justyna.e 03.09.07, 15:36 zyciegwiazd.onet.pl/54213,0,1,mariusz_czerkawski_ozenil_sie,galerie.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nikola.b Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 15:42 proponuję zdjęcia przyszpilić do galerii Odpowiedz Link Zgłoś
zosiaczek25 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 15:44 Ladna z niej laska, to fakt. Ale w tej sukni to wyglada jak jakas tania imitacja Arielle. Do tego ni to rybka ni to wor. Odpowiedz Link Zgłoś
bozena.dp Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 20:41 mnie osobiście sie ta suknia nie podoba jakoś szczególnie, zwłaszcza to "coś" w pasie... Odpowiedz Link Zgłoś
kc_mc Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 21:00 Dokladnie nie widac, ale to chyba kokarda. Odpowiedz Link Zgłoś
d.o.s.i.a Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 21:06 Ale za te golabki to maja u mnie minusa... Odpowiedz Link Zgłoś
aniasa1 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 03.09.07, 23:35 NIe powaliło mnie nic na kolana a gołąbki to juz przegiecie na maxa! Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa :) 03.09.07, 23:41 N ie trzeba było długo czekać na pierwsze krytykanctwo. Dalej poleci już lawinowo. Przykre jest to, że z całego ślubu zauważacie tylko wygląd. No tak, to przecież najważniejsze, co tam sakrament. Ot, mentalność katolików. A najpiękniejsze jest to, że i Czerkawski,i jego żona wasze opinie mają głęboko w nosie. Raczej nie śledzą forum z wypiekami na twarzy, żeby dowiedzieć się, co o nich napiszecie. Więc równie dobrze możecie sobie darować. Odpowiedz Link Zgłoś
znow_wedrujemy Re: :) 03.09.07, 23:53 nie mam nic do pana Czerkawskiego ani jego nowej żony - nawiasem mówiąc bardzo ładnej - ale szczególnie też bym nie przesadzała z tym sakramentem, bo jednak pan Czerkawski miał już żonę, dziecko... Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa Re: :) 04.09.07, 07:42 ale szczególnie też bym nie przesadzała z tym sakramentem, bo jednak > pan Czerkawski miał już żonę, dziecko... no wiesz, Kościół w "trosce" o człowieka i życie bez grzechu daje możliwość stwierdzenia nieważności zawartego ślubu. Wszak, co bóg złączył, niech człowiek itd. Odpowiedz Link Zgłoś
azjak Re: :) 04.09.07, 09:39 Droga kasiulkkoo To już drugi twój post, który dziś skomentuję O wierze, przkonaniach itp. Czerkawskiego nie wiemy nic, więc trudno to komentować. Bo i po co? Natomiast zdjęcia chyba można skomentować, oplotkować, obgadać? W końcu do wymiany poglądów to forum służy. I zupełnie nie rozumiem, co ma do rzeczy fakt, że Czerkawski tu zajrzy czy nie zajrzy... (tak, na pewno co 3 minuty odświeża stronę ) Eh... Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa Re: :) 04.09.07, 09:54 Natomiast zdjęcia chyba można skomentować, oplotkować, > obgadać? W końcu do wymiany poglądów to forum służy. Nie utożsamiaj poglądów z plotkowaniem, bo to jednak nie to samo. (tak, na pewno co > 3 > minuty odświeża stronę ) Ech, przeczytałaś, ale zrozumienie to już ponad twoje możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna.e Re: kasiulkkaa 04.09.07, 09:49 bacha1979 - jestem na tym forum od ponad roku, kasiulkkaa ma rację Odpowiedz Link Zgłoś
bacha1979 justyna.e 04.09.07, 10:02 justyna.e napisała: > bacha1979 - jestem na tym forum od ponad roku, kasiulkkaa ma rację Nigdzie temu nie zaprzeczyłam. Ale dajmy innym mieć swoje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulkkaa Re: kasiulkkaa 04.09.07, 09:54 Bacha, miłego dnia Dbaj o siebie i dziecko Odpowiedz Link Zgłoś
pestka01 Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 07:54 ładnie wyglądali i suknia też bardzo mi się podoba, ale nie podoba mi się jak pan młody ma białą koszulę, przy której sukienka panny młodej wygląda jakby była brudna. według mnie powinien miec koszulę ecru i krawat w innym kolorze. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna.e Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 09:48 a mi sie podobali, dlatego zamieściłam link, fakt - od krytyki laski zaczynacie i to już nie pierwszy raz jestem na tym forum od roku, Ślub mam 22.09 i powiem szczerze, że sporo się zmienia odkąd dołącza na forum nowy sort Pnien Młodych Odpowiedz Link Zgłoś
marta.pio Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 17:19 wyglądali świeżo i pięknie. Bardzo podoba mi się pomysł z jednym kwiatem, czasem jak patrzę na zdjęcia panien młodych z wiechciami a la wieniec pogrzebowy to płakać się chce.. nie wiem po co komu takie wielkie wiechcie? ani to ladne ani praktyczne bo też pewnie ciężkie jak cholera. Odpowiedz Link Zgłoś
znow_wedrujemy Re: ładnie wygladali, suknia też piekna 04.09.07, 18:03 jeden kwiat jest ok. a Czerkawski wcześniej brał ślub cywilny. Odpowiedz Link Zgłoś