Dodaj do ulubionych

kim jesteście?

    • misia-renasia Re: kim jesteście? 04.09.06, 08:55
      ja - mgr inż. od ochrony środowiska (specjalista ds. sprzedaży i marketingu ;-
      ), narzeczony - jeszcze student zarządzania biznesem (jest dyr. handlowym)

      wszystkim dziewczynom zycze milego poniedzialku i tygodnia wink))
    • fasolka1980 Re: kim jesteście? 04.09.06, 08:59
      ja jestem po studiach humanistycznych, pracuje jako asystentka w
      międzynarodowej firmie, narzeczony- finansistasmile

      pozdrawiam
    • quali1 Re: kim jesteście? 04.09.06, 09:07
      z zawodu jestem towaroznawca a pracuje jako pełnomocnik ds. jakości, moj M jest
      mechatronikiem a pracuje jako specjalista w firmie produkcyjnej
      • kasiad50 Re: kim jesteście? 04.09.06, 10:22
        Ja jestem mgr administracji,pracuję w duzej państwowej firmie,a Narzeczony jest
        mgr inż budownictwa,szykuje się do zrobienia uprawnień budowlanych,pracuje w
        firmie handlowej :o)

        Nasz Wielki Dzień - 14.07.2007r.
    • liste_k Warszawa 04.09.06, 10:30
      Hej,
      Ja sekretarka dyrektora w Szpitalu oraz studentka zarządzania, a mój narzeczony
      sprzedawca w firmie budowlanej (po rodzinie - i dlatego się śmieję, że prawie
      prezes - jest dosłownie od wszystkiego) prawie informatyk big_grin
      Kupujemy mieszkanie a potem pomyślimy o ślubie.
    • nikola55 Re: kim jesteście? 04.09.06, 10:43
      Jestem kosmetologiem po licencjacie, dwa lata temu rozpoczełam studia na
      medycynie- dermatologia. Mam już córeczkę i "cywilnego" męża, który skończył
      studia ekonomiczne i pracuje w prywatnej firmie. 30 września bierzemy ślub
      Kościelny i już nie możemy się doczekać smile
      Pozdrawiam
      • ashton Re: kim jesteście? 04.09.06, 10:45
        Narzeczony prowadzi firemkę remontową, ja - prawnik bez aplikacji - po kilku
        latach pracy jako sekretarka i księgowa stawiam pierwsze kroki w szeroko
        pojętym "zawodzie" wink
      • caysee Re: kim jesteście? 04.09.06, 11:16
        Ja jestem swiezo po studiach mgr na kierunku zarzadzanie i inzynieria produkcji
        i rozgladam sie za praca, a maz jest matematykiem i pracuje w banku w dziale
        zarzadzania ryzykiem.
    • nananata Re: kim jesteście? 04.09.06, 11:36
      studiuję rewalidację, a mój Luby jest grafikiem.
      • ozi29 Re: kim jesteście? 04.09.06, 21:22
        jestem tu nowa i chyba cos mieszam:0 ja jestem pedagogiem pracuje w osrodku
        pomocy rodzinie a moj przyszly małzonciu:0 jest lesnikiem smilestudiuje lesnictwo
        a pracuje w kopalnismile
    • hemina Re: kim jesteście? 04.09.06, 12:23
      No ładnie, dwie osoby po towaroznawstwie, a ja myślałam, że to mało popularny
      kierunek. Również towaroznawca z zawodu - jestem szefową jakości w firmie
      produkcyjnej, a narzeczony - Automatyk, elektryk.
      Pozdrawiam
      • quali1 Re: kim jesteście? 04.09.06, 13:03
        moge zapytac o rocznik?
        • ewcia_851 Re: kim jesteście? 04.09.06, 13:27
          Ja jestem studentką 3 roku pielegniarstwa. A mój narzeczony jest wojskowymwink
          pozdrawiam
    • agnie_cha1 Re: kim jesteście? 04.09.06, 13:38
      To moze jeszcze dodam, że mój narzeczony to też nauczyciel i właśnie po 2
      latach pracy w innym zawodzie wraca do szkoły. Razem jesteśmy od 4 lat, za
