Dodaj do ulubionych

Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań

IP: *.ver.airbites.pl 21.11.08, 22:41
Niech więcej nieuczciwych deweloperów zniknie z rynku. Powinny do tego ruszyć
place legislacyjne by nie można było wyłgać się kruczkami prawnymi w przyszłości.
Obserwuj wątek
    • Gość: budowlaniec Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.08, 23:11
      Budrem i spolki to natepny co upadnie , pewne jak w banku ..skro
      firma oszustow
      • Gość: ajmax Trudno, kryzys wymaga radykalnych działań. IP: *.aster.pl 22.11.08, 19:47
        Prawo Lyncha dla zarządów i właścicieli deweloperów oczyściłoby
        niezdrową atmosferę wokół branży. Oczywiście do niczego nie
        namawiam, ale, cytując solidarnościowych kombatantów o światowym
        uznaniu, "bierzcie swoje sprawy w swoje ręce".
        • znajomy_jennifer_lopez Krakusie-centusie 23.11.08, 00:23
          Znowu Kraków, nic nowego
          • Gość: pl Re: Krakusie-centusie IP: *.autocom.pl 10.12.08, 11:38
            oj ty zepol-u !
            aleś ionteligentna/ y !! A nie wiesz "Polak potrafi" - odnosi się do
            KRK ale i do dziury, w której ty mieszkasz...
      • Gość: wika Re: Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.236.spine.pl 22.11.08, 21:03
        Tak jest! Budują dalej, tylko pytam PO CO?! Jak i tak nie
        sprzedadzą. Budrem to jedna wielka pomyłka, a nie developer!
        Najtańsze materiały, fatalne wykonawstwo z niedoróbstwem, błędami,
        zupełny brak zagospodarowania terenu wokół wybudowanych bloków,
        projekt komunikacji (chodniki, jezdnie) .... chyba robione co
        najmniej na kacu, już nie wspomnę o totalnym lekceważeniu klienta po
        zainkasowaniu pieniążków. Precz!
        • Gość: vcx Re: Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.tvgawex.pl 23.11.08, 12:25
          ... a te fotki domków to normalnie potworki archotektoniczne ... kto
          na takie coś się zdecydował???
    • Gość: Enon Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 08:54
      Sprawa w sumie jest prosta choć irytująca. Jeśli umowy przedwstępne zostały
      spisane w formie aktu notarialnego to sprawę należy skierować do sądu, który w
      "w imieniu" developera wykona względem nabywców umowę przyrzeczoną.
    • Gość: mixto Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:03
      jest potrzeba oczyszczenia rynku z firemek ktore chciały szybko sie
      dorobić, jedynie duże firmy z odpowiednim kapitałem sa w stanie
      przetrzymać ten okres. Kryzys to tylko wymówką, chodiz o to aby
      jeszcze ostatnia możoiwością sie dorobić,ale pazerny zawsze traci 2
      razy. Popieram przyszłych mieszkańców, walczie z tymi burakami.
      • Gość: mieszkanka Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:40
        rzecz w tym że z Lukapolem walczy tylko ok. 7 mieszkańców(w tym 4
        którzy naglaśniają sprawę, reszta chce odebrać mieszkania i tam
        mieszkać. Czekamy na zakończenie sprawy z MPWiK i tu nawet blagamy
        tę instytucję aby odebrala wykonanie kanalizacji i przylączy
        wody.Lukapol nie jest moze na medal to fakt, ale widać że jednak
        chcą skończyć tę inwestycję bez takich numerów jak w Leopardzie czy
        też Budmarze.
        • Gość: clean Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.autocom.pl 24.11.08, 23:05
          Właśnie;....rzecz w tym że z Luka-polem walczy TYLKO 7 mieszkańców...

          Nie wiem czy Mieszkanko wiesz że poprzedniech ośmiu dostało
          wypowiedzenia kilka miesięcy wcześniej;,jeden dopłacił 30 000,jeden
          zrezygnował,jeden się procesuje.Losów reszty nie znam.

          Dewloper działa bardzo sprytnie wypowiadając umowy grupami -każdej
          grupie z innego powodu - bo nie mogą wtedy działać wspólnie.

