Dodaj do ulubionych

Wiosna szkodzi radnym?

29.03.10, 15:18
www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100328/LUBLIN/495224754
Może wymienić tych kretynów i będzie taniej i z pożytkiem dla miasta.
Przecież to się w głowie nie mieści co oni robią.
Obserwuj wątek
    • empi Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 15:23
      wymienić koniecznie tych którym "źle z oczu patrzy" :)
      pzdr.
      • wampir-wampir Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:02
        Jak również tych, którzy mają "bardziej kosmatą pachę" :-)))
        • empi Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:22
          a kopytka to nasi rajcowie mają odpowiednie?
          pzdr.
          • pogarda Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 17:45
            Powinnismy miec dwie wersje herbu: Zimowa z zarosnietymi pachy, bo
            cieplej a letnia powinna miec przyciemniane okulary, tak ze nawet
            jesli mu zle z oczu patrzy to zza okularow nie bedzie widac.
            Przed laty taka praktyke stosowal Jaruzelski. Mial dwie pary
            okularow jedne do czytania drugie do klamania :)

            empi napisał:

            > a kopytka to nasi rajcowie mają odpowiednie?
            > pzdr.

            Nie istotne czy odpowiednie, wazne by z nimi nie wlazili ludziom w
            zycie :)
            Pozdr.
            • zubelz Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 18:32
              Może należało by zmienić herb na taki "bardziej odpowiedni" pokazujący sytuację
              miasta?. Może zamiast koziołka powinna być w herbie ta diabelska dłoń do której
              dopychają się inne ręce?.
              • Gość: Janek Re: Wiosna szkodzi radnym? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.10, 20:46
                skubnąć po kieszeni radnych
                niech sami zapłacą
                o Jezu! o diable! za co nas ukaraliscie , ze w Lublinie decydują
                debile
                no za co?
                • wampir-wampir Re: Wiosna szkodzi radnym? 29.03.10, 20:57
                  Za co konretnie to nie wiem, ale to na pewno nasza wina. Myślę, że
                  powinniśmy się zmienić. Myślę, że konieczna będzie terapia.
                  www.youtube.com/watch?v=woW1tvVV0pE&feature=related
                  • tajnos.agentos Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 07:47
                    A ja słyszałem, że to wszystko i tak jest nic nie warte, bo herb jest
                    nieaktualny. Teraz liczy się tylko logo Tubtina.
                    • zubelz Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 09:35
                      tajnos.agentos napisał:

                      > A ja słyszałem, że to wszystko i tak jest nic nie warte, bo herb jest
                      > nieaktualny. Teraz liczy się tylko logo Tubtina.

                      Ja jednak był bym za zmianą herbu na ten (obowiązujący w urzędach) Czarcią
                      łapą
                      Zawsze gotową coś schować lub zabrać.
                      • dociek Re: Wiosna szkodzi radnym? 30.03.10, 14:41
                        Dlaczego tylko wiosna? Im szkodzi każdy rok, zwłaszcza tym w
                        kolejnej kadencji.
    • Gość: as Radny Sylwester Tułajew (PiS) IP: 83.238.139.* 30.03.10, 20:01
      "Ten emblemat nie jest zgodny ze statutem miasta wytknął radny Sylwester Tułajew
      (PiS)."

      Ja powiem więcej ten emblemat jest niebezpieczny. W nim jest jakiś seks!
      Trzeba to zauważyć, póki się co nie stanie.
      Kochamy pana Sylwka i cały PiS.
      • zubelz Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 07:03
        Gość portalu: as napisał(a):

        > "Ten emblemat nie jest zgodny ze statutem miasta wytknął radny Sylwester Tułaje
        > w
        > (PiS)."

        Czyżby panowie radni poczuli się obrażeni tym że źle przedstawiono w herbie
        ich przodka?
        • wampir-wampir Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 11:45
          zubelz napisał:

          > Czyżby panowie radni poczuli się obrażeni tym że źle przedstawiono
          w herbie
          > ich przodka?

          Najwyraźniej. Koziołek nie przypomina osła.
          • zubelz Re: Radny Sylwester Tułajew (PiS) 31.03.10, 12:46
            Co prawda w radzie zasiada kilku starych capów
    • Gość: bosman tytuł artykułu błędny IP: *.centertel.pl 31.03.10, 12:56
      Powinien brzmieć: "Radni szkodzą wiośnie".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka