Dodaj do ulubionych

Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostanie...

    • krzysw73 Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 15:15
      czytaj ze zrozumieniem. Policja chciała go zatrzymać, ale chłopak ominął blokadę, i chciał przejechać policjanta. Policjant postąpił słusznie.
      • gabriel Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 15:20
        Cóż, Sąd Apelacyjny, wydaje się w głowie mieć więcej niż sędzia sądu okręgowego.
        Natomiast co do zastrzelonego, on sam wycenił, swoje życie, na jakieś pięć
        stówek, tyle maksymalnie wyłapałby za jazdę motocyklem, bez dokumentów
        uprawniających go do takiej jazdy.
        Dwa razy nie zatrzymał się na wezwanie umundurowanych uzbrojonych w bron długą
        funkcjonariuszy, i dwa razy uciekał.
        Głupota podobno, nie boli. Ale jak widać może zabić.
    • marcowsky Moze ten tragiczny wypadek nauczy kilku podobnych 03.11.09, 15:16
      małolatow bez mózgu że lepiej dostac mandat 500 zl niz kulę od policji w głupi
      łeb.Chociaż wątpie że do kogos to dotarło...
      A policja powinna zapłacic odszkodowanie nawet jakies symboliczne no i powinni
      wyrazic ubolewanie jeżeli tego jeszcze nie zrobili.
    • smartech Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:17
      Zwróćmy uwagę, że nie była to zwykła kontrola, a już blokada. Niezatrzymanie się w takiej sytuacji to przejaw już nadzwyczajnej głupoty, lekceważenia, lub nieczystego sumienia. Policja zareagowała prawidłowo, jak by przejechał przez zamknięty przejazd i wpadł pod pociąg, to rodzina też by chciała odszkodowanie?
      • Gość: zaza Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.euronet.net.pl 03.11.09, 15:20
        smartech napisał:

        > Zwróćmy uwagę, że nie była to zwykła kontrola, a już blokada. Niezatrzymanie si
        > ę w takiej sytuacji to przejaw już nadzwyczajnej głupoty, lekceważenia, lub nie
        > czystego sumienia. Policja zareagowała prawidłowo, jak by przejechał przez zamk
        > nięty przejazd i wpadł pod pociąg, to rodzina też by chciała odszkodowanie?

        Też, tylko, że od PKP.
    • podkanclerzy kuzyn też myślał że złodziej, rano znalazł sarnę 03.11.09, 15:17
      już zimną przy ogrodzeniu...w nocy strach ma wielkie oczy...
      • guru133 Ciekaw jestem jakie ty miałbys oczy, gdybyś 03.11.09, 17:11
        zobaczył że wprost na ciebie pędzi bezmyślne warzywo na motocyklu.
        • zigzaur Re: Ciekaw jestem jakie ty miałbys oczy, gdybyś 03.11.09, 17:35
          Czerwone, pastewne czy cukrowe?
          • guru133 A co za różnica, skoro bezmyślne? 03.11.09, 17:50
            .
    • hellbert Prawo prawem ale musi być po mojemu! 03.11.09, 15:24
      Takie ruzumowanie przebija z postów przeciwników policjanta. Brawo,
      bardzo "mundrze".
      A cieszyć się z czyjejś śmierci też nie ma co. Raczej płakac nad
      mentalnością polactwa rodem z epoki liberum veto i zaścianka.
    • daszek.fistaszek Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:56
      i słusznie!

      Jak by rodzina chłopaka wychowała w poszanowaniu dla prawa, to by strzelaniny
      nie było.
      A teraz bezczelnie chcą naciągnąć podatników i policję na odszkodowanie.
      BEZCZELNI!
    • venus99 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 15:56
      nareszcie rozsądny wyrok.
    • hens Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:01
      To jest takie pieprzenie w bambosz.
      Nikt policjantowi który drugi raz siedzi w samochodzie, nie pozwoli reprezentować polskiej policji,i jechać w wyścigu Monte Carlo.
      Tak akurat wypadło z użyciem broni, bo policjant z ŁAPANKI, kto ŻYW
      A policjant niedouczony,i wydawało mu się że polewa z węża, bo pewnie nie powiedziano mu że polewa ołowiem.

      A ten jakby lał w kiblu PA WSEM PAMACHIWAJ,bo cały czas mu tłumaczono............,wyżej strzelasz mniej piszesz i zeznajesz.

      Szkoda obu zestresowanych,jednego szaleńca na motocyklu,
      i drugiego niemotę,z Glauberytem w ręku.

      Obaj dali ciała........a z tą chęcią rozjechania policjanta, to jak znam życie,
      to bym polemizował.
    • totus.tytus To pokolenie ChWDP. 03.11.09, 16:03
      takich "kozaków" jest mnóstwo, na wioskach i w miastach. Mocni w gębie, co to
      oni nie potrafią hohoho, spieprzyć policjantowi, wykiwać psy, pokazać
      najdłuższy palec zza węgła, ot co! odwaga, partyzantka psiakrew. Szczeniak
      dostał za swoje, a jego zakapturzeni koledzy (dosłownie lub mentalnie,
      nieważne) dostali nauczkę. Tylko tym razem kozak nie będzie się mógł pochwalić
      swoim "wyczynem" przed blokiem albo na dyskotece i zostać królem w gminie.
      Jasne, policjant powinien pozdrowić go "szczęść boże" i poprosić grzecznie o
      zatrzymanie się, i zaprosić do wspólnej modlitwy, co? a potem pogłaskać
      gó...arza po główce, pogrozić dobrotliwie palcem i z uśmiechem na twarzy
      puścić go dalej, niech sobie jedzie młodzieniec. I przeprosić za zatrzymanie
      go na chwilę, no bo przecież młodzież musi mieć swobodę. Nie miał prawka? a
      może jechał na gazie lub na prochach? no proszę bardzo, jeszcze jeden powód.
      Policja nie jest po to, by ją kochać, ale swoje obowiązki ma wykonywać.
      • podkanclerzy ja tyż jestem za uzbrojeniem policji w granaty... 03.11.09, 16:30
        i panzerfałsty pod warunkiem że ich najpierw wykształcą a potem
        przeszkolą w obsłudze tych skomplikowanych aparatów..
    • Gość: gosc z wlkp Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.11.09, 16:03
      Policjanci zrobili wieki blad powinni najpierw jezeli jusz strzelac
      w pojazd a nastempnie w np noga bark szkoda chopaka to nie byl
      zbrodniarz
      • kireta21 Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan 03.11.09, 16:11
        Gość portalu: gosc z wlkp napisał(a):

        > Policjanci zrobili wieki blad powinni najpierw jezeli jusz strzelac
        > w pojazd a nastempnie w np noga bark szkoda chopaka to nie byl
        > zbrodniarz

        Rozumiem, że nigdy nie strzelałeś z prawdziwej broni?
        I nie jest to złośliwość.
    • prawdziwy.szechter Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:07
      policjanci myśleli i znów ktoś zginął. to się nazywa państwo policyjne.
      • hellbert Gdyby to było pństwo policyjne... 03.11.09, 16:16
        To już by ciebie namierzyli, skuli i byś nie pyskował na forum. A
        rodzinka siedziała by już w jakiejś nowej Berezie Kartuskiej.
        Poza tym państwo jak już to totalitarne a nie policyjne. Co to za
        wynalazek? Państwo policyjne? Policja to aparat przymusu PAŃSTWA!
    • kireta21 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:23
      No dobra, rozważny teoretyczną sytuację.

      Policjant nie otwarł ognia bezpośredniego, tylko kilka dalszych strzałów
      ostrzegawczych. Żaden z pozostałych policjantów też nie strzelał, więc
      napastnik uciekł. Ale to nie był nasz wiejski motocyklista, ale faktycznie
      bandzior. W efekcie ginie inny policjant, lub przypadkowa osoba.
      Policjanci się tłumaczą:
      "No skąd mieliśmy wiedzieć, że to faktycznie on? No fakt, przejechał przez
      blokadę, próbował rozjechać jednego z policjantów i nie reagował na strzały
      ostrzegawcze, ale skąd na Boga mieliśmy mieć pewność?"

      Niektórzy nie zdają sobie chyba sprawy, że w prawdziwym świecie, jeśli
      popełnią tragiczny w skutkach błąd, nie będzie opcji "loadgame"
      • hellbert Dokładnie, w życiu nie ma opcji Load Game 03.11.09, 16:44
        A życie to nie GTA San Andreas czy Vice City.
    • minas_anor Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:33
      ACAB
    • patthecat "Policjanci myśleli" - wiadomo, że tragedia gotowa 03.11.09, 16:36
      ....tryglodyci z chrząstką zamiast mózgu po liceum, bo kto po
      studiach psiarnię zasili...
    • icc217 Strzela sie w opony 03.11.09, 16:47
      nie w (podejrzanego) czlowieka, chocby mial nawet uciec.
      Policja nie jest od wykonywania wyrokow!
      • hellbert Re: Strzela sie w opony 03.11.09, 16:51
        A motocyklista przeżyje upadek? To raz.
        A dwa TO BYŁA OBŁAWA NA BANDYTÓW! ROZUMIESZ! NA SPRAWCÓW NAPADU Z
        BRONIĄ W RĘKU! DOCIERA!
        A matoł się tylko nawinął i tyle. Ale to wiemy tu i teraz!
      • Gość: Vasquez Re: Strzela sie w opony IP: *.skomur.pl 03.11.09, 17:34
        Spróbuj strzelić z broni krótkiej w oponę motocykla poruszającego się z dużą
        prędkością..
      • Gość: maly [...] IP: *.oxfd.cable.ntl.com 13.02.10, 22:12
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: qwerty Re: Rodzina zastrzelonego motocyklisty nie dostan IP: *.multimo.pl 03.11.09, 16:50
      a scigales kiedys motocykl????
    • dmocho Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 16:54
      rodzina powinna pokryć koszty kuli - policja przyczynila sie do eliminacji debila ze spoleczenstwa. Kazdy kto nie zatrzymuje sie do kontroli jest swiadomy ze policjant moze uzyc broni - w polsce niestety rzadko sie to stosuje - dobrze ze idiota nikogo nie zabil w czasie ucieczki. Sygnał z tego zdarzenia plynie jasny - nie zatrzymasz sie do kontroli to nikt nie bedzie cie prosil, zarzucal sieci, spychal z drogi.
      • Gość: ja za co odszkodowanie? IP: *.chello.pl 04.11.09, 10:03
        za straty moralne?
        nie tak dawno w moim miesice 1 5letnia dziwczyna zostala rozjechana przez
        pijanego kierowce sad stwierdził ze odkszodowanie rodzinie sie nie nalezy bo ich
        stopa życiowa nie uległa zmianie
        (gdyby dziewczyna przeżyła to by dostała za uszczerbek na zdrowiu)
        wiec ja sie pytam w jakim stopniu zmieniła sie stopa życiowa tej rodziny? po
        stracie jednego nieodpowiedzialnego i mającego kłopoty z prawem członka?
    • onsajt I wszystko jasne. 03.11.09, 17:02
      Dla mnie jest oczywiste kto jest bandytą i jak wygląda mafia
      • guru133 Co w tym dziwnego że rozpoznajesz kumpli?:) 03.11.09, 17:13
        .
    • raj001 Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:05
      więc tutaj też konsekwencje prawne powinny być! Nie ma dwóch zdań, policja
      powinna zapłacić odszkodowanie.
      • guru133 Odszkodowanie? Komu? Bezmyślnemu idiocie, który 03.11.09, 17:09
        złamał prawo nie zatrzymując się na blokadzie i chciał przejechać gliniarza?
        Porąbało cię dzieciaku.
      • hellbert Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:12
        Nie podniecaj się. Jakie nieumyślne zabójstwo? W czasie obławy na
        uzbrojonych bandytów? Przeczytałeś artykuł czy jedziesz na "fali
        uczuć"?
      • Gość: policja Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara IP: *.cpe.marton.net.pl 03.11.09, 17:20
        Niestety nie zagrożone było życie policjanta więc miał prawo z zachowaniem
        proced.przypadków użycia broni do oddania strzałów tak aby wyżądzić jak
        najmniejszą krzywdę ale niestety motocyklista jest w ruchu a tor lotu kuli jest
        nieznany.Poczytaj sobie zanim napiszesz jakąś głupotę.
        • zigzaur Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:31
          Tor lotu kuli można w przybliżeniu wyznaczyć: tak mniej więcej od miejsca
          wystrzelenia do miejsca trafienia.
          • eti.gda Re: Nawet za nieumyślne zabójstwo jest kara 03.11.09, 17:49
            zigzaur napisał:

            > Tor lotu kuli można w przybliżeniu wyznaczyć: tak mniej więcej od
            miejsca
            > wystrzelenia do miejsca trafienia.
            >

            Tak, jak w starym, wojskowym dowcipie: "Tor pocisku to jest rzecz,
            która jest, a której nie widać". Nie cytuję całości, bo jest tam
            kilka nieprzyzwoitych słów, a administrator mógłby to uznać za
            złamanie regulaminu, jak już to kilkakrotnie zrobił.
          • guru133 Więc kiedy na ciebie będzie jechać warzywo na 03.11.09, 17:54
            motocyklu, nie rób nic, tylko zanim strzelisz, najpierw wylicz tor pocisku.
            Powodzenia:))))
    • Gość: zenn Jednego wrzoda mniej. Policjant dobrze postąpił, IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.09, 17:11
      wrzody się wycina, nie leczy.
      • Gość: wykidajlo2 Re: Jednego wrzoda mniej. Policjant dobrze postąp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.09, 20:04
        Historia kołem się toczy i za 15 lat może dostać z 10 do odsiadki. Jak ci z KWK
        Wujek.
    • mplata1 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 03.11.09, 17:28
      Nie może być inaczej! Na głupotę nie ma innego lekarstwa. Powinni
      by7ć ukarani finansowo rodzice, jeśli akceptowali jazdę bez prawa
      jazdy na motor. Policjant na drodze powinien być święty!!!
    • washner Jak ci rodzice wychowali swojego syna? 03.11.09, 17:42
      Nie nauczyli go że policja ma prawo go zatrzymać. Później z takich wyrastają
      bandyci którzy się chełpią że uciekli policji. Żal młodego człowieka ale gdyby
      na przykład wjechał w idącą matkę z dwojgiem dzieci i ich pozbawił życia to
      byłoby to zgodne z prawem. Dobrze że policja reaguje na takie wybryki. Ten sąd
      który uznał że policja ma zapłacić rodzicom to chyba jacyś skorumpowani
      sędziowie. Gdyby rządził PIS takie bezprawie nie byłoby możliwe. Dlatego
      głosujmy na Kaczyńskich i popierajmy ich w walce z badytami.
    • donpedro_2 [...] 03.11.09, 17:54
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • hellbert Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z 03.11.09, 17:58
        donpedro_2 napisał:

        > nienawidze sku...*synow ..pierdo*lona policja... nieudacznicy
        ktorzy chca
        > przebrnac łatwo przez zycie kosztem spoleczenstwa..CHWDP

        Buahahahaha... LOL! Aleś poszedł po bandzie... Kompleksy:)
      • Gość: Sebastian Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.09, 18:08
        A za co ich tak synku nienawidzisz ? Ja byłem wielokrotnie zatrzymywany do
        kontroli również podczas obław gdzie na drodze była kolczatka a objeżdżało się
        bokiem, policja sprawdzała samochód (szukali bandziora którego ktoś mógł
        przewieźć) i nie wpadło mi na myśl, żeby uciekać policjantowi z długą bronią. A
        dla czego nie przyszło mi to do głowy? Bo mam rozum i czyste sumienie w
        przeciwieństwie do tego nieszczęśnika, który zginął a nie miał ani jednego ani
        drugiego. Dla tego ja żyję a on nie. Z przykrością myślę, że niepotrzebnie przez
        wyłącznie swoją głupotę zginął. Na pewno nie należy się jego rodzinie
        odszkodowanie. A ludzie od policji zdecydowanego działania wymagają jedynie
        jeżeli im się krzywda dzieje w przeciwnym wypadku to policja powinna wg nich
        siedzieć na dupie i nie działać. Ludzie zdecydujcie się a jak nie to jedźcie do
        krajów gdzie policji nie ma. A swoją drogą gdybym miał broń i na mnie jechał to
        też bym do niego strzelał nie martwiąc się gdzie ale żeby w ogóle go trafić.
        Pozdrawiam
        • zigzaur Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z 03.11.09, 18:20
          A czy jest jakiś kraj bez policji?
          Chyba tylko Somalia.
          • Gość: zastrzelony Zamykam dyskusję za dużo głupków na forum! ! ! IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.09, 18:38
            Starczy tych "mądrości"!
            • zigzaur Re: Zamykam dyskusję za dużo głupków na forum! ! 03.11.09, 18:59
              Forumowa dyskusja (jedna z wielu, zresztą, bo temat jest przywoływany od dobrych
              3 lat) wynikła właśnie z idiotycznego zachowania pewnego głupka.
          • Gość: Sebastian Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.09, 18:49
            Niech szuka kraju bez policji może znajdzie - ale to daje do myślenia, że skoro
            jest wszędzie to pewnie jest potrzebna ...
      • Gość: Y. Re: Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 21:03
        A moze by tak administracja forum, dla przykladu zglosila tego matola na policje
        ? Za debilny tekst i nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem powrot do szoly, a
        za zniewage policji sprawa sadowa. Moze wtedy w koncu kretyni przestana byc
        bezkarni w internecie, a poziom wypowiedzi na forach automatycznie zostanie
        podniesiony.
    • Gość: bosman i bardzo dobrze!!! Słuszny wyrok. IP: *.centertel.pl 04.11.09, 09:16
      poyebanym gnojom na pohybel.
    • ziko132 Policja nie zapłaci za śmierć motocyklisty z Ch... 13.11.09, 19:51
      sam sobie winien po co uciekał pewnie miał coś na sumieniu.A teraz
      bogata rodzinka chce odszkodowania.mogli mu kupić zamiast motoru
      hulajnogę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka