12.09.06, 07:50
Wczoraj wpadlam na genialny pomysl (jak sie pozniej okazlo).i poszlam sobie
do solarium. Slub w sobote 16.09.06 a ja mam czerwona twarz z odznaczajcymi
sie bialymi dolami na oczy....jestem zalamana. Moze mozecie mi poradzic jaki
balsam czy cus kupic i smarowac zeby przestalo byc czerwone i zeby yrownac
jakos te biale plamy na oczy?? a moze do soboty zdazy zbrazowiec??
Obserwuj wątek
    • czarna_waw Re: Ratunku!! 12.09.06, 07:56
      Hej, do soboty powinno zbrązowiec. Kup pantenol na oparzenia słoneczne i smaruj
      nim twarz, a z białymi oczami nie powinno byc problemu. Jak zaczerwienie
      zejdzie to się wyrówna kolor i nie będą się tak mocno odznaczać. Resztę pokryje
      makijaż.
      Broń Boże nie kładź samoopalacza pod oczy!
    • anulka80 Re: Ratunku!! 12.09.06, 08:13
      Witaj!!
      Spokojnie do soboty jeszcze troche czasu i na pewno zczerwienienie zniknie i
      pojawi sie piekny lekki braziksmile Tez tak mam pierwszy dzien po solarze zawsze
      jestem czerwonaa jak burak nie martw aha i wlasnie nie nakkladaj samoopalacza
      pod oczy bo bedzie beznadziejnie
      Glowa do gorysmile
      powodzenia w sobote
      • ozi29 Re: Ratunku!! 12.09.06, 09:19
        Zgadzam sie z anulkaże do soboty powinno samo zejscsmile jednak polecam krem dr
        Ireny Eris z serii Lirene o nazwiesmile RATUNEK PO PRZEDAWKOWANIU SŁOŃCAsmile jest na
        prawde super prawie natychmiast likwiduje obrzeki kosztuje okolo 17-18 zl
        • bagiettka Re: Ratunku!! 12.09.06, 09:24
          dziekismilenazwa mi sie podoba - brzmi ..uzdrawiajacosmilenapewno dzis kupie i
          panthenol i ten krem.mam tylko nadzieje ze skora mi nie zacznie schodzic...
          • ozi29 Re: Ratunku!! 12.09.06, 09:30
            wlasnie po tym kremie nie zacznie na pewnosmile)) dodatkowojest on chlodzacy takze
            nie czuje sie tego buchajacego goracasmile))))))bedzie dobrze ja w kwietniu mialam
            poparzenie chyba 2 stopnia po solariumsmile)))po 3 dnich bylam "prawie" jak
            murzynwink))))))))))
    • ozi29 Re: Ratunku!! 12.09.06, 09:33
      w tym kremie juz jest pantenol takze nie widze koniecznosci kupywania go
      dodatkowosmile

      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka