Dodaj do ulubionych

wesele w wieliczce

28.06.06, 18:16
Czy ktoś z Was miał wesele w jakiejś restauracji w Wieliczce? Jesli tak to w
jakiej i czy moze polecić
Obserwuj wątek
      • kingusia1974 Re: wesele w wieliczce 28.06.06, 19:28
        Tak o tym marzył mój narzeczony, to prawda to jest świetna sprawa wesele w
        Kopalni, ale okropnie droga, Oprócz standartowej ceny jeszcze dochodzi koszt
        wynajęcia sali i zjadu oraz wyjazdu. Trochę się orientowałam , ale przekracza
        to nasze mozliwości finansowe.
        Znalazłam inne wyjście, mały zabytkowy kościółek w wieliczce i wesele w
        restauracji , z tym, że szukam teraz osób , które już mają za sobą wesele w
        jakiejś restauracji w Wieliczce i mogą coś powiedzieć czy warto!
          • kingusia1974 Re: wesele w wieliczce 28.06.06, 20:15
            znalazłam go narazie w internecie, także nawet nie wiem jak tam jest i jak tam
            się idzie. Narazie mogę powiedzieć, że jest to Kościół św. Sebastiana
            (drewniany z XVIw). W tą niedzilę przejadę się tam to napisze Ci wrażenia po
            powrocie
            • glupie_kocie Re: wesele w wieliczce 28.06.06, 20:55
              Drewniany? Moje marzenie! smile) Ja zastanawiałam się nad kapliczką św. Małgorzaty
              na Salwatorze, ale nie wiem, czy tam można brać ślub.
              Martwi mnie jeden problem - czy do takiego kościółka zmieszczą się wszyscy
              goście? Bo moja rodzina gotowa się o to obrazić wink
              Czekam niecierpliwie na informacje smile
    • dziubasek19 Re: wesele w wieliczce 28.06.06, 23:21
      Brat mojego narzeczonego miał wesele w Motelu na Wierzynka i bylo calkiem ok,
      choc ogromnym minusem jest oddzielna sala do jedzenia i tanczenia sad sad w sumie
      zadna rewelacja a cena dosc "konkretna" bo 140 zl od osoby oczywiscie bez
      alkoholu
    • ciocia_zuziu Re: wesele w wieliczce 29.06.06, 00:55
      Polecam nowy "Dworek" w Tomaszkowicach (koło Wieliczki), bardzo ładny jest
      zajazd w Zalesiu (polecam na duze wesele) i Zamek w Niepołomicach. Wszystkie
      lokale w okolicy Wieliczki, bowiem w samym mieście nic z czystym sumieniem nie
      mogę polecićsad
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka