Gość: Olka IP: *.cust.tele2.pl 07.06.08, 19:44 witam,mam pytanie.jesli ktos by sie orientowal czy przy frekwencji z jednego przedmiotu wynoszacej rowne 50 %,zdaje sie do nastepnej klasy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj