Dodaj do ulubionych

ładnie wygladali, suknia też piekna

03.09.07, 15:36
zyciegwiazd.onet.pl/54213,0,1,mariusz_czerkawski_ozenil_sie,galerie.html
Obserwuj wątek
    • nikola.b Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 15:42
      proponuję zdjęcia przyszpilić do galerii wink
    • zosiaczek25 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 15:44
      Ladna z niej laska, to fakt. Ale w tej sukni to wyglada jak jakas tania imitacja
      Arielle. Do tego ni to rybka ni to wor.
      • stworzenje a co to?? 03.09.07, 15:57
        nie znam,nie wiem tongue_out
    • bozena.dp Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 20:41
      mnie osobiście sie ta suknia nie podoba jakoś szczególnie, zwłaszcza
      to "coś" w pasie...
      • kc_mc Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 21:00
        Dokladnie nie widac, ale to chyba kokarda.
    • d.o.s.i.a Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 21:06
      Ale za te golabki to maja u mnie minusa...
    • aniasa1 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 23:35
      NIe powaliło mnie nic na kolana a gołąbki to juz przegiecie na maxa!
      • kasiulkkaa :) 03.09.07, 23:41
        N ie trzeba było długo czekać na pierwsze krytykanctwo. Dalej poleci już lawinowo.
        Przykre jest to, że z całego ślubu zauważacie tylko wygląd. No tak, to przecież
        najważniejsze, co tam sakrament. Ot, mentalność katolików.
        A najpiękniejsze jest to, że i Czerkawski,i jego żona wasze opinie mają głęboko
        w nosie. Raczej nie śledzą forum z wypiekami na twarzy, żeby dowiedzieć się, co
        o nich napiszecie. Więc równie dobrze możecie sobie darować.
        • znow_wedrujemy Re: :) 03.09.07, 23:53
          nie mam nic do pana Czerkawskiego ani jego nowej żony - nawiasem mówiąc bardzo
          ładnej - ale szczególnie też bym nie przesadzała z tym sakramentem, bo jednak
          pan Czerkawski miał już żonę, dziecko...
          • kasiulkkaa Re: :) 04.09.07, 07:42
            ale szczególnie też bym nie przesadzała z tym sakramentem, bo jednak
            > pan Czerkawski miał już żonę, dziecko...
            no wiesz, Kościół w "trosce" o człowieka i życie bez grzechu daje możliwość
            stwierdzenia nieważności zawartego ślubu. Wszak, co bóg złączył, niech człowiek itd.
        • azjak Re: :) 04.09.07, 09:39
          Droga kasiulkkoo smile To już drugi twój post, który dziś skomentuję smile
          O wierze, przkonaniach itp. Czerkawskiego nie wiemy nic, więc trudno to
          komentować. Bo i po co? Natomiast zdjęcia chyba można skomentować, oplotkować,
          obgadać? W końcu do wymiany poglądów to forum służy. I zupełnie nie rozumiem, co
          ma do rzeczy fakt, że Czerkawski tu zajrzy czy nie zajrzy... (tak, na pewno co 3
          minuty odświeża stronę tongue_out) Eh...
          • azjak Re: :) 04.09.07, 09:40
            przekonaniach* - żebyś się literówek nie czepiała smile
          • kasiulkkaa Re: :) 04.09.07, 09:54
            Natomiast zdjęcia chyba można skomentować, oplotkować,
            > obgadać? W końcu do wymiany poglądów to forum służy.
            Nie utożsamiaj poglądów z plotkowaniem, bo to jednak nie to samo.

            (tak, na pewno co
            > 3
            > minuty odświeża stronę tongue_out)
            Ech, przeczytałaś, ale zrozumienie to już ponad twoje możliwości.
        • bacha1979 kasiulkkaa 04.09.07, 09:48
          pozwól innym mieć swoje zdanie.
          • justyna.e Re: kasiulkkaa 04.09.07, 09:49
            bacha1979 - jestem na tym forum od ponad roku, kasiulkkaa ma rację
            • bacha1979 justyna.e 04.09.07, 10:02
              justyna.e napisała:

              > bacha1979 - jestem na tym forum od ponad roku, kasiulkkaa ma rację

              Nigdzie temu nie zaprzeczyłam.
              Ale dajmy innym mieć swoje zdanie.
          • kasiulkkaa Re: kasiulkkaa 04.09.07, 09:54
            Bacha, miłego dniasmile Dbaj o siebie i dzieckosmile
    • pestka01 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 07:54
      ładnie wyglądali i suknia też bardzo mi się podoba, ale nie podoba
      mi się jak pan młody ma białą koszulę, przy której sukienka panny
      młodej wygląda jakby była brudna. według mnie powinien miec koszulę
      ecru i krawat w innym kolorze.
    • justyna.e Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 09:48
      a mi sie podobali, dlatego zamieściłam link, fakt - od krytyki laski
      zaczynacie i to już nie pierwszy raz sad
      jestem na tym forum od roku, Ślub mam 22.09 i powiem szczerze, że
      sporo się zmienia odkąd dołącza na forum nowy sort Pnien Młodych
    • marta.pio Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 17:19
      wyglądali świeżo i pięknie. Bardzo podoba mi się pomysł z jednym
      kwiatem, czasem jak patrzę na zdjęcia panien młodych z wiechciami a
      la wieniec pogrzebowy to płakać się chce.. nie wiem po co komu takie
      wielkie wiechcie? ani to ladne ani praktyczne bo też pewnie ciężkie
      jak cholera.
      • znow_wedrujemy Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 18:03
        smile jeden kwiat jest ok.
        a Czerkawski wcześniej brał ślub cywilny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka