Dodaj do ulubionych

Szukam kamerzysty

28.06.05, 11:05
Szukam dobrego kamerzysty z okolic Bielska-Białej, ewentualnie Katowic. Mam
mało czasu (06.08.2005). Poradźcie
Obserwuj wątek
    • addaaaa Re: Szukam kamerzysty 08.07.05, 11:41
      A szuałas na www.oiw.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka