Dodaj do ulubionych

Nocleg po przyjęciu dla przyjezdnych (W-wa)...?

12.06.07, 12:27
Witajcie,
poszukuję noclegu dla ok. 14 osób w nocy z 28/29 lipca br. Zależy mi na czymś
niedrogim, ale schludnym. Chętnie pokoje 4 osobowe. Idealnie byłoby ze
śniadaniem. Najchętniej Mokotów, Wilanów, Siekierki, Sadyba... Może macie
jakieś ciekawe namiary bo ja wertuję necior i albo jakieś szpitalne obskurne
łóżka, albo ceny powalające... sad
Obserwuj wątek
    • agnrek Re: Nocleg po przyjęciu dla przyjezdnych (W-wa).. 12.06.07, 12:36
      Moi goście nocowali w Hotelu Gaja, tam też było wesele. Rok temu dostaliśmy
      cenę 120 pln ze śniadaniem za osobę i to naprawdę nieźle. Ale to jest przy
      trasie na Poznań.
      Sprawdź hotele Atos, Portos i Aramis:
      www.polhotels.com/warsz/AtosPortosAramis/index2.htm
      Możesz tez spróbować z apartamentami:
      www.wawahotele.pl/cennik.php
    • ashton Re: Nocleg po przyjęciu dla przyjezdnych (W-wa).. 12.06.07, 12:50
      Mieliśmy ślub i przyjęcie na Krakowskim, zatem noclegi też w centrum, pięć
      gwiazdek to nie było ale nikt nie narzekał wink
      www.hostel-helvetia.pl/index.php?page=2&lang=pl
      • liance Ashton... ? 12.06.07, 13:24
        Ashton, a widzialas osobiscie te pokoje? Schludnie? Nie szukam luksusow, bo te
        kosztuja, w koncu to jedna noc.. ale tak, żeby czlowiek spokojnie polozyl sie
        spac nie brzydzac sie przetartego pzrescieradla czy dziurawej poscieli albo
        materaca ktory przezyl wieki.... wink
        • ashton Re: Ashton... ? 12.06.07, 13:32
          Nooo, nawet noc poślubną tam spędzaliśmy, na złączonych łóżkach które się same
          z siebie (nie z racji naszych ekscesów) rozsunęły i wylądowałam na podłodze.
          Fajnie wspominam wink
          Luksusów nie ma, jasna sprawa. Klimat schroniska młodzieżowego, ale -
          przynajmniej we wrześniu ub. roku - czysto i niedziurawo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka