Dodaj do ulubionych

jaki fotograf?

13.01.08, 19:43
szukam dobrego fotografa i kamerzyste.znacie i polecicie mi jakis fajnych a
nie drogich?chcialabym fotki z domu,kosciola,sali,podobnie kamerowanie.nie
wiem jak drozej wyniesie mnie fotka w plenerze?prosze o pomoc!!
Obserwuj wątek
    • buziaczek1984 Re: jaki fotograf? 14.01.08, 13:45
      Witaj!
      Co do zdjęć Ci nie pomogę bo u mnie na ślubie zdjęcia robił mój kuzyn ale co
      filmu to byliśmy bardzo wybredni ale w końcu wybraliśmy Pana Maćka z M&M STUDIO
      z Przeźmierowa. Po obejrzeniu filmu bylismy w szoku. Wszystko dopracowane w
      najdrobniejszych szczegółach według naszego scenariusza. Żałujemy tylko ze
      oszczędzaliśmy na fotografie, bo zdjęcia które zrobił nam kuzyn były takie sobie
      (oczywiście nie obrażając go)ale zrobił nam to gratis.

Pozdrawiam
        • buziaczek1984 Re: jaki fotograf? 15.01.08, 11:01
          katharin napisała:

> a ile płaciłaś za tego kamerzyste?
          Witaj
          My u Pana Macieja płacilismy za wszystko 1400 zł. Ale uwierz mi, to co nam
          zaprezentował i później wykonał nam warte jest każdej ceny. Proponuje Ci umówic
          sie z nim na spotkanie i obejrzec materiały.
          Co do ceny to powiem szczerze ciężko będzie Ci sie zmieścić w 1500 ze wszystkim,
          chyba że preferujesz kicz.
          Ktoś wyżej wspomniał firmy TDJ i NEO. Niestety NEO nie znam ale jak szukalismy
          firmy to odwiedzilismy TDJ i powiem Ci że na to co robią to i 900 zł jest za
          drogo. Film nudny i ta jakość pozostawia wiele do życzenia. Ale oczywiście to
          moja opinia. Pamietaj że to pamiątka na całe życie i nie powtórzysz tego jak
          ktos skopie Ci film lub zdjęcia.
          Co do fotografa to ja wprawdzie nie miałam żadnego zawodowca ale moja kuzynka
          miała właśnie marcina z FotoBern i była super zadowolona więc Ci go polecam.

Pozdrawiam i zycze trafnego wyboru.
          • buziaczek1984 Re: jaki fotograf? 15.01.08, 11:02
            > a ile płaciłaś za tego kamerzyste?
            Witaj
            Co do ceny to powiem szczerze ciężko będzie Ci sie zmieścić w 1500 ze wszystkim,

• nina_persson Re: jaki fotograf? 14.01.08, 19:41
      Zależy jaki masz budżet, ale ja chciałabym polecić wyżej podpisanego "naszego"
      Marcina - fotobern.smile Choć jeszcze nie mieliśmy zdjęć, widzieliśmy zdjęcia na
      żywo w albumie i można powiedzieć tylko, że są świetne, nowoczesne i oryginalne.
      Moim zdaniem dobre zdjęcia są milion razy ważniejsze od kiczowatej kasety z
      wesela, której i tak nikt nie ogląda, bo kogo obchodzi jak ciotka je kotleta? A
      dobre zdjęcie potrafi utrwalić moment i wzruszyć, można do niego wracać w każdej
      chwili i się nim delektować.

A poza tym Marcin jest przemiłym człowiekiem i co ważne na tym forum - zawsze
      służy radą i pomocą, a nigdy nie reklamuje się sam (choć wiemy, że cieszy się
      świetną renomą w Poznaniu). Widziałam też dyskusję Marcina na forum Wizażu, w
      obronie Andrzeja Mielcarka, którego użytkowniczki oskarżyły o spamowanie.
      Uważam, że to przejaw klasy i kultury branżowej.
      A poza tym Marcin ostatnio ulitował się nade mną - NNNWWL (Nigdy Nic Nie
      Wygrałam W Losowaniu)smile)))))
      • andrzejmielcarek Re: jaki fotograf? 15.01.08, 00:51

> świetną renomą w Poznaniu). Widziałam też dyskusję Marcina na forum Wizażu, w
        > obronie Andrzeja Mielcarka, którego użytkowniczki oskarżyły o spamowanie.

Jakby co to był Admin a nie użytkowniczki(użytkowniczki broniły mnie jak lwice
        za co Im bardzo dziękuję), a to robi wbrew pozorom różnicęsmile

Co do Marcina (FotoBern), jego wysokich kompetencji fotograficznych i postawy
        jako zawodowca i dobrego człowieka po prostu - nie będę się powtarzał. Napiszę
        za to coś nowego - Marcin zapoczątkował zupełnie nowa jakość sposobie relacji z
        konkurencją. Wszyscy chyba znamy tzw. efekt polskiego "piekiełka" - czyli
        wbijanie noża w plecy konkurencji, osobie o innych poglądach itd. Odwrócenie
        tych tendencji , wykonanie dużej pracy w kierunku ucywilizowania tych relacji
        to wielka zasługa Marcina.
    • fotobern Re: jaki fotograf? 14.01.08, 20:45
      Kubę i Andrzeja tak jak najbardziej polecam...

...ogólnie planowałam wydać ok 1500-1700na fotki i video...

katharin bedzie ci cięzko znaleźć kogoś w tej cenie kto zrobi to
      dobrze lub bardzo dobrze...

Oczywiście są oferty fotografów i operatorów kamer w tej cenie, ale
      wybór moze byc trudny.

Sprawdź TDJ byli na targach w Poznaniu filmuja juz za 990zł i chyba
      maja tez fotografa byc moze zmiescisz sie w tej cenie.

Mozesz zobaczyć takze Neo tez byli na targach...
      • katharin Re: jaki fotograf? 14.01.08, 21:23
        dzieki za pomoc,jak nie bede miala wyboru to pojde juz na ta cene 2000-2500ale
        wiadomo czlowiek kombinuje aby taniej wyszlo,choc chyba przemysle to,bo bede
        wolala miec piekne a nie prostackie i moze dam te 2000-2500.pozdrawiam.
      • buziaczek1984 Re: jaki fotograf? 15.01.08, 11:04
        Witaj

• magd-usia Re: jaki fotograf? 15.01.08, 22:36
          hmm... Uważam, że wybór fotografa ślubnego to jedna z
          najważniejszych rzeczy w przygotowaniach do ślubu. Warto się dobrze
          zastanowić czy jest to kwestia, na której można trochę zaoszczędzić.
          Osobiście myślę, że znajdzie się wiele innych okazji do
          zaoszczędzenia, ale niech to nie będzie fotograf i kamerzyta...
          Polecam oczywiście Marcina - Fotobern i Adama - Artmediastudio,
          którzy będą nam towarzyszyć w tym NAJWAŻNIEJSZYM DNIU smile
      • zibi1970-1 Re: jaki fotograf? 16.01.08, 12:14
        Witam,

chcialbym polecic swoje uslugi w zakresie fotografowania uroczystosci slubnych.

link do strony:

www.zeb_serban.citymedia.pl
        jesli bedzie Pani zainteresowana to kontakt:

GG: 725829
        mail: zeb_serban@o2.pl
        Tel. 0604 511 291

zapewniam atrakcyjna cene i pelne zaangazowanie
        • anna262 Re: jaki fotograf? 16.01.08, 19:14
          My mieliśmy studio WEBER -Rafała a fotografa KRZYSZTOFA SNIOCHA .
          bardzo polecam. za film w weszłym roku płacilismy chyba 1400zł. za
          filmowanie w domu w kościele i na sali do odczepin oraz filmowanie
          innego dnia sesji zdjęc.
          a za zdjęcia tez taka cena -zdjęcia w domu,w kościele,na sali i
          całodnowa sesja zdjęciowa. wszystko wyszło wspaniale, my jesteśmy
          bardzo zadowoleni.
    • agata567 Re: jaki fotograf? 16.01.08, 21:22
      Witaj
      My równiez mieliśmy M&M Studio z Przeźmierowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
      Co do wspomnianej wyżej firmy Weber to z cała stanowczością odradzam. Moja
      znajoma miała slub miesiąc po nas i tez chciała z początklu M&M Studio ale
      stwierdziła że weźmie Webera zeby nasze filmy nie wyglądały tak samo. Po
      odbiorze filmu załowała decyzji że nie została przy M&M Studio jak ja gdyż jak
      sama stwierdziła mój film jest wiele lepszy, dynamiczniejszy i ciekawszy. Weber
      robi bardzo szablonowo. Nie chcieli się zgodzić na jej dodatkowe sugestie co do
      montażu gdyz jak ich szef stwierdził taki maja szablon i nie będa nic zmieniać.
      Co do innych dobrych firm to polecam Max-Pro. Sa super ale i tez nie sa tani.

Pozdrawiam
      Agacia
      • katharin Re: jaki fotograf? 17.01.08, 17:17
        doradzono mi studio pana Kramka.robi super fotki a w dodatku ma osobe do
        filmowania.Widziałam jak wygląda prezentacja tego pana i moja znajoma która mi
        go poleciła też zachwalała,wiec po obejrzeniu jej wesela i prezentacji,zdecyduje
        się na niego.Dzieki za pomoc,za rady.Pozdrawiam.
        • agata567 Re: jaki fotograf? 21.01.08, 14:54
          katharin napisała:

> doradzono mi studio pana Kramka.robi super fotki a w dodatku ma osobe do
          > filmowania.Widziałam jak wygląda prezentacja tego pana i moja znajoma która mi
          > go poleciła też zachwalała,wiec po obejrzeniu jej wesela i prezentacji,zdecyduj
          > e
          > się na niego.Dzieki za pomoc,za rady.Pozdrawiam.
          To ciesze sie że sie wreszcie zdecydowałaś. Napisz jak odbierzesz jak wyszły
          zdjecia i film. Od siebie życze Ci wszystkiego najlepszego w tym jakze waznym
          dla Ciebie dniu.

Pozdrawiam
          Agata
      • agata567 Re: jaki fotograf? 24.01.08, 21:21
        maraga3 napisała:

> Co myślicie o CamON?? Prosze o opinie. Usluga jest w dosc
        > przystepnej cenie (foto+video 2000 zł). Ale czy jakosc tez jest
        > dobra???
        Nie znam tej firmy. Nawet o nich nie słyszałam, ale nic nie stoi na przeszkodzie
        abyś pojechała do nic na prezentacje prac, wtedy zobaczysz i ocenisz sama.
        Pozdrawiam
        Agata
          • artmediastudio Re: jaki fotograf? 26.02.08, 23:05
            "Jaki fotograf" ??? ... jak to jaki... Marcin ma sie rozumieć!
            Niejednej Młodej zrzedła mina... że nie wybrała Marcina smile

Co do "kamerowania" to jakoś tak w tym wątku skojarzyło mi sie z ... "gdyż jak
            ich szef stwierdził taki maja szablon i nie będą nic zmieniać..." zupełnie nie
            wiem dlaczego smile
    • lapin80 Re: jaki fotograf? 27.02.08, 14:00
      My raczej filmu mieć nie będziemy. Dobry film to kolejna spora kasa, a na coś przypadkowego, co mi się nie podoba, szkoda byłoby mi nawet 100 zł (albo szaleć albo wcale wink.

Dlatego będzie tylko foto:
      andrzej mielcarek

braliśmy jeszcze pod uwagę Marcina (FotoBern) i Kubę Cichockiego. Moim zdaniem pierwsza liga.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka