Dodaj do ulubionych

Bił córkę, aż go zabiła. Nadzwyczajne złagodzen...

07.12.11, 15:41
piszcie jaśniej pismaczyny, bo wychodzi na pierwszy rzut oka, że to ona, siedemnastolatka, jest po rozwodzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: micho Re: Bił córkę, aż go zabiła. Nadzwyczajne złagodz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 18:35
      Jednego alkoholika mniej. Osoby uzależnione nie powinny mieć dzieci.
      • Gość: bosman aha! czyli gdy się uzależni... IP: *.lublin.mm.pl 07.12.11, 19:04
        gdy dzieci mają po 10 lat to dzieci trzeba uśpić?
        • Gość: micho Re: aha! czyli gdy się uzależni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 19:35
          Dzieci nie usypiać. Najlepiej pijaka trzebić nim dojdzie do zapłodnienia.
          • Gość: fastviper1978 Re: aha! czyli gdy się uzależni... IP: *.e-point.pl 08.12.11, 09:39
            I to profilaktycznie, najlepiej jak w Raporcie Mniejszości. Tak?
          • Gość: bosman micho - a co z pijakami... IP: *.centertel.pl 08.12.11, 13:25
            którzy już mają dzieci? No i co z dziećmi?
    • tajnos.agentos Bił córkę, aż go zabiła. Nadzwyczajne złagodzen... 07.12.11, 22:14
      Ten artykuł chyba ma zrównoważyć sprawę tametj zgwałconej małolaty...
    • andread61 Bił córkę, aż go zabiła. Nadzwyczajne złagodzen... 07.12.11, 22:42
      meritum artykułu odnosi ,się do zabójstwa popełnionego w afekcie co Wysoki Sąd rozważył jest to dobra monetą wymiaru sprawiedliwości jest to zielone światło ,że Sądy stają się bardziej przejrzyste przy podejmowaniu decyzji , nie jak po przednio jest człowiek jest artykuł -nie ma problemu
      • Gość: Zemstajestsłodka Re: Bił córkę, aż go zabiła. Nadzwyczajne złagodz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.11, 20:36
        Tobie się nie uda, za swoje okrucieństwo pójdziesz siedzieć.
      • Gość: l ? IP: *.gemini.net.pl 01.01.12, 16:28
        andread61 napisał:

        > meritum artykułu odnosi ,się do zabójstwa popełnionego w afekcie

        O afekcie nic nie było, zresztą skoro PO zastosowaniu nadzwyczajnego złagodzeni akary wyszło 6 lat, to nie było tu takiej kwalifikacji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka