Dodaj do ulubionych

Krakusy to buraki!!!

11.06.03, 21:07
Niech zyje Slask wolny od polskiej okupacji!!!
Obserwuj wątek
    • kuba203 Hanysy to buraki!!! n/t 11.06.03, 21:09
      Niech zyje Kraków!!
      • jottka kuba 11.06.03, 21:10
        tu nie stadion, pomyliło ci sie
        • kuba203 Re: kuba 11.06.03, 21:12
          jottka napisała:

          > tu nie stadion, pomyliło ci sie

          Oupsss, rzeczywiście, przepraszam ;)) To przez ten mecz ;))
          • Gość: Zbigniew Kuba !!! IP: 80.48.20.* 11.06.03, 21:16
            Ten cały willllllllllllllli to podszywacz pod prawdziwego willego:))

            Ten prawdziwy już nas kiedyś za to zamieszanie przepraszał:))

            Podpadł na forum warszawskim i teraz go prześladują:))
            • kuba203 Re: Kuba !!! 11.06.03, 21:28
              Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

              > Ten cały willllllllllllllli to podszywacz pod prawdziwego willego:))

              Wiem o tym, spokojnie :)) Co nie znaczy, że nie można mu odpowiedzieć w jego
              stylu.
        • Gość: tomCrac Re: kuba IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 11.06.03, 21:17
          > tu nie stadion

          prosze o nie generalizowanie!
    • willli2 Re: Krakusy to buraki!!! 11.06.03, 21:12
      Lepiej ciula wlozyc w ciasto niz z Krakusem wyjsc na miasto!!!

      Jebac Wisle i Cracovie Schalke04 rzadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: mystic Re: Krakusy to buraki!!! IP: *.kolornet.pl / 192.168.10.* 11.06.03, 22:07
        Gdzie ja takie duże ciasto znajdę aby wsadzić do niego całego willego2 ?????
    • lennox_lewis Willi2 i Willli2 to slaski nazista 11.06.03, 21:21
      Zapraszam na warszawska osla lawke.


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=394&w=6396733
      • tripis Re: Willi2 i Willli2 to slaski nazista 12.06.03, 08:38
        to glupi cyc a nie nazista
    • Gość: Kalasanty. Re: Krakusy to buraki!!! IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 12.06.03, 13:44
      To prawda i nie można się dziwić, jeżeli 3/4 mieszkańców to element
      napływowy,który za sprzedaną ziemię otrzymaną z Reformy Rolnej wykupił
      mieszkania własnościowe,pobudował na obrzeżach miasta wille i po przybraniu
      formy otoczaków zaczął stanowić ELYTE,narzucająć swój chamski styl bycia i
      życia kulturalnej mniejszości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka