ania.rene 31.01.08, 21:45 woj.kujawko-pomorskie, wielkopolski, i inne strony polski. koszt ok 1300zł, zdjecia, film, plener, album duzy 30 zdjec, mały 100zdjec. Bardzo ładnie nagrywa. dane na priv. jestem bardzo zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abpc1 Re: up 01.02.08, 18:38 A może jeszcze gra na jakimś instrumencie i podaje do stołu ??? Wiesz .... taki full service" Odpowiedz Link Zgłoś
foto_slubik Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 01.02.08, 19:24 pokaż proszę te zdjęcia, zobaczymy. Bo jeśli facet równocześnie nagrywa/fotografuje/tańczy i skacze to z pewnością jest profesjonalistą. I to za 1300 zł. Ciekawe z czego on żyje... z tych niezapłaconych podatków? Odpowiedz Link Zgłoś
ania.rene Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 01.02.08, 22:30 nie skacze, nie podaje do stołu, nie tańczy, nie rozbiera się itp filmuje wesele, żona robi fotki w kościele. Jezu, po prostu zadowolona jestem z jego usług i tyle, jak wam coś nie odpowiada to nie komentujcie głupio. Odpowiedz Link Zgłoś
videobeta Do: ania.rene 02.02.08, 12:13 Proszę się nie dziwić moim przedmówcom swoich wypowiedzi. Ja ich stanowisko rozumię gdyż sam prowadzę od 10 lat dużą firmę i wiem jakie są realia tegoż rynku gdy się działa legalnie.Niestety profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy wraz z przystosowanym do tego PC-tem to minimalny koszt 50.000zł. Przy takim wydatku i opłatach ZUS, podtkach VAT i PD nie można brać za usługę 1.300zł!!!! A tak z innej beczki... Dzwoni do mnie w tym tygodniu miła kobitka i pyta się o cenę vidoerejestracji.Z uwagi na to, że nie robię z tegoż tytułu tajemnic odpowiadam jej, że przedział cenowy za usługę video jest od 1.500zł do 4.000zł. Przy czym najtańsza wersja jest za 1.500zł.Ona na to, czy w tym są zdjęcia tzn. czy ja w tej cenie też mam usługę foto. Odpowiadam grzecznie, że fotograf to osobny temat. Tu potrzebny jest drugi człowiek, który odpowiada za zrobienie zdjęć. A ona na to, ze dzwoniła do takiego Profi kamerzysty, który powiedział jej ze on ma taką "profesjonalną" kamerę, ze robi nią zdjęcia i w cenie usługi ma od niego też taką sesję z ujęć z kamery na płycie CD.No cóż, zatkało mnie i jedyną rzeczą, którą byłem w stanie wybełkotać to zdanie cyt: To proszę wybrać tego Profi kamerzystę, bo my nie świadczymy takich usług. PS. Sorki za moje wypociny. Opisaną sytuację podaję jako przykład tego co się dzieje na moim terenie coraz częściej. A jak jest u Was? Zapraszam do dyskusji na w/w temat. Pozdro z Tychów. MARCUS Odpowiedz Link Zgłoś
z_aga Re: Do: ania.rene 02.02.08, 13:09 U nas na ślubie i weselu będzie fotograf i kamerzysta z jednej firmy z Kielc. Cena całego pakietu wynosi 1700 zł. Zdjęcia robi fotograf natomiast film kręci kamerą HD inna osoba. Widzieliśmy sporo filmów i zdjęć tej firmy i naprawdę się nam spodobali, szczególnie ta oferta filmu w HD - wygląda to naprawde super, oczywiście z mojego punktu widzenia Ale chyba o to własnie chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
aerofan Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 02.02.08, 13:14 To w końcu jest super fotograf czy super pani żona fotograf ? Odpowiedz Link Zgłoś
ania.rene Re: Polceam super fotografa/kamerzystę 02.02.08, 16:55 zdjecia robi żona (jest super) filmuje mąż (też niczego sobie) Wiem, wiem zgadzam się z panem, taki sprzęt kosztuję, z tego co czytam, to oni raczej mniej profesjonalni są niż pan. Ale z drugiej strony, dla osoby, która na wsele liczy każdy grosz takie wyjście jest dobre. Ponieważ nie są to duże pieniądze. Napisałam tez post wlasnie z myśla o takich osobach. Ja gdybym była w stanie wydac więcej kasy na slub wybrałabym bez wachania profesjonaliste, czyli na Pana. Odpowiedz Link Zgłoś