krzysw73 Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 15:15 czytaj ze zrozumieniem. Policja chciała go zatrzymać, ale chłopak ominął blokadę, i chciał przejechać policjanta. Policjant postąpił słusznie. Odpowiedz Link Zgłoś
gabriel Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 15:20 Cóż, Sąd Apelacyjny, wydaje się w głowie mieć więcej niż sędzia sądu okręgowego. Natomiast co do zastrzelonego, on sam wycenił, swoje życie, na jakieś pięć stówek, tyle maksymalnie wyłapałby za jazdę motocyklem, bez dokumentów uprawniających go do takiej jazdy. Dwa razy nie zatrzymał się na wezwanie umundurowanych uzbrojonych w bron długą funkcjonariuszy, i dwa razy uciekał. Głupota podobno, nie boli. Ale jak widać może zabić. Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Moze ten tragiczny wypadek nauczy kilku podobnych 03.11.09, 15:16 małolatow bez mózgu że lepiej dostac mandat 500 zl niz kulę od policji w głupi łeb.Chociaż wątpie że do kogos to dotarło... A policja powinna zapłacic odszkodowanie nawet jakies symboliczne no i powinni wyrazic ubolewanie jeżeli tego jeszcze nie zrobili. Odpowiedz Link Zgłoś
smartech Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:17 Zwróćmy uwagę, że nie była to zwykła kontrola, a już blokada. Niezatrzymanie się w takiej sytuacji to przejaw już nadzwyczajnej głupoty, lekceważenia, lub nieczystego sumienia. Policja zareagowała prawidłowo, jak by przejechał przez zamknięty przejazd i wpadł pod pociąg, to rodzina też by chciała odszkodowanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaza Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.euronet.net.pl 03.11.09, 15:20 smartech napisał: > Zwróćmy uwagę, że nie była to zwykła kontrola, a już blokada. Niezatrzymanie si > ę w takiej sytuacji to przejaw już nadzwyczajnej głupoty, lekceważenia, lub nie > czystego sumienia. Policja zareagowała prawidłowo, jak by przejechał przez zamk > nięty przejazd i wpadł pod pociąg, to rodzina też by chciała odszkodowanie? Też, tylko, że od PKP. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy kuzyn też myślał że złodziej, rano znalazł sarnę 03.11.09, 15:17 już zimną przy ogrodzeniu...w nocy strach ma wielkie oczy... Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Ciekaw jestem jakie ty miałbys oczy, gdybyś 03.11.09, 17:11 zobaczył że wprost na ciebie pędzi bezmyślne warzywo na motocyklu. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Ciekaw jestem jakie ty miałbys oczy, gdybyś 03.11.09, 17:35 Czerwone, pastewne czy cukrowe? Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Prawo prawem ale musi być po mojemu! 03.11.09, 15:24 Takie ruzumowanie przebija z postów przeciwników policjanta. Brawo, bardzo "mundrze". A cieszyć się z czyjejś śmierci też nie ma co. Raczej płakac nad mentalnością polactwa rodem z epoki liberum veto i zaścianka. Odpowiedz Link Zgłoś
daszek.fistaszek Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:56 i słusznie! Jak by rodzina chłopaka wychowała w poszanowaniu dla prawa, to by strzelaniny nie było. A teraz bezczelnie chcą naciągnąć podatników i policję na odszkodowanie. BEZCZELNI! Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:56 nareszcie rozsądny wyrok. Odpowiedz Link Zgłoś
hens Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:01 To jest takie pieprzenie w bambosz. Nikt policjantowi który drugi raz siedzi w samochodzie, nie pozwoli reprezentować polskiej policji,i jechać w wyścigu Monte Carlo. Tak akurat wypadło z użyciem broni, bo policjant z ŁAPANKI, kto ŻYW A policjant niedouczony,i wydawało mu się że polewa z węża, bo pewnie nie powiedziano mu że polewa ołowiem. A ten jakby lał w kiblu PA WSEM PAMACHIWAJ,bo cały czas mu tłumaczono............,wyżej strzelasz mniej piszesz i zeznajesz. Szkoda obu zestresowanych,jednego szaleńca na motocyklu, i drugiego niemotę,z Glauberytem w ręku. Obaj dali ciała........a z tą chęcią rozjechania policjanta, to jak znam życie, to bym polemizował. Odpowiedz Link Zgłoś
totus.tytus To pokolenie ChWDP. 03.11.09, 16:03 takich "kozaków" jest mnóstwo, na wioskach i w miastach. Mocni w gębie, co to oni nie potrafią hohoho, spieprzyć policjantowi, wykiwać psy, pokazać najdłuższy palec zza węgła, ot co! odwaga, partyzantka psiakrew. Szczeniak dostał za swoje, a jego zakapturzeni koledzy (dosłownie lub mentalnie, nieważne) dostali nauczkę. Tylko tym razem kozak nie będzie się mógł pochwalić swoim "wyczynem" przed blokiem albo na dyskotece i zostać królem w gminie. Jasne, policjant powinien pozdrowić go "szczęść boże" i poprosić grzecznie o zatrzymanie się, i zaprosić do wspólnej modlitwy, co? a potem pogłaskać gó...arza po główce, pogrozić dobrotliwie palcem i z uśmiechem na twarzy puścić go dalej, niech sobie jedzie młodzieniec. I przeprosić za zatrzymanie go na chwilę, no bo przecież młodzież musi mieć swobodę. Nie miał prawka? a może jechał na gazie lub na prochach? no proszę bardzo, jeszcze jeden powód. Policja nie jest po to, by ją kochać, ale swoje obowiązki ma wykonywać. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy ja tyż jestem za uzbrojeniem policji w granaty... 03.11.09, 16:30 i panzerfałsty pod warunkiem że ich najpierw wykształcą a potem przeszkolą w obsłudze tych skomplikowanych aparatów.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc z wlkp Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.11.09, 16:03 Policjanci zrobili wieki blad powinni najpierw jezeli jusz strzelac w pojazd a nastempnie w np noga bark szkoda chopaka to nie byl zbrodniarz Odpowiedz Link Zgłoś
kireta21 Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 16:11 Gość portalu: gosc z wlkp napisał(a): > Policjanci zrobili wieki blad powinni najpierw jezeli jusz strzelac > w pojazd a nastempnie w np noga bark szkoda chopaka to nie byl > zbrodniarz Rozumiem, że nigdy nie strzelałeś z prawdziwej broni? I nie jest to złośliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy.szechter Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:07 policjanci myśleli i znów ktoś zginął. to się nazywa państwo policyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Gdyby to było pństwo policyjne... 03.11.09, 16:16 To już by ciebie namierzyli, skuli i byś nie pyskował na forum. A rodzinka siedziała by już w jakiejś nowej Berezie Kartuskiej. Poza tym państwo jak już to totalitarne a nie policyjne. Co to za wynalazek? Państwo policyjne? Policja to aparat przymusu PAŃSTWA! Odpowiedz Link Zgłoś
kireta21 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:23 No dobra, rozważny teoretyczną sytuację. Policjant nie otwarł ognia bezpośredniego, tylko kilka dalszych strzałów ostrzegawczych. Żaden z pozostałych policjantów też nie strzelał, więc napastnik uciekł. Ale to nie był nasz wiejski motocyklista, ale faktycznie bandzior. W efekcie ginie inny policjant, lub przypadkowa osoba. Policjanci się tłumaczą: "No skąd mieliśmy wiedzieć, że to faktycznie on? No fakt, przejechał przez blokadę, próbował rozjechać jednego z policjantów i nie reagował na strzały ostrzegawcze, ale skąd na Boga mieliśmy mieć pewność?" Niektórzy nie zdają sobie chyba sprawy, że w prawdziwym świecie, jeśli popełnią tragiczny w skutkach błąd, nie będzie opcji "loadgame" Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Dokładnie, w życiu nie ma opcji Load Game 03.11.09, 16:44 A życie to nie GTA San Andreas czy Vice City. Odpowiedz Link Zgłoś
minas_anor Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:33 ACAB Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat "Policjanci myśleli" - wiadomo, że tragedia gotowa 03.11.09, 16:36 ....tryglodyci z chrząstką zamiast mózgu po liceum, bo kto po studiach psiarnię zasili... Odpowiedz Link Zgłoś
icc217 Strzela sie w opony 03.11.09, 16:47 nie w (podejrzanego) czlowieka, chocby mial nawet uciec. Policja nie jest od wykonywania wyrokow! Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Re: Strzela sie w opony 03.11.09, 16:51 A motocyklista przeżyje upadek? To raz. A dwa TO BYŁA OBŁAWA NA BANDYTÓW! ROZUMIESZ! NA SPRAWCÓW NAPADU Z BRONIĄ W RĘKU! DOCIERA! A matoł się tylko nawinął i tyle. Ale to wiemy tu i teraz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vasquez Re: Strzela sie w opony IP: *.skomur.pl 03.11.09, 17:34 Spróbuj strzelić z broni krótkiej w oponę motocykla poruszającego się z dużą prędkością.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maly [...] IP: *.oxfd.cable.ntl.com 13.02.10, 22:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan IP: *.multimo.pl 03.11.09, 16:50 a scigales kiedys motocykl???? Odpowiedz Link Zgłoś
dmocho Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:54 rodzina powinna pokryć koszty kuli - policja przyczynila sie do eliminacji debila ze spoleczenstwa. Kazdy kto nie zatrzymuje sie do kontroli jest swiadomy ze policjant moze uzyc broni - w polsce niestety rzadko sie to stosuje - dobrze ze idiota nikogo nie zabil w czasie ucieczki. Sygnał z tego zdarzenia plynie jasny - nie zatrzymasz sie do kontroli to nikt nie bedzie cie prosil, zarzucal sieci, spychal z drogi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja za co odszkodowanie? IP: *.chello.pl 04.11.09, 10:03 za straty moralne? nie tak dawno w moim miesice 1 5letnia dziwczyna zostala rozjechana przez pijanego kierowce sad stwierdził ze odkszodowanie rodzinie sie nie nalezy bo ich stopa życiowa nie uległa zmianie (gdyby dziewczyna przeżyła to by dostała za uszczerbek na zdrowiu) wiec ja sie pytam w jakim stopniu zmieniła sie stopa życiowa tej rodziny? po stracie jednego nieodpowiedzialnego i mającego kłopoty z prawem członka? Odpowiedz Link Zgłoś
onsajt I wszystko jasne. 03.11.09, 17:02 Dla mnie jest oczywiste kto jest bandytą i jak wygląda mafia Odpowiedz Link Zgłoś
raj001 Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:05 więc tutaj też konsekwencje prawne powinny być! Nie ma dwóch zdań, policja powinna zapłacić odszkodowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Odszkodowanie? Komu? Bezmyślnemu idiocie, który 03.11.09, 17:09 złamał prawo nie zatrzymując się na blokadzie i chciał przejechać gliniarza? Porąbało cię dzieciaku. Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:12 Nie podniecaj się. Jakie nieumyślne zabójstwo? W czasie obławy na uzbrojonych bandytów? Przeczytałeś artykuł czy jedziesz na "fali uczuć"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: policja Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara IP: *.cpe.marton.net.pl 03.11.09, 17:20 Niestety nie zagrożone było życie policjanta więc miał prawo z zachowaniem proced.przypadków użycia broni do oddania strzałów tak aby wyżądzić jak najmniejszą krzywdę ale niestety motocyklista jest w ruchu a tor lotu kuli jest nieznany.Poczytaj sobie zanim napiszesz jakąś głupotę. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:31 Tor lotu kuli można w przybliżeniu wyznaczyć: tak mniej więcej od miejsca wystrzelenia do miejsca trafienia. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:49 zigzaur napisał: > Tor lotu kuli można w przybliżeniu wyznaczyć: tak mniej więcej od miejsca > wystrzelenia do miejsca trafienia. > Tak, jak w starym, wojskowym dowcipie: "Tor pocisku to jest rzecz, która jest, a której nie widać". Nie cytuję całości, bo jest tam kilka nieprzyzwoitych słów, a administrator mógłby to uznać za złamanie regulaminu, jak już to kilkakrotnie zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Więc kiedy na ciebie będzie jechać warzywo na 03.11.09, 17:54 motocyklu, nie rób nic, tylko zanim strzelisz, najpierw wylicz tor pocisku. Powodzenia:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenn Jednego wrzoda mniej. Policjant dobrze postąpił, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.09, 17:11 wrzody się wycina, nie leczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wykidajlo2 Re: Jednego wrzoda mniej. Policjant dobrze postąp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.09, 20:04 Historia kołem się toczy i za 15 lat może dostać z 10 do odsiadki. Jak ci z KWK Wujek. Odpowiedz Link Zgłoś
mplata1 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 17:28 Nie może być inaczej! Na głupotę nie ma innego lekarstwa. Powinni by7ć ukarani finansowo rodzice, jeśli akceptowali jazdę bez prawa jazdy na motor. Policjant na drodze powinien być święty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
washner Jak ci rodzice wychowali swojego syna? 03.11.09, 17:42 Nie nauczyli go że policja ma prawo go zatrzymać. Później z takich wyrastają bandyci którzy się chełpią że uciekli policji. Żal młodego człowieka ale gdyby na przykład wjechał w idącą matkę z dwojgiem dzieci i ich pozbawił życia to byłoby to zgodne z prawem. Dobrze że policja reaguje na takie wybryki. Ten sąd który uznał że policja ma zapłacić rodzicom to chyba jacyś skorumpowani sędziowie. Gdyby rządził PIS takie bezprawie nie byłoby możliwe. Dlatego głosujmy na Kaczyńskich i popierajmy ich w walce z badytami. Odpowiedz Link Zgłoś
donpedro_2 [...] 03.11.09, 17:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z 03.11.09, 17:58 donpedro_2 napisał: > nienawidze sku...*synow ..pierdo*lona policja... nieudacznicy ktorzy chca > przebrnac łatwo przez zycie kosztem spoleczenstwa..CHWDP Buahahahaha... LOL! Aleś poszedł po bandzie... Kompleksy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebastian Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.09, 18:08 A za co ich tak synku nienawidzisz ? Ja byłem wielokrotnie zatrzymywany do kontroli również podczas obław gdzie na drodze była kolczatka a objeżdżało się bokiem, policja sprawdzała samochód (szukali bandziora którego ktoś mógł przewieźć) i nie wpadło mi na myśl, żeby uciekać policjantowi z długą bronią. A dla czego nie przyszło mi to do głowy? Bo mam rozum i czyste sumienie w przeciwieństwie do tego nieszczęśnika, który zginął a nie miał ani jednego ani drugiego. Dla tego ja żyję a on nie. Z przykrością myślę, że niepotrzebnie przez wyłącznie swoją głupotę zginął. Na pewno nie należy się jego rodzinie odszkodowanie. A ludzie od policji zdecydowanego działania wymagają jedynie jeżeli im się krzywda dzieje w przeciwnym wypadku to policja powinna wg nich siedzieć na dupie i nie działać. Ludzie zdecydujcie się a jak nie to jedźcie do krajów gdzie policji nie ma. A swoją drogą gdybym miał broń i na mnie jechał to też bym do niego strzelał nie martwiąc się gdzie ale żeby w ogóle go trafić. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z 03.11.09, 18:20 A czy jest jakiś kraj bez policji? Chyba tylko Somalia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zastrzelony Zamykam dyskusję za dużo głupków na forum! ! ! IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.09, 18:38 Starczy tych "mądrości"! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Zamykam dyskusję za dużo głupków na forum! ! 03.11.09, 18:59 Forumowa dyskusja (jedna z wielu, zresztą, bo temat jest przywoływany od dobrych 3 lat) wynikła właśnie z idiotycznego zachowania pewnego głupka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sebastian Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.09, 18:49 Niech szuka kraju bez policji może znajdzie - ale to daje do myślenia, że skoro jest wszędzie to pewnie jest potrzebna ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y. Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 21:03 A moze by tak administracja forum, dla przykladu zglosila tego matola na policje ? Za debilny tekst i nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem powrot do szoly, a za zniewage policji sprawa sadowa. Moze wtedy w koncu kretyni przestana byc bezkarni w internecie, a poziom wypowiedzi na forach automatycznie zostanie podniesiony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman i bardzo dobrze!!! Słuszny wyrok. IP: *.centertel.pl 04.11.09, 09:16 poyebanym gnojom na pohybel. Odpowiedz Link Zgłoś
ziko132 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 13.11.09, 19:51 sam sobie winien po co uciekał pewnie miał coś na sumieniu.A teraz bogata rodzinka chce odszkodowania.mogli mu kupić zamiast motoru hulajnogę Odpowiedz Link Zgłoś