          Obecne 7 osób ma czas do 31 marca-po tym terminie mogą stracić
          mieszkania/bo umowa przedwstępna niewykona w rok od termniu
          zapisanego w akcie notarialnym-zgodnie z prawem przestaje
          obowiązywać/.I na ten termin oczekuje Dewloper.

          Te 7 osób jest w o tyle lepszej sytuacji od pozostałych
          pięćdziesięciu kilku że dewloper już odkrył względem nich swoje
          karty i mogą iść do sądu.
          Reszta jeszcze śpi.I on na to liczy.

          My też spaliśmy kiedy wyleciało pierwsze 8 osób.Byliśmy pewni że
          dopuścili się jakichś ciężkich przewinień względem Dewlopera bo tak
          on o nich mówił.
          Tak czy tak z 60 mieszkań -15 jest już ugotowanych.
          To jest 25 procent.
          Jak dla mnie dużo./do statystyk nie wliczam kilku mieszkań które są
          w rękach królika i jego znajomych/.

          Istnieje obawa się że mogą być następne grupy.Kto się w nich
          znajdzie zależy od tego kiedy i po jakiej cenie zakupił mieszkanie.A
          to ile ma czasu aby przeciwdziałać -od daty która stoi w akcie.

          Facet kiwa nas jak chce;okroił działkę,chce sprzedawać parkingi
          które były częścią umowy,spóżnił inwestycję 8 miesięcy.
          W dodatku uchyla się od zawarcia umowy- bo tak naprawdę zwłoka to
          woda na jego młyn.A żeby się oczyścić próbuje to zwalić to na kilku
          mieszkańców.
          W rzeczywistości do aktów końcowych nie można przystąpić z 2 powodów:
          inwestycja nie jest ukończona i
          dewloper nie uzyskał wymaganych pozwoleń.
          Żaden z tych powodów nie ma nic wspólnego z nabywcami których mogłby
          wogóle jeszcze nie być,gdyby budował za swoje pieniądze!/.

          Mam nadzieje że szum który robimy wokół tej sprawy uchroni nas i
          kolejne osoby przed utratą mieszkań.
          Obawiam się jednak przy tym że Lukapol zręcznie manipulując
          informacjami skłóci mieszkańców.
          Ale to akurat rozumiem.
          Podzielona wspólnota nie będzie bowiem w stanie skutecznie
          przeszkodzić mu w dalszym kręceniu szemranych interesów na
          zakończonym już osiedlu.

          Pozdrawiam
          • Gość: olo Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.08, 06:09
            do Aktów końcowych można przystąpić nawet jeżeli developer nie
            uzyskał jeszcze zgody na użytkowanie budynku! nie ma z tym
            najmniejszego problemu.
            • Gość: clean Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.autocom.pl 25.11.08, 08:04
              ale nie można bez wydzielenia samodzielności lokali-a z tym już są
              problemy.
            • Gość: domator Owszem, można. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:38
              Tylko że kupujesz wtedy "mieszkanie w budowie" ze wszelkimi tego konsekwencjami.
      • eti.gda Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 22.11.08, 11:36
        Gość portalu: mixto napisał(a):

        > jest potrzeba oczyszczenia rynku z firemek ktore chciały szybko
        sie
        > dorobić, jedynie duże firmy z odpowiednim kapitałem sa w stanie
        > przetrzymać ten okres. Kryzys to tylko wymówką, chodiz o to aby
        > jeszcze ostatnia możoiwością sie dorobić,ale pazerny zawsze traci
        2
        > razy. Popieram przyszłych mieszkańców, walczie z tymi burakami.

        "Ja nie mam nic, ty nie masz nic - zostańmy deweloperami".
      • Gość: diakon Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 19:36
        zasada numer jeden zebrać sie wszyscy 20 x 1000 zł to niezły
        adwokat, 20x 5000 to wyje..bisty, a taki puści ich w skarpetach, w
        kupie siła.
    • Gość: inna Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:44
      Lukapol wypowiedzial umowy tylko dla 7 mieszkań reszta czyli 58
      mieszkań ma się dobrze i ma obowiązującą umowę. Czy rzetelność
      dziennikarska juz upadla żeby to sprawdzic?
      • Gość: mieszkanka Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.eranet.pl 22.11.08, 10:17
        Tak dodaj tylko, że te 58 mieszkańców zdadza się dopłacić do
        interesu czyli kupić miejsca parkingowe, które zgodnie z umowa miały
        być bezpłatne, 58 mieszkańców odebrało klucze bez odbioru
        technicznego budynku, 58 mieszkańców godzi się na ponoszenie kosztów
        dodatkowych wynajmu lokali podczas gdu od marca powinni mieć swoje
        mieskzania... A 7 osób chce tylko dotrzymania umowy przyrzeczonej...
      • Gość: xxx Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:14
        czyli 58 mieszkańców jest frajerami i dają się dymać w bambuko, powodzenia w
        dalszym życiu, dajcie zarabiać cwaniaczkom
      • Gość: gg Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: 80.50.235.* 23.11.08, 16:52
        unowa obowiązuje do 31.03.2009. Zobaczymy co będzie dalej. Obyś się nie rozczarował.
      • Gość: krzysztof Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 23.11.08, 22:19
        wypowiedzenia są bezskuteczne, wobec czego wszystkie umowy obowiązują. Problem w
        tym, że tylko do 31 marca,
    • Gość: koniectegodobrego oszustów karac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 09:59
      Gazeta bardzo jednostronnie przedstawia sprawy. Zupełnie nie spoglądając ze
      strony wierzycieli. To oni są w pierwszej kolejności do darcia szat na przekręty
      developerów. Prezesi spółek developerskich, które, jak opisano w wielu już
      artykułach, tak postępują powinni stawać przed prokuratorem. Ważne by znalazł
      się paragraf. To im się odechce takich jazd.
      • Gość: PawMig Re: oszustów karac IP: 89.108.255.* 22.11.08, 10:15
        No ludzie...jak ja słysze ze deweloper wypowiedział umowy bo
        lokatorzy zażądali należących się im odsetek za opóźnienie to mnie
        coś chce trafić!!! deweloper moze wszystko a kupujący nic. Jednym
        slowem firma traktuje lokatorów jak śmieci. A ja nie dał bym się tak
        traktować.
        Prokurator powinien sie tym zająć... a nie mówiąc już o
        wiarygodności firmy.
        ps. sam mam wykupione i ciagle nieodebrane mieszkanie u jednego z
        deweloperow, ale takie traktowanie tam jest nie do pomyslenia.
        pozdrawiam
    • Gość: poszkodowany Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 11:59
      JAKBY SĘDZIA R.K. z Sądu Okręgowego na to nie pozwalała to by nie było takich jaj i deweloperzy nie robiliby takich przekrętów z klientami!
    • Gość: Krzysztof K. Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.fema.krakow.pl 22.11.08, 13:14
      Czy wszyscy deweloperzy to oszuści?
      • Gość: B Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 22.11.08, 13:21
        Tak.
    • Gość: mar Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 14:04
      Tak się robi biznes w Polsce: politycy nie chcą wprowadzić prawa
      chroniącego człowieka i nie dbają o jego (prawa) egzekucję,
      dziennikarze wrzeszczą na tych ludzi żeby kupowali szybko, bo potem
      już nie będzie sie dało, no i biedni, skołowani i niedoinformowani w
      temacie ludzie podpisują rzeczy których nie są świadomi i oddają
      wszystko co mają i więcej budowlańcom, którzy mogą z tym zrobić
      wszystko. Wtedy można już tylko odwoływać się do uczciwości i
      reputacji takiej firmy budowlanej, najczęściej nie ma do czego.
      Nawet jeśli ci ludzie mają rację w świetle prawa, to egzekucja tak
      szwankuje że będą mieć duże problemy. Smutna rzeczywistość i wielce
      demoralizująca. To są prawdziwe problemy tego kraju, a nie to że
      rządzi PiS czy też PO. Jakbyśmy mieli dobrą władzę lokalną byłoby
      ok, ale prawda jest taka że w Krakowie panuje anarchia.
      • Gość: 1958 Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 19:16
        Tacy politycy jakie społeczeństwo. Ktoś ich przecież wybrał - i to
        by było na tyle.
      • rokets_w Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 11:30
        Gość portalu: mar napisał(a):

        > Tak się robi biznes w Polsce: politycy nie chcą wprowadzić prawa
        > chroniącego człowieka i nie dbają o jego (prawa) egzekucję,
        > dziennikarze wrzeszczą na tych ludzi żeby kupowali szybko, bo potem
        > już nie będzie sie dało, no i biedni, skołowani i niedoinformowani w
        > temacie ludzie podpisują rzeczy których nie są świadomi i oddają
        > wszystko co mają i więcej budowlańcom, którzy mogą z tym zrobić
        > wszystko. Wtedy można już tylko odwoływać się do uczciwości i
        > reputacji takiej firmy budowlanej, najczęściej nie ma do czego.
        > Nawet jeśli ci ludzie mają rację w świetle prawa, to egzekucja tak
        > szwankuje że będą mieć duże problemy. Smutna rzeczywistość i wielce
        > demoralizująca. To są prawdziwe problemy tego kraju, a nie to że
        > rządzi PiS czy też PO. Jakbyśmy mieli dobrą władzę lokalną byłoby
        > ok, ale prawda jest taka że w Krakowie panuje anarchia.
        -----------------------------------------------------------------
        Jak sam widzisz PIS chciał takich oszustów zlikwidować to PO srańce zrobili
        wszystko by PIS odsunąć od władzy. Wybraliście PO srańcow i złodziei to mamy
        takie efekty. Nie dziwię się ze tak postępują z klientami bo na to mają
        pozwolenie dzisiejszych władz czyli POsrańców. PO obsadziło swoimi prokuratury i
        sądy by nic nie można bylo zrobić ich kolesiom którzy okradają uczciwie
        pracujących ludzi
    • Gość: as Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: 92.17.81.* 22.11.08, 15:20
      Efekty kupowania dziury w ziemi sa niestety oplakane.
      Przyklad moich znajomych (mlode malzenstwo)- wynajmowali mieszkanie, postanowili kupic nowe, na kredyt. W miedzyczasie urodzilo sie dziecko, jedno z nich stracilo prace, efekt - powrot do mieszkania z rodzicami. Nowe mieszkanie jeszcze nie wybudowane, kredyt trzeba splacac, a deweloper np. ostatnio dzwoni i mowi, ze chce 5tys. zl bo "cos tam przy drzwiach musi zrobic" (widzac zdenerwowanie znajomych nie wnikalem o co konkretnie chodzi). Zawsze tak jest, ze najbardziej w tylek bici sa ci na dole.
    • Gość: George_Paryz Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.11.08, 17:08
      Ludzie gdzie wy zyjecie ???
      Najpierw buduje sie domy abo mieszkania ,a potem mozna je sprzedac.
      Zyjecie w komunizmie gdzie czekano a samochody albo mieszkania
      5-10 lat.Jest dom gotowy ,ogladam go , i jesli mi sie podoba idziemy
      do notarjusza ktory jeszczy wszystko kontroluje czy umowa jest
      100%owa.A potem sie dopiero placi.

