Dodaj do ulubionych

Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami

IP: *.devs.futuro.pl 20.05.07, 22:13
Raczej pod Andrychowem bo:
bliżej Andrychowa, Andrychów większe miasto.
Obserwuj wątek
    • Gość: no a. no dobra - a jak biznes na tym idzie ? IP: *.net.autocom.pl 20.05.07, 22:47
      /bt
      • tetlian Re: no dobra - a jak biznes na tym idzie ? 21.05.07, 05:48
        Ale się ostatnio zdziwiłem. Okazało się, że Wadowice to miasto. A wcześniej
        byłem przekonany, że to taka malutka wioska. Nawet nazwa tego brzmi tak po
        wioskowemu.
    • Gość: Graffi Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.autocom.pl 20.05.07, 23:38
      Aha, to Wadowice są w powiecie andrychowskim, czy odwrotnie? A poza tym, w
      Andrychowie nic nie ma ciekawego oprócz starego Miga.
      • Gość: Bourne Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.mysmart.ie 21.05.07, 00:48
        Ex posel niejaki Soltysiewicz kiedys chwalil sie ze jego najwieksze osiagniecie to to ze nie dopuscil do powstania powiatu andrychowsko - keckiego..., no i wadowice musialy miec powiat bo mialy papieza. Ale Andrychow nadal jest wiekszy i wbrew Twojemu zdaniu coraz wiecej sie tam dzieje... a caly wklad wadowic to odcinanie kuponow od papieza
    • Gość: /dev/lepper nareszcie IP: *.jjs.pl 21.05.07, 00:08
      jak w temacie
    • Gość: antyHienizacja Mam lepsza propozycje IP: 74.12.104.* 21.05.07, 00:39
      Gdyby na wszystkim stawiac krzyze, to uchroniloby to majatek Polakow
      od "prywatyzacji"
      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
      oswiec niePOLAKA blaskiem skojarzen
    • Gość: gość Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.mysmart.ie 21.05.07, 00:59
      Park jest zlikalizowany we wsi Inwald, ktora lezy w Gminie Andrychow. wiec prosimy Onet o poprawke
      • Gość: zosia Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 03:50
        "Raczej pod Andrychowem bo bliżej Andrychowa, Andrychów większe miasto"
        "Park jest zlikalizowany we wsi Inwald, ktora lezy w Gminie Andrychow wiec
        prosimy Onet o poprawke"
        "wadowice musialy miec powiat bo mialy papieza. Ale Andrychow nadal jest wiekszy
        i wbrew Twojemu zdaniu coraz wiecej sie tam dzieje... a caly wklad wadowic to
        odcinanie kuponow od papieza"

        Ech, zakompleksieni ludzie, fakt ze Andrychow liczy sobie 900 mieszkancow
        wiecej, nic nie znaczy. Szczegolnie jesli doliczyc do Wadowic suburbiowe osady
        zlewajace sie z miastem.
        Wadowice sa miastem znacznie starszym, o regionalnym znaczeniu historycznym i
        strategicznym. Tu był stolica cyrkułu, sadow, znane gimnazjum, wezel drog i
        koleji. Wadowice leza nad Skawa, waznym doplywem Wisly. A "Skawa Wadowice" to
        jeden z najstarszych klubow pilkarskich w Polsce.

        Wadowice maja swoj genius loci, nawet bez Papieza, zostana jeszcze Marcin
        Wadowita, Ada Sari, gen. Czuma, Emil Zegadłowicz i cala plejada slynnych
        mieszkancow.

        Wreszcie sa tu niezle prosperujace firmy- Maspex, Skawa, Badura, Ponar, one
        generuja miejsca pracy dla calego powiatu.

        Przy calym szacunku dla dawnego tkactwa w Andrychowie i mniej dawnych czasow
        gierkowskiej licencji na diesle Leylanda...
        Andrychow w porownaniu z Wadowicami to jednak inna liga.

