Gość: czarek IP: *.devs.futuro.pl 20.05.07, 22:13 Raczej pod Andrychowem bo: bliżej Andrychowa, Andrychów większe miasto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: no a. no dobra - a jak biznes na tym idzie ? IP: *.net.autocom.pl 20.05.07, 22:47 /bt Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: no dobra - a jak biznes na tym idzie ? 21.05.07, 05:48 Ale się ostatnio zdziwiłem. Okazało się, że Wadowice to miasto. A wcześniej byłem przekonany, że to taka malutka wioska. Nawet nazwa tego brzmi tak po wioskowemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Graffi Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.autocom.pl 20.05.07, 23:38 Aha, to Wadowice są w powiecie andrychowskim, czy odwrotnie? A poza tym, w Andrychowie nic nie ma ciekawego oprócz starego Miga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bourne Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.mysmart.ie 21.05.07, 00:48 Ex posel niejaki Soltysiewicz kiedys chwalil sie ze jego najwieksze osiagniecie to to ze nie dopuscil do powstania powiatu andrychowsko - keckiego..., no i wadowice musialy miec powiat bo mialy papieza. Ale Andrychow nadal jest wiekszy i wbrew Twojemu zdaniu coraz wiecej sie tam dzieje... a caly wklad wadowic to odcinanie kuponow od papieza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyHienizacja Mam lepsza propozycje IP: 74.12.104.* 21.05.07, 00:39 Gdyby na wszystkim stawiac krzyze, to uchroniloby to majatek Polakow od "prywatyzacji" ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO oswiec niePOLAKA blaskiem skojarzen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.mysmart.ie 21.05.07, 00:59 Park jest zlikalizowany we wsi Inwald, ktora lezy w Gminie Andrychow. wiec prosimy Onet o poprawke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zosia Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 03:50 "Raczej pod Andrychowem bo bliżej Andrychowa, Andrychów większe miasto" "Park jest zlikalizowany we wsi Inwald, ktora lezy w Gminie Andrychow wiec prosimy Onet o poprawke" "wadowice musialy miec powiat bo mialy papieza. Ale Andrychow nadal jest wiekszy i wbrew Twojemu zdaniu coraz wiecej sie tam dzieje... a caly wklad wadowic to odcinanie kuponow od papieza" Ech, zakompleksieni ludzie, fakt ze Andrychow liczy sobie 900 mieszkancow wiecej, nic nie znaczy. Szczegolnie jesli doliczyc do Wadowic suburbiowe osady zlewajace sie z miastem. Wadowice sa miastem znacznie starszym, o regionalnym znaczeniu historycznym i strategicznym. Tu był stolica cyrkułu, sadow, znane gimnazjum, wezel drog i koleji. Wadowice leza nad Skawa, waznym doplywem Wisly. A "Skawa Wadowice" to jeden z najstarszych klubow pilkarskich w Polsce. Wadowice maja swoj genius loci, nawet bez Papieza, zostana jeszcze Marcin Wadowita, Ada Sari, gen. Czuma, Emil Zegadłowicz i cala plejada slynnych mieszkancow. Wreszcie sa tu niezle prosperujace firmy- Maspex, Skawa, Badura, Ponar, one generuja miejsca pracy dla calego powiatu. Przy calym szacunku dla dawnego tkactwa w Andrychowie i mniej dawnych czasow gierkowskiej licencji na diesle Leylanda... Andrychow w porownaniu z Wadowicami to jednak inna liga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: okean Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 06:25 Suburbia????? Człowieku to cię poniosło! Fakt chyba Ci si ligi pomyliły! Idąc tym tokiem myślenia łatwo stwierdzić, że do powyższych należy Kraków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sprawiedliwy zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.wroclaw.mm.pl 21.05.07, 07:09 "...który w sobotę otwarto koło Wadowic". Z artykułu wynika że otwarto go 19.05.2007 (artykuł jest z 20) a ja tam byłem i to nie sam, 29 albo 30.04.2007. Czyli że sprzedano mi bilet do oficjalnie jeszcze nieczynnego obiektu?! Albo artykuł zawiera nieprawdziwe dane, albo popełniono tu jaklieś wykroczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yadzia Re: zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.com.pl 21.05.07, 08:05 z tego co wiem, to otwarcie było 27 IV br. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yadzia Re: zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.com.pl 21.05.07, 08:09 sorry, literówka - cytat: "28 kwietnia 2007 zaprosimy na uroczyste otwarcie, aby zaprezentować pierwszy etap naszej inwestycji. Na terenie 25.000m2 zaproponujemy odwiedzającym: PARK MINIATUR, PARK ZIELONY LABIRYNT, MINI LUNAPARK, PIKNIKOWĄ GASTRONOMIĘ, PARKING" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przytomny Mało to koni "sprzedaje bilety"? IP: *.ists.pl 21.05.07, 08:47 Kupiłeś dobry człowieku "bilet" od jakiegoś przybłędy i tyle. On wypił i zakąsił a Ty obejrzałeś obiekty, o co Ci chodzi. Mogłeś przecież prywatnie dać biedakowi zapomogę, a obiekty obejrzeć darmo (przed oficjalnym otwarciem), na jedno by wyszło. Więc zachowaj spokój... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 08:08 Przyjacielu, a kto choćby w Polsce słyszał o Andrychowie, bo o Wadowicach każdy i to na całym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bls Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: 149.156.14.* 21.05.07, 08:09 A ja bym chciała dowiedzieć się czy warto tam pojechać!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 08:12 Moim zdaniem, na razie nie warto. Ceny są zaporowe : dorosły - 19 zł, dziecko - 15 zł. Kogo na to stać ??? Ci właściciele lekko się przeliczyli. No, ale każdy by chciał, by tyle kasy jak najszybciej się zwróciło, a to nie tędy droga ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bls Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: 149.156.14.* 21.05.07, 08:50 To w cenie biletu do kina, więc może nie jest aż tak źle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 10:07 No tak, lecz w kinie na ciekawym filmie jesteś 2 godzina, a w tym parku po 1/2 godzinie nie już co oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
b-w-w polecam 21.05.07, 12:54 zwlaszcza w sloneczny dzien....ogladanie, spacerki alejkami a pozniej piwko na laweczce pod Statuą - super bylismy tam wczoraj....dzieci wyszalaly sie za wszystkie czasy a my porobilismy kilkadziesiąt pieknych zdjec www.parkminiatur.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szarotka Wołkowice-Andrychów IP: 195.205.14.* 21.05.07, 15:23 Pozdrawiam Beskid Andrychów. Stare czasy - też się kiedyś nie lubiliśmy zbytnio na parkiecie. Ale kilka razy Wam wtłukliśmy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gniewko_syn_ryba Magister Kizioł wiecznie żywy !!!!!!!!! ;))))))))) IP: *.autocom.pl 21.05.07, 18:57 Odpowiedz Link Zgłoś