      prawie trzytygodnie będzie nasza rocznica. Poznaliśmy się w pracy (w naszej
      pierwszej szkole)
    • rakasa Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:04
      Ja w ubiegłym roku skończyłam zarządzanie i pracuję jako referent
      administracyjno-biurowy, a mój B. - handlowiec pracuje w zawodzie i zbiera na
      własny biznessmile
    • myha_78 Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:16
      Ja po AE (rachunkowosc), pracuje jako controller w jednej ze spolek gieldowych,
      moj luby mgr.inż w biurze projektowym piniążka zarabia.
      • erka80 Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:19
        A ja razem z moim mężem prowadzimy własne studio foto smile
        • luna-26 Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:29
          ja dyrektor oddziału ds.tłumaczeń w międzynarodowej firmie, on dyrektor
          oddziału ds. rewaluacji i controllingu też w międzynarodowej firmie
    • szpilorek Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:25
      Jestem swiezo upieczonym mgr socjologii a moj narzeczony jest po zarzadzaniu i
      marketingu. Ma wlasna myjnie samochodowa, oraz przyciemnia samochody.
    • xa.xa Re: kim jesteście? 04.09.06, 14:32
      ukończyłam kierunki zarządzanie finansami oraz bankowość na UG. od 8 lat
      pracuję jako urzędnik samorządowy. mój mąż jest z wykształcenia inż.
      oceanotech. kilka lat pracował jako dziennikarz i urzędnik, a od roku pełni
      funkcje prezesa spółki sportowej. interesujemy się fotografią i sportem. ja z
      pozycji kibica - dopinguję jego koszykarzy. poza tym lubimy podróżować.
      jesteśmy małżeństwem od 3 tygodni smile
    • surri24 Re: kim jesteście? 04.09.06, 15:31
      Ja V rok farmacji,mój N.już niedlugo dr , też farmacji smile
    • mmmm76 Re: kim jesteście? 04.09.06, 15:43
      ja jestem pracownikiem naukowo-dydayktycznym na akademii medycznej a mój
      przyszły małżonek jest urzędnikiem państwowym smile pozdrawiamy
    • suziliu Re: kim jesteście? 04.09.06, 16:38
      U nas monokulturowo - ja prawnik (kancelaria), przyszły mąż też prawnik
      (firma).
    • gosiksz1 Re: kim jesteście? 04.09.06, 17:05
      nauczycielka polskiego i angielskiego
      narzeczony-historyk, pracuje w banku
    • czarodziejkakubusia Re: kim jesteście? 04.09.06, 17:20
      Polonistka, niedoszła nauczycielka która pracuje obecnie w public relations, a w
      dalszej przyszłości marzy o pracy pedagogicznej w przedszkolu + inzynier
      pracujący w energetyce.POzdrawiamy!
    • mia1986 Re: kim jesteście? 04.09.06, 17:51
      Mam 20 lat, studiuje dziennie na drugim roku finanse i rachnkowość
      przedsiębiotrwst, pod okiem ojca wraz z moim przyszłym meżem prowdzimy firmę
      transportową, mój przyszły mąż skończył studia, znaczy sie bedzie bronił
      niedługo doktorat, jest ode mie o 9 lat starszy, pracuje, jest niezalezny.
      Ale szczerze to nigdy nie wchodziłam na to form ,żeby poznać kto kim jst ylo co
      myslą ludzie na temat ślubu i róznych pomsłów slubnych smile)
      • asiabube Re: kim jesteście? 04.09.06, 18:14
        mia1986 napisała:


        > Ale szczerze to nigdy nie wchodziłam na to form ,żeby poznać kto kim jst ylo
        co
        >
        > myslą ludzie na temat ślubu i róznych pomsłów slubnych smile)


