n0th
14.12.06, 21:42
Najwyraźniej wrosła już nie tyle w pejzaż forum,co całego Krakowa.
Gnie nie zerkniesz-Koko.
Czy na innych forach regionalnych też udzielają się takie lokalne ewenementy?.
Swego czasu rekordy głupoty,bodaj na forum warszawskim,bił człek podpisujący
się nickiem >piecyk gazowy<,przez wielu uważany za największy ewenement
polskiego internetu.
Dziś już palmę pierwszeństwa dzierży ktoś inny.
Zgadniecie kto?