Mam pytanie techniczne dot. Picasa. Dzis zrobiłam nasz ślubny album. Wklejanie
zdjęć zajęło mi jednak... cały dzień. (jestem chora - obrabiam zdjęcia i
czytam książkę. Nie nudzę się w pracy

)- ok. 10-15 minut na 5 zdjęć... Czy to
normalne? A może po prostu mój internet jest sakramencko powolny?
I jeszcze jedno pytanie: czy zdjęcia trzeba wklejać "po jednym"? (ew. po 5 w
grupie). Czy może da się jakoś dodać cały folder? Pytam, bo wczoraj ściągałam
program na inny komputer i taka opcja była... A teraz - zalogowałam się na
gmail, konto jest, ale w/w opcjii brak.