        Nie widze w tym nic dziwnego,ze znalazł sie tu taki post,warto moim zdaniem
        wiedzieć z kim sie rozmawia albo na jakim etapie swojej kariery zawodowej
        decydujemy sie na ślub!
        • marti_ka82 Re: kim jesteście? 04.09.06, 19:33
          omc. mgr inż do spraw zarzadzania kadrami i komunikacja społeczną oraz
          specjalista do spraw wizazu i stylizacji smile a obecnie przyszla mama smile
    • abkasia Re: kim jesteście? 04.09.06, 19:36
      Ja swiezo upieczony- lekarz dentysta, narzeczony lekarz z dluzszym stazem..wink)
    • kasiszcz Re: kim jesteście? 04.09.06, 20:19
      ja jestem prawnikiem a mój mąż jest muzykiem
    • hemina Re: kim jesteście? 04.09.06, 23:02
      Do quali1!
      rocznik 79 po liceum, towarka na AE w POznaniu, a TY?
      • quali1 Re: kim jesteście? 05.09.06, 09:37
        ta sam uczelnia rocznik 1980.
    • inkageo Może jeszcze ktoś się dopisze? 19.10.06, 12:03
      smile
    • nantu Re: kim jesteście? 19.10.06, 12:40
      ja studiuje filologie germansa na (piaty rok), moj narzeczony elektronike i
      telekomunikacje (tez juz konczy), slub mamy 18.08.2007, a wiec po skonczeniu
      studiow wkroczymy na nowa droge..juz jako małzenstwowink
      • waderka Re: kim jesteście? 19.10.06, 13:01
        Ale heca smile U nas prawie tak samo, choć ja już skończyłam moje studia (filologia
        angielska) i pracuje jako tłumaczka i korektorka, a mój P. kończy właśnie
        telekomunikację smile) I ślub też mamy 18.08.2007 smile)))
        • anka786 Re: kim jesteście? 19.10.06, 14:10
          no to ja tez sie wpisze
          jestem na 3 roku studiow,kierunek jezyki obce dla turystyki,mieszkam we
          wloszech juz ho ho i 1,5 msc temu wyszlam za maz!
          • anka786 Re: kim jesteście? 19.10.06, 14:12
            acha, moj mezulek jest inzynierem elektronikiem.
    • mag7rem Re: kim jesteście? 19.10.06, 16:08
      Ja jestem brokerem ubezpieczeniowym, z wykształcenia ekonomista, a mój
      narzeczony pracuje jako menadżer w firmie zajmującej się oprogramowaniami do
      telefonów komórkowych amerykańskiej sieci.
      • krzysia2 Re: kim jesteście? 19.10.06, 16:17
        Pedagogiem. Studiuje tez psychologię (V rok)
        • keksi Re: kim jesteście? 19.10.06, 16:19
          filologiem germanskim,ale obecnie jeszcze na lingiwstyce. maz poligrafemsmile
          • annap26 Re: kim jesteście? 19.10.06, 22:00
            Oboje skończyliśmy Politechnikę Śląską. Ja obecnie pracuję w banku, a mój
            narzeczony jest zarządcą nieruchomości.
    • talula19 Re: kim jesteście? 20.10.06, 11:40
      Ja jestem polonistką i studiuję jeszcze psychologię, mój narzeczony jest
      informatykiem...
      smile
      • lobo25 Re: kim jesteście? 20.10.06, 11:43
        ja przyszłym oligofrenopedagogiem, a narzeczony informatykiem
        • mada.d.n Re: kim jesteście? 20.10.06, 11:45
          czym się zajmuje oligofrenopedagog? bo z tej całej zlepki to tylko pedegog mi
          jest znany tongue_out
          oligo trochę też , ale freno za Chiny nie kojarzę

          jeszcze dużo czasu... bardzo dużo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka