Dodaj do ulubionych

Marzyciel z Siemiatycz, kontra twarde prawa rynku

    • radexxx75 Marzyciel z Siemiatycz, ciasne ale własne 22.09.10, 08:37
      Powiem krótko ciasne ale własne, czyli nasze Polskie, a wy wszyscy krytycy który narzekają że Polska to pustynia technologiczna to własnie przez produkty importowane które tak chętnie kupujecie zabijając własnych przedsiębiorców a póżniej tylko narzekać ze tu pustynia......
    • jmjmjmjmjm Marzyciel z Siemiatycz, kontra twarde prawa rynku 22.09.10, 09:19
      Tylko dlaczego ten "nowy" samochód w większości przypomina samochód "Lublin"????? Czyli od podstaw Pan Tymiński go nie zbudował a najwyraźniej zerżnął z poprzednika.
      • Gość: Piotr Re: Marzyciel z Siemiatycz, kontra twarde prawa r IP: *.chello.pl 22.09.10, 23:49
        Stylistyka to kwestia gustu. Moim zdaniem Pasagon jest ładniejszy od poprzednich wersji Lublina co oczywiście nie czyni go pięknym. Jednak większość dostawczaków to paskudy a nikt szat nie rozrywa. W tej branży wygląd nie jest najważniejszy.

        To co istotne to spełnienie podstawowych parametrów niezawodności i trwałości. Z tym nie powinno być problemów. Nawet dwudziestoletnie Lubliny pierwszej generacji bardzo często widuję na ulicach. Niektóre są już nieco zardzewiałe, ale w tym wieku to już nie jest nic specjalnego. Oczywiście zawsze może być lepiej.

        Moim zdaniem Pan Tymiński wybrał bardzo dobry moment dla debiutu swojego produktu. Nie jestem specjalistą w branży, ale chyba nie mylę się zakładając, że kryzys w zachodniej Europie znacząco zmniejszył podaż używanych samochodów dostawczych na naszym rynku. Dodam, że kupowanie używek łączy się z dużym ryzykiem, szczególnie gdy potrzebujemy więcej niż jednego samochodu.
        Ta sytuacja w połączeniu z ograniczonym budżetem na inwestycje w firmach (kryzys) tworzy interesującą niszę w którą wpasowuje się "nowy" samochód z DZT.
        No i w artykule zapomniano o bardzo istotnym segmencie rynku a więc o wszelkich instytucjach publicznych gdzie najważniejszym czynnikiem nadal jest cena. Nie przez przypadek regularnie widuję na ulicach Warszawy wszelkiej maści "komunalne" Lubliny.
    • harbour5 Honker 23.09.10, 19:45
      Honker z przednim napędem nie przejdzie. Jaki samochód terenowy jest z tylko jednym napędem, że o reduktorze i blokadach nie wspomnę. Chyba ktoś czegoś nie przemyślał.
      • Gość: Piotr Re: Honker IP: *.chello.pl 24.09.10, 20:18
        Honker ma napęd 4x4 z odłączana przednią osią do jady po szosie. To rozwiązanie jest stosowane od połowy lat 1990 i nie planuje się rezygnacji z napędu na wszystkie osie. Tak przynajmniej wynika z artykułów prasowych o "nowym" Honkerze.
        Pozdrawiam
        • Gość: harbour5 Re: Honker IP: 212.106.23.* 26.09.10, 16:56
          No chyba nie przeczytałeś artykułu. Wyrażnie jest apisane, że Honker bedzie miał napęd tylko na przednią oś
    • makro2000 A co z normą Euro5 09.10.10, 15:49
      Nie oceniam samochodu pod względem wizualnym, auto dostawcze ma przede wszystkim jeździć, oferować duża przestrzeń załadunkową i odpowiednią ładowność. Ciekaw jestem, czy silniki montowane w tym aucie od roku 2011, co jest wymogiem UE, będą spełniały normę EURO5? Inaczej nie wiem, czy można takie auta w ogóle sprzedawać...
    • johnny_english Pasagon - nowy polski samochód dostawczy 22.11.10, 21:55
      kiedy te durne pismaki nauczą się pisać marki samochodów z dużej litery?
      łachmyty zatrzymały się jeszcze na czasach komuny...
      • Gość: bosman wyjaśnij mi Jasiu skądś tam... IP: *.centertel.pl 23.11.10, 14:07
        co ma komuna do ortografii? Tak się składa że większość tych co żyli i kształcili się jeszcze "za komuny" jak to wdzięcznie nazywasz, zdecydowanie lepiej radzą sobie z ortografią niż współczesne japiszony, różnej maści posrańcy, naprawiacze świata którym wydaje się że przed nimi była epoka kamienna (o ile wiesz co to było).
    • Gość: realista Re: Marzyciel z Siemiatycz, kontra twarde prawa r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 19:48
      Ten samochód jest po prostu strasznie brzydki i szczerze za 50 tys. zł to można dużo lepszego dostawczaka kupić, a tu jak wiadomo będzie jak z Lublinami, będą się psuć, będą gnić i po kilku latach od nowości trzeba będzie przegląd Pasagona załatwiać za pieniądze. Mimo całego respektu jaki czuję do polskiej motoryzacji to myślę, że Pasagon jednak nie wypali i to nie ma sensu.
    • Gość: bimbo Re: Marzyciel z Siemiatycz, kontra twarde prawa r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.11, 13:19
      bo moze on nie ma
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka