Dodaj do ulubionych

frekwencja

IP: *.cust.tele2.pl 07.06.08, 19:44
witam,mam pytanie.jesli ktos by sie orientowal czy przy frekwencji z
jednego przedmiotu wynoszacej rowne 50 %,zdaje sie do nastepnej
klasy?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka