Gość: gość
IP: *.chello.pl
11.03.09, 15:49
witam,
znalazłam dość ciekawą ofertę na stronie Krakowskiej Szkoły Artystycznej,
interesuje mnie szkoła Visual Merchandisingu i mam prośbę, czy ktoś z
czytających chodził lub chodzi do tej szkoły?
Czy warto chodzić na zaoczne zajęcia, czy można się czegoś nauczyć, czy to
tylko wyciąganie kasy i papierek po skończeniu?
Bardzo proszę o odpowiedź:)