        • Gość: okean Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 06:25
          Suburbia?????
          Człowieku to cię poniosło!
          Fakt chyba Ci si ligi pomyliły!
          Idąc tym tokiem myślenia łatwo stwierdzić, że do powyższych należy Kraków.
    • Gość: sprawiedliwy zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.wroclaw.mm.pl 21.05.07, 07:09
      "...który w sobotę otwarto koło Wadowic". Z artykułu wynika że otwarto go
      19.05.2007 (artykuł jest z 20) a ja tam byłem i to nie sam, 29 albo 30.04.2007.
      Czyli że sprzedano mi bilet do oficjalnie jeszcze nieczynnego obiektu?!
      Albo artykuł zawiera nieprawdziwe dane, albo popełniono tu jaklieś wykroczenie.
      • Gość: yadzia Re: zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.com.pl 21.05.07, 08:05
        z tego co wiem, to otwarcie było 27 IV br.
        • Gość: yadzia Re: zaraz, zaraz coś tu nie gra! IP: *.com.pl 21.05.07, 08:09
          sorry, literówka - cytat: "28 kwietnia 2007 zaprosimy na uroczyste otwarcie,
          aby zaprezentować pierwszy etap naszej inwestycji. Na terenie 25.000m2
          zaproponujemy odwiedzającym: PARK MINIATUR, PARK ZIELONY LABIRYNT, MINI
          LUNAPARK, PIKNIKOWĄ GASTRONOMIĘ, PARKING"

      • Gość: Przytomny Mało to koni "sprzedaje bilety"? IP: *.ists.pl 21.05.07, 08:47
        Kupiłeś dobry człowieku "bilet" od jakiegoś przybłędy i tyle. On wypił i
        zakąsił a Ty obejrzałeś obiekty, o co Ci chodzi. Mogłeś przecież prywatnie dać
        biedakowi zapomogę, a obiekty obejrzeć darmo (przed oficjalnym otwarciem), na
        jedno by wyszło. Więc zachowaj spokój...
    • Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 08:08
      Przyjacielu, a kto choćby w Polsce słyszał o Andrychowie, bo o Wadowicach każdy
      i to na całym świecie.
    • Gość: bls Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: 149.156.14.* 21.05.07, 08:09
      A ja bym chciała dowiedzieć się czy warto tam pojechać!!!!!
      • Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 08:12
        Moim zdaniem, na razie nie warto. Ceny są zaporowe : dorosły - 19 zł, dziecko -
        15 zł. Kogo na to stać ??? Ci właściciele lekko się przeliczyli. No, ale każdy
        by chciał, by tyle kasy jak najszybciej się zwróciło, a to nie tędy droga ...
    • Gość: bls Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: 149.156.14.* 21.05.07, 08:50
      To w cenie biletu do kina, więc może nie jest aż tak źle
      • Gość: Gość Re: Wieża Eiffla stanęła pod Wadowicami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 10:07
        No tak, lecz w kinie na ciekawym filmie jesteś 2 godzina, a w tym parku po 1/2
        godzinie nie już co oglądać.
    • b-w-w polecam 21.05.07, 12:54
      zwlaszcza w sloneczny dzien....ogladanie, spacerki alejkami a pozniej piwko na
      laweczce pod Statuą - super

      bylismy tam wczoraj....dzieci wyszalaly sie za wszystkie czasy a my porobilismy
      kilkadziesiąt pieknych zdjec

      www.parkminiatur.com
    • Gość: Szarotka Wołkowice-Andrychów IP: 195.205.14.* 21.05.07, 15:23
      Pozdrawiam Beskid Andrychów. Stare czasy - też się kiedyś nie lubiliśmy zbytnio
      na parkiecie. Ale kilka razy Wam wtłukliśmy :)
    • Gość: gniewko_syn_ryba Magister Kizioł wiecznie żywy !!!!!!!!! ;))))))))) IP: *.autocom.pl 21.05.07, 18:57
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka