Dodaj do ulubionych

Kto kupi pałac?

22.02.10, 20:12
I to jest INTERES ŻYCIA - dostać za darmo - sprzedać za 10 mln zł.
Obserwuj wątek
    • fla Re: Kto kupi pałac? 22.02.10, 22:03
      a może ja bym sobie sprawiła...
      • Gość: chart Re: Kto kupi pałac? IP: 77.223.210.* 22.02.10, 22:15
        Ale zaczyna się to samo - nowy uniwerek chce dostać i bursę, i WOK, i Izbę
        Dziecka... Ciekawe ile z tego za parę lat sprzeda.
    • Gość: ktoś Re: Kto kupi pałac? IP: *.dashnet.lublin.pl 22.02.10, 22:30
      Może i sprzedaje, ale ma do tego prawo. KUL oddał kiedyś państwu tereny na którym stoi obecnie szpital wojewódzki więc zanim zaczniecie wieszac psy, to zaczerpnijcie informacji.
      • Gość: erw Re: Kto kupi pałac? IP: 188.33.133.* 23.02.10, 08:00
        kul juz za te tereny 5 razy wziął różną kasę.ludzie też potracili różne tereny i
        jakoś im się nie zwraca
      • Gość: wiejska baba ktosu szpital stoi na gruntach moich sąsiadow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 08:36
        nie na gruntach KUL-jesli to tylko częsciowo, moge wymienic nazwiska
        osob ktore wywlaszczono z powodu budowy szpitala, na grunty KUL
        wpakowaly sie CZuby czyli RURY!!!
    • czepek12 Kto kupi pałac? 23.02.10, 00:32
      A to nie można było napisać wprost że odbywają się tam regularnie zajęcia
      kierunku np. Zarządzanie z KULu ??
    • Gość: A Re: Kto kupi pałac? IP: *.chello.pl 24.02.10, 18:49
      Ale mi pałac:(
      Poczekam aż Kozłówka będzie na sprzedaż:)
      • Gość: folkatka Do charta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 22:06
        Proszę, odezwij sie do mnie na priv, na maila gazetowego.
        Miałam kiedyś Twój nr gg ale poszedł sie kochac wraz z całym systemem.
        Pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka