06.11.07, 18:37
Gdzie w Krakowie/blisko centrum/mozna dac do przegrania na CD ew DVD domowe
filmy z VHS ?
Obserwuj wątek
    • bum-plum Re: VHS na CD 06.11.07, 18:38
      a jakby ktos znał jeszcze koszt takiej usługi -prosze o podanie przynajmniej
      orientacyjnie
    • krzychut Re: VHS na CD 06.11.07, 19:41
      Widzialem w punktach Kodaka (np. w Carrefourze), nawet mieli promocję: 60 zl za kasetę ale jak przyniesz dwie to trzecią zrobią za darmo.
      • silvestro Re: VHS na CD 06.11.07, 23:56
        Firma Comex Ul. Józefa 5 . Robią bardzo porządnie.
        Tutaj jest ich strona

        www.vhs2dvd.pl/
        • bum-plum Re: VHS na CD 07.11.07, 20:18
          dziekuje :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka