Gość: michal IP: *.ver.airbites.pl 21.11.08, 22:41 Niech więcej nieuczciwych deweloperów zniknie z rynku. Powinny do tego ruszyć place legislacyjne by nie można było wyłgać się kruczkami prawnymi w przyszłości. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: budowlaniec Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.08, 23:11 Budrem i spolki to natepny co upadnie , pewne jak w banku ..skro firma oszustow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajmax Trudno, kryzys wymaga radykalnych działań. IP: *.aster.pl 22.11.08, 19:47 Prawo Lyncha dla zarządów i właścicieli deweloperów oczyściłoby niezdrową atmosferę wokół branży. Oczywiście do niczego nie namawiam, ale, cytując solidarnościowych kombatantów o światowym uznaniu, "bierzcie swoje sprawy w swoje ręce". Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Krakusie-centusie 23.11.08, 00:23 Znowu Kraków, nic nowego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pl Re: Krakusie-centusie IP: *.autocom.pl 10.12.08, 11:38 oj ty zepol-u ! aleś ionteligentna/ y !! A nie wiesz "Polak potrafi" - odnosi się do KRK ale i do dziury, w której ty mieszkasz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika Re: Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.236.spine.pl 22.11.08, 21:03 Tak jest! Budują dalej, tylko pytam PO CO?! Jak i tak nie sprzedadzą. Budrem to jedna wielka pomyłka, a nie developer! Najtańsze materiały, fatalne wykonawstwo z niedoróbstwem, błędami, zupełny brak zagospodarowania terenu wokół wybudowanych bloków, projekt komunikacji (chodniki, jezdnie) .... chyba robione co najmniej na kacu, już nie wspomnę o totalnym lekceważeniu klienta po zainkasowaniu pieniążków. Precz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vcx Re: Budrem i spolki to natepny co upadnie IP: *.tvgawex.pl 23.11.08, 12:25 ... a te fotki domków to normalnie potworki archotektoniczne ... kto na takie coś się zdecydował??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Enon Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 08:54 Sprawa w sumie jest prosta choć irytująca. Jeśli umowy przedwstępne zostały spisane w formie aktu notarialnego to sprawę należy skierować do sądu, który w "w imieniu" developera wykona względem nabywców umowę przyrzeczoną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixto Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:03 jest potrzeba oczyszczenia rynku z firemek ktore chciały szybko sie dorobić, jedynie duże firmy z odpowiednim kapitałem sa w stanie przetrzymać ten okres. Kryzys to tylko wymówką, chodiz o to aby jeszcze ostatnia możoiwością sie dorobić,ale pazerny zawsze traci 2 razy. Popieram przyszłych mieszkańców, walczie z tymi burakami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:40 rzecz w tym że z Lukapolem walczy tylko ok. 7 mieszkańców(w tym 4 którzy naglaśniają sprawę, reszta chce odebrać mieszkania i tam mieszkać. Czekamy na zakończenie sprawy z MPWiK i tu nawet blagamy tę instytucję aby odebrala wykonanie kanalizacji i przylączy wody.Lukapol nie jest moze na medal to fakt, ale widać że jednak chcą skończyć tę inwestycję bez takich numerów jak w Leopardzie czy też Budmarze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: clean Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.autocom.pl 24.11.08, 23:05 Właśnie;....rzecz w tym że z Luka-polem walczy TYLKO 7 mieszkańców... Nie wiem czy Mieszkanko wiesz że poprzedniech ośmiu dostało wypowiedzenia kilka miesięcy wcześniej;,jeden dopłacił 30 000,jeden zrezygnował,jeden się procesuje.Losów reszty nie znam. Dewloper działa bardzo sprytnie wypowiadając umowy grupami -każdej grupie z innego powodu - bo nie mogą wtedy działać wspólnie. Obecne 7 osób ma czas do 31 marca-po tym terminie mogą stracić mieszkania/bo umowa przedwstępna niewykona w rok od termniu zapisanego w akcie notarialnym-zgodnie z prawem przestaje obowiązywać/.I na ten termin oczekuje Dewloper. Te 7 osób jest w o tyle lepszej sytuacji od pozostałych pięćdziesięciu kilku że dewloper już odkrył względem nich swoje karty i mogą iść do sądu. Reszta jeszcze śpi.I on na to liczy. My też spaliśmy kiedy wyleciało pierwsze 8 osób.Byliśmy pewni że dopuścili się jakichś ciężkich przewinień względem Dewlopera bo tak on o nich mówił. Tak czy tak z 60 mieszkań -15 jest już ugotowanych. To jest 25 procent. Jak dla mnie dużo./do statystyk nie wliczam kilku mieszkań które są w rękach królika i jego znajomych/. Istnieje obawa się że mogą być następne grupy.Kto się w nich znajdzie zależy od tego kiedy i po jakiej cenie zakupił mieszkanie.A to ile ma czasu aby przeciwdziałać -od daty która stoi w akcie. Facet kiwa nas jak chce;okroił działkę,chce sprzedawać parkingi które były częścią umowy,spóżnił inwestycję 8 miesięcy. W dodatku uchyla się od zawarcia umowy- bo tak naprawdę zwłoka to woda na jego młyn.A żeby się oczyścić próbuje to zwalić to na kilku mieszkańców. W rzeczywistości do aktów końcowych nie można przystąpić z 2 powodów: inwestycja nie jest ukończona i dewloper nie uzyskał wymaganych pozwoleń. Żaden z tych powodów nie ma nic wspólnego z nabywcami których mogłby wogóle jeszcze nie być,gdyby budował za swoje pieniądze!/. Mam nadzieje że szum który robimy wokół tej sprawy uchroni nas i kolejne osoby przed utratą mieszkań. Obawiam się jednak przy tym że Lukapol zręcznie manipulując informacjami skłóci mieszkańców. Ale to akurat rozumiem. Podzielona wspólnota nie będzie bowiem w stanie skutecznie przeszkodzić mu w dalszym kręceniu szemranych interesów na zakończonym już osiedlu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.08, 06:09 do Aktów końcowych można przystąpić nawet jeżeli developer nie uzyskał jeszcze zgody na użytkowanie budynku! nie ma z tym najmniejszego problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: clean Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.autocom.pl 25.11.08, 08:04 ale nie można bez wydzielenia samodzielności lokali-a z tym już są problemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: domator Owszem, można. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 08:38 Tylko że kupujesz wtedy "mieszkanie w budowie" ze wszelkimi tego konsekwencjami. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 22.11.08, 11:36 Gość portalu: mixto napisał(a): > jest potrzeba oczyszczenia rynku z firemek ktore chciały szybko sie > dorobić, jedynie duże firmy z odpowiednim kapitałem sa w stanie > przetrzymać ten okres. Kryzys to tylko wymówką, chodiz o to aby > jeszcze ostatnia możoiwością sie dorobić,ale pazerny zawsze traci 2 > razy. Popieram przyszłych mieszkańców, walczie z tymi burakami. "Ja nie mam nic, ty nie masz nic - zostańmy deweloperami". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diakon Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 19:36 zasada numer jeden zebrać sie wszyscy 20 x 1000 zł to niezły adwokat, 20x 5000 to wyje..bisty, a taki puści ich w skarpetach, w kupie siła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inna Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 09:44 Lukapol wypowiedzial umowy tylko dla 7 mieszkań reszta czyli 58 mieszkań ma się dobrze i ma obowiązującą umowę. Czy rzetelność dziennikarska juz upadla żeby to sprawdzic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanka Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.eranet.pl 22.11.08, 10:17 Tak dodaj tylko, że te 58 mieszkańców zdadza się dopłacić do interesu czyli kupić miejsca parkingowe, które zgodnie z umowa miały być bezpłatne, 58 mieszkańców odebrało klucze bez odbioru technicznego budynku, 58 mieszkańców godzi się na ponoszenie kosztów dodatkowych wynajmu lokali podczas gdu od marca powinni mieć swoje mieskzania... A 7 osób chce tylko dotrzymania umowy przyrzeczonej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:14 czyli 58 mieszkańców jest frajerami i dają się dymać w bambuko, powodzenia w dalszym życiu, dajcie zarabiać cwaniaczkom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: 80.50.235.* 23.11.08, 16:52 unowa obowiązuje do 31.03.2009. Zobaczymy co będzie dalej. Obyś się nie rozczarował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysztof Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 23.11.08, 22:19 wypowiedzenia są bezskuteczne, wobec czego wszystkie umowy obowiązują. Problem w tym, że tylko do 31 marca, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koniectegodobrego oszustów karac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 09:59 Gazeta bardzo jednostronnie przedstawia sprawy. Zupełnie nie spoglądając ze strony wierzycieli. To oni są w pierwszej kolejności do darcia szat na przekręty developerów. Prezesi spółek developerskich, które, jak opisano w wielu już artykułach, tak postępują powinni stawać przed prokuratorem. Ważne by znalazł się paragraf. To im się odechce takich jazd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawMig Re: oszustów karac IP: 89.108.255.* 22.11.08, 10:15 No ludzie...jak ja słysze ze deweloper wypowiedział umowy bo lokatorzy zażądali należących się im odsetek za opóźnienie to mnie coś chce trafić!!! deweloper moze wszystko a kupujący nic. Jednym slowem firma traktuje lokatorów jak śmieci. A ja nie dał bym się tak traktować. Prokurator powinien sie tym zająć... a nie mówiąc już o wiarygodności firmy. ps. sam mam wykupione i ciagle nieodebrane mieszkanie u jednego z deweloperow, ale takie traktowanie tam jest nie do pomyslenia. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poszkodowany Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 11:59 JAKBY SĘDZIA R.K. z Sądu Okręgowego na to nie pozwalała to by nie było takich jaj i deweloperzy nie robiliby takich przekrętów z klientami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.fema.krakow.pl 22.11.08, 13:14 Czy wszyscy deweloperzy to oszuści? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 22.11.08, 13:21 Tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 22.11.08, 14:04 Tak się robi biznes w Polsce: politycy nie chcą wprowadzić prawa chroniącego człowieka i nie dbają o jego (prawa) egzekucję, dziennikarze wrzeszczą na tych ludzi żeby kupowali szybko, bo potem już nie będzie sie dało, no i biedni, skołowani i niedoinformowani w temacie ludzie podpisują rzeczy których nie są świadomi i oddają wszystko co mają i więcej budowlańcom, którzy mogą z tym zrobić wszystko. Wtedy można już tylko odwoływać się do uczciwości i reputacji takiej firmy budowlanej, najczęściej nie ma do czego. Nawet jeśli ci ludzie mają rację w świetle prawa, to egzekucja tak szwankuje że będą mieć duże problemy. Smutna rzeczywistość i wielce demoralizująca. To są prawdziwe problemy tego kraju, a nie to że rządzi PiS czy też PO. Jakbyśmy mieli dobrą władzę lokalną byłoby ok, ale prawda jest taka że w Krakowie panuje anarchia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1958 Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 19:16 Tacy politycy jakie społeczeństwo. Ktoś ich przecież wybrał - i to by było na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
rokets_w Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 11:30 Gość portalu: mar napisał(a): > Tak się robi biznes w Polsce: politycy nie chcą wprowadzić prawa > chroniącego człowieka i nie dbają o jego (prawa) egzekucję, > dziennikarze wrzeszczą na tych ludzi żeby kupowali szybko, bo potem > już nie będzie sie dało, no i biedni, skołowani i niedoinformowani w > temacie ludzie podpisują rzeczy których nie są świadomi i oddają > wszystko co mają i więcej budowlańcom, którzy mogą z tym zrobić > wszystko. Wtedy można już tylko odwoływać się do uczciwości i > reputacji takiej firmy budowlanej, najczęściej nie ma do czego. > Nawet jeśli ci ludzie mają rację w świetle prawa, to egzekucja tak > szwankuje że będą mieć duże problemy. Smutna rzeczywistość i wielce > demoralizująca. To są prawdziwe problemy tego kraju, a nie to że > rządzi PiS czy też PO. Jakbyśmy mieli dobrą władzę lokalną byłoby > ok, ale prawda jest taka że w Krakowie panuje anarchia. ----------------------------------------------------------------- Jak sam widzisz PIS chciał takich oszustów zlikwidować to PO srańce zrobili wszystko by PIS odsunąć od władzy. Wybraliście PO srańcow i złodziei to mamy takie efekty. Nie dziwię się ze tak postępują z klientami bo na to mają pozwolenie dzisiejszych władz czyli POsrańców. PO obsadziło swoimi prokuratury i sądy by nic nie można bylo zrobić ich kolesiom którzy okradają uczciwie pracujących ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: 92.17.81.* 22.11.08, 15:20 Efekty kupowania dziury w ziemi sa niestety oplakane. Przyklad moich znajomych (mlode malzenstwo)- wynajmowali mieszkanie, postanowili kupic nowe, na kredyt. W miedzyczasie urodzilo sie dziecko, jedno z nich stracilo prace, efekt - powrot do mieszkania z rodzicami. Nowe mieszkanie jeszcze nie wybudowane, kredyt trzeba splacac, a deweloper np. ostatnio dzwoni i mowi, ze chce 5tys. zl bo "cos tam przy drzwiach musi zrobic" (widzac zdenerwowanie znajomych nie wnikalem o co konkretnie chodzi). Zawsze tak jest, ze najbardziej w tylek bici sa ci na dole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George_Paryz Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.11.08, 17:08 Ludzie gdzie wy zyjecie ??? Najpierw buduje sie domy abo mieszkania ,a potem mozna je sprzedac. Zyjecie w komunizmie gdzie czekano a samochody albo mieszkania 5-10 lat.Jest dom gotowy ,ogladam go , i jesli mi sie podoba idziemy do notarjusza ktory jeszczy wszystko kontroluje czy umowa jest 100%owa.A potem sie dopiero placi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 08:48 ŚWIĘTA RACJA!!! No jak można bulić kasę swojego całego życia (w niektórych przypadkach tak jest vide kredyt na 30 lat) za coś czego się w życiu jeszcze nie widziało tylko zna się to z opowieści sprzedającego? To jakaś paranoja! A branie kredytu na całe życie w kraju który nie miał jako takiej stabilności ekonomicznej w swojej najnowszej historii dłużej niż 20 lat to już błąd niewyobrażalny moim zdaniem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.xdsl.centertel.pl 22.11.08, 19:32 A może napiszą, gdzie te dziabocice czy jak tam je zwą, tzn. w jakiej guberni Priwislanskiego kraiku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe "Powody" ktore podaje deweloper to smiech na sali IP: *.lutn.cable.ntl.com 22.11.08, 20:14 Pierwszy sam sobie utworzyl (sam zmienil numery dzialek). Drugi - nikogo nie obchodzi - ze umowa narazi spolke na straty? No i co z tego, jakby narazala kupujacego to tez by zrywal? Wygrana kupujacych w sadzie na 100%, jezeli podpisywali umowy u notariusza... Ale teraz to juz chyba wszyscy tak robia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe Budowalem swoj dom sam... IP: *.lutn.cable.ntl.com 22.11.08, 20:20 I sporo sie nerwow najadlem. Ale jak czytam i widze co sie teraz dzieje, to widze ze i tak dobrze zrobilem... Odpowiedz Link Zgłoś
net_friend Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 22.11.08, 22:04 Ile przypadków jeszcze potrzeba żeby zorientować wymiar sprawiedliwości, że deweloperka to struktury mafijne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rezun Dopóki sądy będą osłaniać złodziei będzie b/z. IP: *.104.192.213.cable.satra.pl 22.11.08, 22:08 Sądy uwzględniają wszystkie kruczki prawne, by tylko kupujący został z niespłaconym kredytem. Trzecia władza ma uciechę widząc ludzi śpiących w śmietnikach, z chęcią pozbawia ich dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Jak długo jeszcze kanciarze budowlani w Polsce 22.11.08, 22:52 będą posługiwać się nazwą deweloper? Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Re: Jak długo jeszcze kanciarze budowlani w Polsc 23.11.08, 01:06 Tak dlugo jak beda kupowac samochody o fajnym designie od dilerow z dobrym image. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PL Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.08, 23:03 Jedyna dobra rzeczy w kryzysie że te mafijne spółki deweloperskie poupadają. Odpowiedz Link Zgłoś
juliaborejko Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 01:51 Witam, czy ktoś może orientuje się w opiniach na temat developerów budujących bloki na Ruczaju i w okolicy? Zastanawiałam się nad kupnem mieszkania na Polanie Borkowskiej (inwestor Solinvest), ale kilka wątków na forum (m.in. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=412&w=84575129&v=2&s=0 ) zdecydowanie mnie zniechęciło. Alternatywą dla mnie jest Marti Solanes, ale o tej firmie nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś coś o nich wie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
36adam Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 02:13 Jakaś masakra!! dofinansujmy wielkim firmom wakacje - dowalmy kowalskiemu - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RO Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ghnet.pl 23.11.08, 08:35 Chcieli kupić mieszkania za pół ceny rynkowej.Nikt nie wiedział nawet mędrcy z pod znaku Balcerowicza że ceny na wszystko w przeciągu paru miesięcy wzrosną o ponad 100 %.A teraz jak hieny domagają sie nie tylko usankcjonowania starej ceny orientacyjnej ale i odsetek.Rząd daje osłony dla złodziejskich banków ,które wygenerowały ogólno światowy kryzys a deweloperów pozostawił na łasce tych hien i naszego debilnego prawa , o Wysokich Sądach nie wspomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrr Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ists.pl 23.11.08, 10:48 i najłatwiej przerzucić ten ciężar na ostatecznego klienta! czyim ty głosem mówisz?! wam deweloperom i tak g....o zrobią, bo prawo klientó w żaden sposób nie chroni i nie użalaj się nad waszym biednym losem banki to jest inna kwestia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logika Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 17:05 Czyli dla Ciebie jest w porządku, jeżeli umawiasz się na jakąś cenę za towar/usługę a przed otrzymaniem cena jest podwyższana i musisz dopłacać? Napisz jeszcze jak się nazywasz, żeby "przedsiębiorcy" wiedzieli kto jest "nie hieną" i odpowiednio potraktowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x1 Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.dial.kabelfoon.nl 23.11.08, 11:19 zaden deweloper tylko kopa oszustow niech placa odsetki ;i kare ;;; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrr Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.ists.pl 23.11.08, 11:58 wiem z autopsji jak trudno jest wyrwać należne odsetki za opóźnienie 1,5 roczne nikomu tego nie życzę Odpowiedz Link Zgłoś
kolaabb nie kupować nie skończonych mieszkań !!! 23.11.08, 12:05 Pod żadnym pozorem nie można kupować nie skończonych mieszkań !!! Niech wybuduje, niech sfinansuje sobie budowę i dopiero jak mieszkanie nam się podoba, nie ma prawnych wątpliwości to idziemy do notariusza i podpisujemy końcowy akt notarialny. Inne zachowanie jak umowy przedwstępne i umowy podpisywane u notariusza na etapie dziury w ziemi można sobie baaaardzo głęboko. Jak można nie szanować siebie i swoich ciężko zarobionych pieniędzy ??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Om Re: nie kupować nie skończonych mieszkań !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 12:34 A czy kolega byłby w stanie wskazać mi choć jednego dewelopera 2 lata temu, który oferował taką wspaniałą usługę w realnych dla przeciętnego obywatela cenie? Jeżeli kolega nie ma pojęcia co się działona rynku nieruchomości w ciągu ostatnich kilku lat to raczej niech się zajmie czymś innym niż doradztwo w nieruchomościach. Odpowiedz Link Zgłoś
kolaabb Re: nie kupować nie skończonych mieszkań !!! 23.11.08, 12:55 człowiek mądry kupował dwa lata temu na rynku wtórnym. Inny oglądał makietki i dał się omamić oszustom, którzy wcisnęli mu do podpisania coś co od początku nie miało żadnej mocy prawnej. Rozumiesz już różnicę? Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Kłopociki firmy? No to firma do kibla! 23.11.08, 12:58 A gdzie był prezesiunio tej firmy, gdy upływał termin realizacji umowy? Jeśli sąd nie spowoduje nakazu wyegzekwowania umowy, to ja się nie będę czuł jak w kraju prawa! Cwaniaków u nas nie brak. Mój koleś musiał np. spłacać koszty budowy śmietników na swoim osiedlu. Rachunek był taki, że za to można byłoby wybudować holyłudzką willę. Dla mnie i mojego kolesia było oczywistym, że cwany prezio zrobił przekręt. Uważajcie z cwaniakami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahaha Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań IP: *.chello.pl 23.11.08, 13:30 A ja mieszkam u teściów z rodziną i czekam na wasze zlicytowane mieszkania. Już przebieram w licytacjach komorniczych. Kupie dla mnie i rodziny jedno wasze mieszkanko i drugie dla teściów o 40% taniej niż sami daliście. Wam będę wynajmował -już- puste mieszkanie teściów w wielkiej płycie, za skromne 1500zł Odpowiedz Link Zgłoś
kolaabb Re: Jest kryzys, nie dostaniecie mieszkań 23.11.08, 16:11 > A ja mieszkam u teściów z rodziną i czekam na wasze zlicytowane mieszkania. Już przebieram w licytacjach komorniczych. Kupie dla mnie i rodziny jedno wasze > mieszkanko i drugie dla teściów o 40% taniej niż sami daliście. >Wam będę wynajmował -już- puste mieszkanie teściów w wielkiej >płycie, za skromne 1500zł Mądrego to i przyjemnie poczytać ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja zaraz obok - "pod różami" w wieliczkce IP: *.multi-play.net.pl 23.11.08, 13:43 CSM Developer - przedłużał wykonanie w nieskończoność, a jakby tego było mało, to stwierdził, że nie podpisze z klientami aktu, jeżeli Ci nie zrezygnują z należnym ich odsetek. nic nie oddał, bloki wykonane są na prawdę "na odwal się", ściany podmakają, ogólnodostępnych miejsc postojowym jest tyle, że nie ma gdzie stawiać aut, a te pod blokami są tak irracjonalnie drogie, że sporą ich część nadal ma Łukasz Mgłosiek - szef CMS. Potem zmienił nazwę na CMS Galicja Developer i buduje coś w Bochni. Ma jeszcze budować na Różanej w Wieliczce, pomimo, że przy podpisywaniu umów mnie samego zapewniał, że nic tam budował nie będzie, bo są kłopoty z pozwoleniami i zastanawia się nad parkingiem dla naszego osiedla. Mało tego - dojazd do tamtego osiedla ma się odbywać pod naszymi oknami - naszą drogą osiedlową! Instalacje w opłakanym stanie, wiele wybrakowanych rzeczy, domofony w kilku blokach cały czas nie działają, a podłogi we wszystkich garażach się kruszą, tak, że aż koleiny w nich powstają... Jednym słowem - partanina i oczukajstwo jakich mało, a to wszystko naszym kosztem! Odradzam korzystanie z ich usług. Jeżeli ktoś wątpi - zapraszam na Różaną w Wieliczce - kogokolwiek zapytać z mieszkańców, to poradzi aby trzymać się od Mgłośków i CMS z dala, bo to krętacze i partacze. Odpowiedz Link Zgłoś