willli2 11.06.03, 21:07 Niech zyje Slask wolny od polskiej okupacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuba203 Re: kuba 11.06.03, 21:12 jottka napisała: > tu nie stadion, pomyliło ci sie Oupsss, rzeczywiście, przepraszam ;)) To przez ten mecz ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Kuba !!! IP: 80.48.20.* 11.06.03, 21:16 Ten cały willllllllllllllli to podszywacz pod prawdziwego willego:)) Ten prawdziwy już nas kiedyś za to zamieszanie przepraszał:)) Podpadł na forum warszawskim i teraz go prześladują:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: Kuba !!! 11.06.03, 21:28 Gość portalu: Zbigniew napisał(a): > Ten cały willllllllllllllli to podszywacz pod prawdziwego willego:)) Wiem o tym, spokojnie :)) Co nie znaczy, że nie można mu odpowiedzieć w jego stylu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomCrac Re: kuba IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 11.06.03, 21:17 > tu nie stadion prosze o nie generalizowanie! Odpowiedz Link Zgłoś
willli2 Re: Krakusy to buraki!!! 11.06.03, 21:12 Lepiej ciula wlozyc w ciasto niz z Krakusem wyjsc na miasto!!! Jebac Wisle i Cracovie Schalke04 rzadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mystic Re: Krakusy to buraki!!! IP: *.kolornet.pl / 192.168.10.* 11.06.03, 22:07 Gdzie ja takie duże ciasto znajdę aby wsadzić do niego całego willego2 ????? Odpowiedz Link Zgłoś
lennox_lewis Willi2 i Willli2 to slaski nazista 11.06.03, 21:21 Zapraszam na warszawska osla lawke. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=394&w=6396733 Odpowiedz Link Zgłoś
tripis Re: Willi2 i Willli2 to slaski nazista 12.06.03, 08:38 to glupi cyc a nie nazista Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalasanty. Re: Krakusy to buraki!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.06.03, 13:44 To prawda i nie można się dziwić, jeżeli 3/4 mieszkańców to element napływowy,który za sprzedaną ziemię otrzymaną z Reformy Rolnej wykupił mieszkania własnościowe,pobudował na obrzeżach miasta wille i po przybraniu formy otoczaków zaczął stanowić ELYTE,narzucająć swój chamski styl bycia i życia kulturalnej mniejszości. Odpowiedz Link Zgłoś