      • Gość: yo Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 08:48
        ŚWIĘTA RACJA!!! No jak można bulić kasę swojego całego życia (w niektórych
        przypadkach tak jest vide kredyt na 30 lat) za coś czego się w życiu jeszcze nie
        widziało tylko zna się to z opowieści sprzedającego? To jakaś paranoja! A branie
        kredytu na całe życie w kraju który nie miał jako takiej stabilności
        ekonomicznej w swojej najnowszej historii dłużej niż 20 lat to już błąd
        niewyobrażalny moim zdaniem...
    • Gość: t Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.xdsl.centertel.pl 22.11.08, 19:32
      A może napiszą, gdzie te dziabocice czy jak tam je zwą, tzn. w
      jakiej guberni Priwislanskiego kraiku?
    • Gość: bebe "Powody" ktore podaje deweloper to smiech na sali IP: *.lutn.cable.ntl.com 22.11.08, 20:14
      Pierwszy sam sobie utworzyl (sam zmienil numery dzialek). Drugi - nikogo nie
      obchodzi - ze umowa narazi spolke na straty? No i co z tego, jakby narazala
      kupujacego to tez by zrywal? Wygrana kupujacych w sadzie na 100%, jezeli
      podpisywali umowy u notariusza... Ale teraz to juz chyba wszyscy tak robia?
    • Gość: bebe Budowalem swoj dom sam... IP: *.lutn.cable.ntl.com 22.11.08, 20:20
      I sporo sie nerwow najadlem. Ale jak czytam i widze co sie teraz dzieje, to
      widze ze i tak dobrze zrobilem...
    • net_friend Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 22.11.08, 22:04
      Ile przypadków jeszcze potrzeba żeby zorientować wymiar sprawiedliwości, że
      deweloperka to struktury mafijne?
    • Gość: rezun Dopóki sądy będą osłaniać złodziei będzie b/z. IP: *.104.192.213.cable.satra.pl 22.11.08, 22:08
      Sądy uwzględniają wszystkie kruczki prawne, by tylko kupujący został z
      niespłaconym kredytem. Trzecia władza ma uciechę widząc ludzi śpiących w
      śmietnikach, z chęcią pozbawia ich dzieci.
    • guru133 Jak długo jeszcze kanciarze budowlani w Polsce 22.11.08, 22:52
      będą posługiwać się nazwą deweloper?
      • sselrats Re: Jak długo jeszcze kanciarze budowlani w Polsc 23.11.08, 01:06
        Tak dlugo jak beda kupowac samochody o fajnym designie od dilerow z
        dobrym image.
    • Gość: PL Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:03
      Jedyna dobra rzeczy w kryzysie że te mafijne spółki deweloperskie poupadają.
      • juliaborejko Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 01:51
        Witam, czy ktoś może orientuje się w opiniach na temat developerów budujących
        bloki na Ruczaju i w okolicy? Zastanawiałam się nad kupnem mieszkania na
        Polanie Borkowskiej (inwestor Solinvest), ale kilka wątków na forum (m.in.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=412&w=84575129&v=2&s=0 ) zdecydowanie
        mnie zniechęciło. Alternatywą dla mnie jest Marti Solanes, ale o tej firmie nic
        nie mogę znaleźć. Czy ktoś coś o nich wie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
        Pozdrawiam.
    • 36adam Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 02:13

      Jakaś masakra!! dofinansujmy wielkim firmom wakacje - dowalmy kowalskiemu -
    • Gość: RO Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 23.11.08, 08:35
      Chcieli kupić mieszkania za pół ceny rynkowej.Nikt nie wiedział
      nawet mędrcy z pod znaku Balcerowicza że ceny na wszystko w
      przeciągu paru miesięcy wzrosną o ponad 100 %.A teraz jak hieny
      domagają sie nie tylko usankcjonowania starej ceny orientacyjnej
      ale i odsetek.Rząd daje osłony dla złodziejskich banków ,które
      wygenerowały ogólno światowy kryzys a deweloperów pozostawił na
      łasce tych hien i naszego debilnego prawa , o Wysokich Sądach nie
      wspomnę.
      • Gość: wrr Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ists.pl 23.11.08, 10:48
        i najłatwiej przerzucić ten ciężar na ostatecznego klienta!
        czyim ty głosem mówisz?!
        wam deweloperom i tak g....o zrobią, bo prawo klientó w żaden sposób
        nie chroni i nie użalaj się nad waszym biednym losem
        banki to jest inna kwestia
      • Gość: logika Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 17:05
        Czyli dla Ciebie jest w porządku, jeżeli umawiasz się na jakąś cenę za towar/usługę a przed otrzymaniem cena jest podwyższana i musisz dopłacać? Napisz jeszcze jak się nazywasz, żeby "przedsiębiorcy" wiedzieli kto jest "nie hieną" i odpowiednio potraktowali.
    • Gość: x1 Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.dial.kabelfoon.nl 23.11.08, 11:19
      zaden deweloper tylko kopa oszustow niech placa odsetki ;i kare ;;;
      • Gość: wrr Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ists.pl 23.11.08, 11:58
        wiem z autopsji jak trudno jest wyrwać należne odsetki za opóźnienie
        1,5 roczne
        nikomu tego nie życzę
    • kolaabb nie kupować nie skończonych mieszkań !!! 23.11.08, 12:05
      Pod żadnym pozorem nie można kupować nie skończonych mieszkań !!!
      Niech wybuduje, niech sfinansuje sobie budowę i dopiero jak
      mieszkanie nam się podoba, nie ma prawnych wątpliwości to idziemy do
      notariusza i podpisujemy końcowy akt notarialny. Inne zachowanie jak
      umowy przedwstępne i umowy podpisywane u notariusza na etapie dziury
      w ziemi można sobie baaaardzo głęboko. Jak można nie szanować siebie
      i swoich ciężko zarobionych pieniędzy ???????????
      • Gość: Om Re: nie kupować nie skończonych mieszkań !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 12:34
        A czy kolega byłby w stanie wskazać mi choć jednego dewelopera 2
        lata temu, który oferował taką wspaniałą usługę w realnych dla
        przeciętnego obywatela cenie? Jeżeli kolega nie ma pojęcia co się
        działona rynku nieruchomości w ciągu ostatnich kilku lat to raczej
        niech się zajmie czymś innym niż doradztwo w nieruchomościach.
        • kolaabb Re: nie kupować nie skończonych mieszkań !!! 23.11.08, 12:55
          człowiek mądry kupował dwa lata temu na rynku wtórnym. Inny oglądał
          makietki i dał się omamić oszustom, którzy wcisnęli mu do podpisania
          coś co od początku nie miało żadnej mocy prawnej. Rozumiesz już
          różnicę?
    • j-50 Kłopociki firmy? No to firma do kibla! 23.11.08, 12:58
      A gdzie był prezesiunio tej firmy, gdy upływał termin realizacji
      umowy? Jeśli sąd nie spowoduje nakazu wyegzekwowania umowy, to ja
      się nie będę czuł jak w kraju prawa!
      Cwaniaków u nas nie brak. Mój koleś musiał np. spłacać koszty budowy
      śmietników na swoim osiedlu. Rachunek był taki, że za to można
      byłoby wybudować holyłudzką willę. Dla mnie i mojego kolesia było
      oczywistym, że cwany prezio zrobił przekręt. Uważajcie z cwaniakami!
    • Gość: hahahaha Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 23.11.08, 13:30
      A ja mieszkam u teściów z rodziną i czekam na wasze zlicytowane mieszkania. Już
      przebieram w licytacjach komorniczych. Kupie dla mnie i rodziny jedno wasze
      mieszkanko i drugie dla teściów o 40% taniej niż sami daliście. Wam będę
      wynajmował -już- puste mieszkanie teściów w wielkiej płycie, za skromne 1500zł
      • kolaabb Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 16:11
        > A ja mieszkam u teściów z rodziną i czekam na wasze zlicytowane
        mieszkania. Już przebieram w licytacjach komorniczych. Kupie dla
        mnie i rodziny jedno wasze
        > mieszkanko i drugie dla teściów o 40% taniej niż sami daliście.
        >Wam będę wynajmował -już- puste mieszkanie teściów w wielkiej
        >płycie, za skromne 1500zł

        Mądrego to i przyjemnie poczytać !
    • Gość: ja zaraz obok - "pod różami" w wieliczkce IP: *.multi-play.net.pl 23.11.08, 13:43
      CSM Developer - przedłużał wykonanie w nieskończoność, a jakby tego było mało, to stwierdził, że nie podpisze z klientami aktu, jeżeli Ci nie zrezygnują z należnym ich odsetek.
      nic nie oddał, bloki wykonane są na prawdę "na odwal się", ściany podmakają, ogólnodostępnych miejsc postojowym jest tyle, że nie ma gdzie stawiać aut, a te pod blokami są tak irracjonalnie drogie, że sporą ich część nadal ma Łukasz Mgłosiek - szef CMS.
      Potem zmienił nazwę na CMS Galicja Developer i buduje coś w Bochni. Ma jeszcze budować na Różanej w Wieliczce, pomimo, że przy podpisywaniu umów mnie samego zapewniał, że nic tam budował nie będzie, bo są kłopoty z pozwoleniami i zastanawia się nad parkingiem dla naszego osiedla. Mało tego - dojazd do tamtego osiedla ma się odbywać pod naszymi oknami - naszą drogą osiedlową!
      Instalacje w opłakanym stanie, wiele wybrakowanych rzeczy, domofony w kilku blokach cały czas nie działają, a podłogi we wszystkich garażach się kruszą, tak, że aż koleiny w nich powstają...
      Jednym słowem - partanina i oczukajstwo jakich mało, a to wszystko naszym kosztem!
      Odradzam korzystanie z ich usług. Jeżeli ktoś wątpi - zapraszam na Różaną w Wieliczce - kogokolwiek zapytać z mieszkańców, to poradzi aby trzymać się od Mgłośków i CMS z dala, bo to krętacze i partacze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka