowy<,przez wielu uważany za największy ewenement
polskiego internetu.
Dziś już palmę pierwszeństwa dzierży ktoś inny.
Zgadniecie kto?
Obserwuj wątek
    • kikoo1 musisz być kimś ważnym z tym nowym nickiem 14.12.06, 22:04
      bo cie nie kasują, a mnie tak !
    • gph od razu wrosło:D 14.12.06, 23:06

      raczej wryło ;DD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka