Gość: Maggg IP: 194.246.124.* 24.01.05, 15:48 bardzo mi sie podoba ten hotel i wstępnie myślimy o zorganizowaniu tam wesela, czy ktoś może był tam na weselu? Czy to jest warte swojej ceny, bo oferte mają dosyć drogą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: meg Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: *.dtcentrum.pl 24.01.05, 17:01 Hmm ...a ile kosztuje wesele w Dwóch Stawach? Odwiedzilam ich strone. Naprawde zachęcająca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggg Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: 194.246.124.* 24.01.05, 17:34 wg ich oferty wesele na 60 osób - 209 zl od osoby, to duzo, mimo ze z tortem i jakimś podstawowym pakietem dekoracji. Nocleg tez jest drogi - wyczytałam że przy grupach powyzej 10 osob - 100 zl od osoby (a zawsze jest kilka osób przyjezdnych). Wszytko to wygląda fajnie na zdjeciach, ale może ktoś był i moze potwierdzic, ze rzeczywiście jest to warte tej ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
ailija Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? 24.01.05, 17:47 Co prawda byłam w "Dwóch stawach" tylko jako gość, ale zapewniam, że jest tam pięknie. Wprost wymarzone miejsce na wesele z rozmachem. Jeśli stać Cię na podane przez Ciebie ceny i jest to miejsce w Twoim stylu, to polecam, jest naprawdę ślicznie. A swoją drogą, wszędzie można coś utargować, więc próbuj. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
violla5 Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? 24.01.05, 17:50 Widziałm na żywo, prawde mówiąc to na zdjęciach i na stronie lepiej to wygląda, na żywo jest mniejsze, dojazd skomplikowany.Wydaje mi się ,że cena 209zł od osoby to duzo, za ok 120-150zł. mozna urządzić wesele w renomowanych hotelch restauracjach w Poznaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: *.icpnet.pl 24.01.05, 18:05 Viola jak tobie sie wydaje ze dojazd jest skomplikowany, moze dla ciebie trudno. Wcale tak nie jest, no chyba ze ktoś nie ma orientacji w terenie. No ale wracajac do Dwóch stawów przepiekne miejsce na wesele, miałem okazje byc na takim weselu w sierpniu 2004 było super!!! Nigdy tak nie byłam obsługiwana a i mój kuzyn który był bardzo sceptycznie nastawiony do tego lokalu (on chcial gdzie indziej) po weselu zmienił zdanie. W tym roku we wrześniu organizuje wesele jego kolezanka. Cena jest warta tego miejsca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: *.icpnet.pl 24.01.05, 18:22 Zgadzam się z Violą, restauracja jest przereklamowana w rzeczywistości nie odbiega swym wygladem iatrakcyjnością od innym mniej reklamowanych a podkreślam sa o wiele tansze...200 zł za osobe to zdecydowanie wygórowana cena. To moje zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zosia Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: *.icpnet.pl 24.01.05, 19:24 Ja myślę, że jednak warto. Byłam w "Dwóch stawach" i wrażenie, atmosfera, jedzenie - super. Myślę, że można coś utargować, zwłaszcza przy większych imprezach. Ale to miejsce ma swój klimat i renomę - warto Odpowiedz Link Zgłoś
violla5 Re: Przereklamowane! 24.01.05, 19:55 Moniko, ja po prostu stwierdziłam,że dwa stawy są źle oznakowane i mieliśmy trudności z trafieniem, mimo,że świetnie znamy Poznań i okolice(a jak mają tam trafić goście np: z innych miast???) Po za tym uważam ,że lokal jest bardzo przereklamowany, jeśli chodzi o "bajkowe śluby" pod Poznaniem świetnym miejscem jest na pewno Pałac w Krześlicach, odłegłośc jest duża od Poznania ,ale lokal wart odwiedzenia, robi wrażenie i prezentuje się dokałdnie tak jak na stronie www,cena jest podobna jak w dwóch stawach. Gość portalu: Monika napisał(a): > Viola jak tobie sie wydaje ze dojazd jest skomplikowany, moze dla ciebie > trudno. Wcale tak nie jest, no chyba ze ktoś nie ma orientacji w terenie. > > No ale wracajac do Dwóch stawów przepiekne miejsce na wesele, miałem okazje byc > > na takim weselu w sierpniu 2004 było super!!! Nigdy tak nie byłam obsługiwana a > > i mój kuzyn który był bardzo sceptycznie nastawiony do tego lokalu (on chcial > gdzie indziej) po weselu zmienił zdanie. W tym roku we wrześniu organizuje > wesele jego kolezanka. Cena jest warta tego miejsca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Przereklamowane! do Violi IP: *.icpnet.pl 24.01.05, 21:20 DLATEGO NA STRONIE WWW Dwóch Stawów widzialam mapę - wlasnie dla takich osob jak Ty i dla tych z innych miast. Łatwo tam trafić, a co do Bajkiowych Ślubów to spróbuj zrobić rezerwacje na ten rok... własnie tak dziala RENOMA, a dopiero potem reklama. A zapomnialam dodać ze jedzenie jest tam pyszne Violu kiedy slub? Ja mam 3-09-2005 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Polecam IP: *.zeto.com.pl 24.01.05, 22:53 Dwa Stawy piękne miejsce na imprezę tym bardziej weselną. Jako filmowiec byłem tam kilka razy i nawet klienci oglądając kasetę z wesela wybrali ich rezygnując z innego lokalu. Polecam zamówić oświetlenie jest super chyba że jakiś kamerzysta zapali 2000 W o nawet znam takich co palą 6000 W . Odpowiedz Link Zgłoś
julita232 Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? 25.01.05, 10:46 Cześć, widzieliśmy to miejsce na żywo, dojazd myślę nie jest mankamentem,cena rzeczywiście jest dośc wysoka 200zł.od osoby, ale jeśli zależy Ci na tym miejscu i się wam podoba- to warto, rzeczywiście urokliwe miejsce z ładnym parkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maggg Re: Dwa Stawy pod Poznaniem, kto zna? IP: 194.246.124.* 25.01.05, 11:36 Dziękuję wszystkim za opinie, chyba sie tam jednak wybierzemy i sprawdzimy, może się da potargować Odpowiedz Link Zgłoś