zubelz 29.03.10, 15:18 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100328/LUBLIN/495224754 Może wymienić tych kretynów i będzie taniej i z pożytkiem dla miasta. Przecież to się w głowie nie mieści co oni robią. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
empi Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 15:23 wymienić koniecznie tych którym "źle z oczu patrzy" :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:02 Jak również tych, którzy mają "bardziej kosmatą pachę" :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:22 a kopytka to nasi rajcowie mają odpowiednie? pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
pogarda Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:45 Powinnismy miec dwie wersje herbu: Zimowa z zarosnietymi pachy, bo cieplej a letnia powinna miec przyciemniane okulary, tak ze nawet jesli mu zle z oczu patrzy to zza okularow nie bedzie widac. Przed laty taka praktyke stosowal Jaruzelski. Mial dwie pary okularow jedne do czytania drugie do klamania :) empi napisał: > a kopytka to nasi rajcowie mają odpowiednie? > pzdr. Nie istotne czy odpowiednie, wazne by z nimi nie wlazili ludziom w zycie :) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
zubelz Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 18:32 Może należało by zmienić herb na taki "bardziej odpowiedni" pokazujący sytuację miasta?. Może zamiast koziołka powinna być w herbie ta diabelska dłoń do której dopychają się inne ręce?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Wiosna szkodzi radnym? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.10, 20:46 skubnąć po kieszeni radnych niech sami zapłacą o Jezu! o diable! za co nas ukaraliscie , ze w Lublinie decydują debile no za co? Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 20:57 Za co konretnie to nie wiem, ale to na pewno nasza wina. Myślę, że powinniśmy się zmienić. Myślę, że konieczna będzie terapia. www.youtube.com/watch?v=woW1tvVV0pE&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 07:47 A ja słyszałem, że to wszystko i tak jest nic nie warte, bo herb jest nieaktualny. Teraz liczy się tylko logo Tubtina. Odpowiedz Link Zgłoś
zubelz Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 09:35 tajnos.agentos napisał: > A ja słyszałem, że to wszystko i tak jest nic nie warte, bo herb jest > nieaktualny. Teraz liczy się tylko logo Tubtina. Ja jednak był bym za zmianą herbu na ten (obowiązujący w urzędach) Czarcią łapą Zawsze gotową coś schować lub zabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 14:41 Dlaczego tylko wiosna? Im szkodzi każdy rok, zwłaszcza tym w kolejnej kadencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Radny Sylwester Tułajew (PiS) IP: 83.238.139.* 30.03.10, 20:01 "Ten emblemat nie jest zgodny ze statutem miasta wytknął radny Sylwester Tułajew (PiS)." Ja powiem więcej ten emblemat jest niebezpieczny. W nim jest jakiś seks! Trzeba to zauważyć, póki się co nie stanie. Kochamy pana Sylwka i cały PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
zubelz Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 07:03 Gość portalu: as napisał(a): > "Ten emblemat nie jest zgodny ze statutem miasta wytknął radny Sylwester Tułaje > w > (PiS)." Czyżby panowie radni poczuli się obrażeni tym że źle przedstawiono w herbie ich przodka? Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 11:45 zubelz napisał: > Czyżby panowie radni poczuli się obrażeni tym że źle przedstawiono w herbie > ich przodka? Najwyraźniej. Koziołek nie przypomina osła. Odpowiedz Link Zgłoś
zubelz Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 12:46 Co prawda w radzie zasiada kilku starych capów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman tytuł artykułu błędny IP: *.centertel.pl 31.03.10, 12:56 Powinien brzmieć: "Radni szkodzą wiośnie". Odpowiedz Link Zgłoś