Dodaj do ulubionych

Polceam super fotografa/kamerzystę

31.01.08, 21:45
woj.kujawko-pomorskie, wielkopolski, i inne strony polski.

koszt ok 1300zł, zdjecia, film, plener, album duzy 30 zdjec, mały
100zdjec. Bardzo ładnie nagrywa. dane na priv. jestem bardzo
zadowolona.
Obserwuj wątek
    • ania.rene up 01.02.08, 14:35

      • abpc1 Re: up 01.02.08, 18:38
        A może jeszcze gra na jakimś instrumencie i podaje do stołu ???
        Wiesz .... taki full service" smile
    • foto_slubik Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 01.02.08, 19:24
      pokaż proszę te zdjęcia, zobaczymy. Bo jeśli facet równocześnie
      nagrywa/fotografuje/tańczy i skacze to z pewnością jest profesjonalistą. I to za
      1300 zł. Ciekawe z czego on żyje... z tych niezapłaconych podatków? smile
    • ania.rene Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 01.02.08, 22:30
      nie skacze, nie podaje do stołu, nie tańczy, nie rozbiera się itp

      filmuje wesele, żona robi fotki w kościele.


      Jezu, po prostu zadowolona jestem z jego usług i tyle, jak wam coś
      nie odpowiada to nie komentujcie głupio.
    • videobeta Do: ania.rene 02.02.08, 12:13
      Proszę się nie dziwić moim przedmówcom swoich wypowiedzi.
      Ja ich stanowisko rozumię gdyż sam prowadzę od 10 lat dużą firmę i
      wiem jakie są realia tegoż rynku gdy się działa legalnie.Niestety
      profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy wraz z przystosowanym
      do tego PC-tem to minimalny koszt 50.000zł. Przy takim wydatku i
      opłatach ZUS, podtkach VAT i PD nie można brać za usługę 1.300zł!!!!
      A tak z innej beczki...
      Dzwoni do mnie w tym tygodniu miła kobitka i pyta się o cenę
      vidoerejestracji.Z uwagi na to, że nie robię z tegoż tytułu tajemnic
      odpowiadam jej, że przedział cenowy za usługę video jest od 1.500zł
      do 4.000zł. Przy czym najtańsza wersja jest za 1.500zł.Ona na to,
      czy w tym są zdjęcia tzn. czy ja w tej cenie też mam usługę foto.
      Odpowiadam grzecznie, że fotograf to osobny temat. Tu potrzebny jest
      drugi człowiek, który odpowiada za zrobienie zdjęć. A ona na to, ze
      dzwoniła do takiego Profi kamerzysty, który powiedział jej ze on ma
      taką "profesjonalną" kamerę, ze robi nią zdjęcia i w cenie usługi
      ma od niego też taką sesję z ujęć z kamery na płycie CD.No cóż,
      zatkało mnie i jedyną rzeczą, którą byłem w stanie wybełkotać to
      zdanie cyt: To proszę wybrać tego Profi kamerzystę, bo my nie
      świadczymy takich usług.

      PS. Sorki za moje wypociny. Opisaną sytuację podaję jako przykład
      tego co się dzieje na moim terenie coraz częściej. A jak jest u Was?
      Zapraszam do dyskusji na w/w temat.

      Pozdro z Tychów.
      MARCUS
      • z_aga Re: Do: ania.rene 02.02.08, 13:09
        U nas na ślubie i weselu będzie fotograf i kamerzysta z jednej firmy z Kielc. Cena całego pakietu wynosi 1700 zł. Zdjęcia robi fotograf natomiast film kręci kamerą HD inna osoba. Widzieliśmy sporo filmów i zdjęć tej firmy i naprawdę się nam spodobali, szczególnie ta oferta filmu w HD - wygląda to naprawde super, oczywiście z mojego punktu widzeniasmile Ale chyba o to własnie chodzi.
    • aerofan Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 02.02.08, 13:14
      To w końcu jest super fotograf czy super pani żona fotograf ? smile
      • ania.rene Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 02.02.08, 16:55
        zdjecia robi żona (jest super) filmuje mąż (też niczego sobie)

        Wiem, wiem zgadzam się z panem, taki sprzęt kosztuję, z tego co
        czytam, to oni raczej mniej profesjonalni są niż pan.

        Ale z drugiej strony, dla osoby, która na wsele liczy każdy grosz
        takie wyjście jest dobre. Ponieważ nie są to duże pieniądze.
        Napisałam tez post wlasnie z myśla o takich osobach. Ja gdybym była
        w stanie wydac więcej kasy na slub wybrałabym bez wachania
        profesjonaliste, czyli na Pana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka